نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara77

New member
تو رو خدا نمتونن به من رک بگن من مزاحممم؟! یکی بره تاپیک بزنه که بعشیا شماره میگیرن مزاحمن ... شمارهاتون ندین.... تو رو خدا هدف چیه؟

من که میگم هدفشون یا سرگرمیه یا مریض بودن شما خودتو درگیر نکن

miss.marya

New member
ماریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا الان دیگه دقیقا دوس داری ب سمت افق میس پرتا شی پ تو هرچی میگیم ی بهونه میاری .عاغا اصن ادرس خونتونو بده میخایم بیایم واسه امر خیر ای بابا

ما خونه نداریم اصن

shilaa

New member
نه بابا بذار حلا که اینجور شد بگم
یه دختر اونطرف اگه بره تو یه خونه که 20 تا پسر مست اونجا باشه .اگه نخواد خودش هیچ کدوم از پسرا جرات نمیکنن دستش بزنن تازه میخنده با همه میرقصه .دلیلش اینه بلده مرز خودشو مشخص کنه
ولی من با اجازه بزرگترا بازم میگم جنبه ندارن دیگه .... جنبه دار شدن همه گل پسرا صلوات بلند بفرست .................

dr ari

New member
ُسلام . خوبین؟ شب بخیر. بچه ها جدی نمیخواین اینجا رو ترک کنین؟
یه سوال . میشه این افق رو جدی بگین منظورتون چیه؟ حس میکنم خودتونم ازش برداشت خاصی ندارین یا برداشت هاتون مث هم نیس
میس ماریا زاپاس؟

سلام شب بخیر دل کندن از بعضی دوستان سخته!ولی فک کنم دیگه وقت رفتنه عمو جان

sara77

New member
شما این تصویر آواتارتون مشکل داره این اولا.
دوما سوغات چی ؟ من که از محدوده شهر خارج نشدم.
سوما عکس

ماشاله چه دست پرم اومد ها بجای اینکه ما چیزی گیرم.ن بیاد تازه باید ی چی هم بدیم.........اولا تصویر با مشورت فتوا هیچ مشکل شرعی نداره دوما همینکه نیومدی یعنی رفتی مسافرت من سرم نمیشه سوم اگه تصویر اواتار مشکل داره عکس من پس خعععلی مشک لداره دیگه

simon

New member
نه سیمون دلیلش این نیست پسرای اونجا چشمشون پره خعلی عشقو حالشونو کردن و از اینکه یه دختر نخاد دیگه براشون مهم نیست اینجا نمیدونی چه خبررره

من هر چی میگم شما یه چی میگید طرف مسته میفهمی عزیزم دیگه ربطی نداره پره یا نیست

miis.s

New member
سلام حال شما؟ خوبین؟
عمو در حال شنیدن موسیقی اومد .

عموجان خوب باشد، ما هم زندگیمان میگذرد بلاخره..
شما که قدیما با نخود، کشمش، لوبیا هندی و گاهی برای سورپرایز با پسته میآمدی!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا