آمار زایمان

آمنه

New member
سلام شیما جان .چرا به خودت انقدر عذاب میدی. تو اگه میدونی که به حدی در زایمان گرفتن رسیدی که نیازی به کمک دیگران نداری و ب تنهایی پس یه زایمان بر میاد بقیه آمارت فقط پر کن.من خودم برای امارم از 80 تا فقط 20 تاش گرفتم بقیه را پر کردم .پارتی و آشنا هم نداشتم. البته نه من بلکه همه 20 نفر کلاسمون همین کار را کردن.

shima.p

New member
سلام شیما جان .چرا به خودت انقدر عذاب میدی. تو اگه میدونی که به حدی در زایمان گرفتن رسیدی که نیازی به کمک دیگران نداری و ب تنهایی پس یه زایمان بر میاد بقیه آمارت فقط پر کن.من خودم برای امارم از 80 تا فقط 20 تاش گرفتم بقیه را پر کردم .پارتی و آشنا هم نداشتم. البته نه من بلکه همه 20 نفر کلاسمون همین کار را کردن.
salam azizam
harfet doroste vali khodayish 2o ta kame
man hamasho khodam gereftam doos daram 2otaye moondaro alaki por konam vali mamaha emza nemidam
akharesham chek mikonan
ishala ta akhare farvardin por mishe
tanx

mamai86

New member
آمار زایمانی خیلی زود تر از اونچه فکرشو بکنی پر میشه. خودتونو عذاب ندین بچه ها
مثل کارورزیای معمولی باهاش برخورد کنین. ایشالله موفق باشین

shima.p

New member
آمار زایمانی خیلی زود تر از اونچه فکرشو بکنی پر میشه. خودتونو عذاب ندین بچه ها
مثل کارورزیای معمولی باهاش برخورد کنین. ایشالله موفق باشین
are daghighan
ishala male manam por mishe zoode zood
mamnoon az nazaret joojook boos

shima.p

New member
وايييييييييييييييي تبريك ميگم آفرين گفتم چشم رو هم بزاري تموم ميشه. :thumbsupsmileyanim: الان چه حسي داري؟
سلام عزیزم
ممنون
اولش خیلی حس خوبی داشتم ولی الان که دوستام مجبورم کردن شام ببرمشون بیرون حس بدی دارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
آخیییییییییییییییییییییی 6 هفته دیگه درسم تموم میشه
احساس پیری میکنم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
:bunnyearsmiley:

vb2

New member
مبارکت باشه عزیزم ایشالله فاینالتم عالی میدی تموم میشه مدرکتم میگیری دیگه راحت میشی :a2d3:

بالا