پیگیری مبحث ارائیه آمار واعتراض به مجلس/ انجمن ژنتیک

kian

New member
پیرو پیام من در قسمت صنفی انجمن ژنتیک مبنی بر ارسال اعتراض گروه بیولوژی و علوم پایه به مجلس و وزارت بهداشت عرض کنم..
که استاد گل من که 6ماه تلاش کردیم بره مجلس موفق شدن و ایشالا با توجه به مدرک phd ایشون امید زیادی برای تصدی فراکسیون بهداشت داریم...
و من هم به صورت جدیتری پیگیر ارائیه اعتراض نامه گروه زیست و علوم پایه در صحن علنی از طریق فراکسیون بهداشت مجلس هستم...
و اماده دریافت مشخسات برای ارائیه امضا پای طومار پیگیری اشتغال فارغ تحصیلان این گرایشها... به همه دوستان اطلاع بدین چه در دانشگاه و چه در انجمن ایشالا که یه آمار چشم گیری آماده کنیم و بتونیم یک بار برای همیشه موفق بشیم این رشته رو از نابودی نجات بدیم...

kian

New member
واقعا جالبه که با این همه که همه داریم از بیکاری واشتغال مینالیم من هنوز حتا یک دونه رزومه هم دریافت نکردم فقط 3-4تا like شدم! بعد نگین نگفتینا...

elham2m

New member
khuda kone e fekri vase ma ha beshe
asan engar na engar zisti ham to in keshvar vojod dare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kian

New member
لطفا پیرو این مطلب به قسمت اطلاعیه ها در ابتدای صفه انجمن توجه کنید با تشکر....

melinaa

New member
مرسی کیان عزیز....
منم الان دیدم تاپیکتو..
خیلی خوشحالم کردی...:28:

خدا خیرت بده

مجید دیجی

مدیر بخش
پیرو پیام من در قسمت صنفی انجمن ژنتیک مبنی بر ارسال اعتراض گروه بیولوژی و علوم پایه به مجلس و وزارت بهداشت عرض کنم..
که استاد گل من که 6ماه تلاش کردیم بره مجلس موفق شدن و ایشالا با توجه به مدرک phd ایشون امید زیادی برای تصدی فراکسیون بهداشت داریم...
و من هم به صورت جدیتری پیگیر ارائیه اعتراض نامه گروه زیست و علوم پایه در صحن علنی از طریق فراکسیون بهداشت مجلس هستم...
و اماده دریافت مشخسات برای ارائیه امضا پای طومار پیگیری اشتغال فارغ تحصیلان این گرایشها... به همه دوستان اطلاع بدین چه در دانشگاه و چه در انجمن ایشالا که یه آمار چشم گیری آماده کنیم و بتونیم یک بار برای همیشه موفق بشیم این رشته رو از نابودی نجات بدیم...

سلام این تایپیک اگه اشتباه نکنم مال دوسال پیش هست ...
اما اگه اشتباه می کنم یا اقدام مشابهی در حال انجام هست خبرم کنید . منم به نمایندگی از گروه ibc ( با اجازه اعضاء محترم ) حمایت خودم رو اعلام می کنم .

بالا