نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
خب دیگه باید فرقی بین دخترای ایرونی با اونوری باشه اینجا شماره دادن و گرفتن کلا اااااخ داره خب فرهنگون اینجولیه

بابا اخه سارا چه ربطی داره اینوری یا اونوری؟
میدونی اونوری ها حسرت فرهنگ ما رو میخورن؟
با با نباید گفت اینهارو بخدا

sara77

New member
دختره خودش شمارشو داده و تازه کلی هم جواب میداده.... حالا یهو رفته گفته که فلانی مزاحم من هست.....
پسره هم اول خودش به من ایمیل واقعی داره بعد بدنبال حرف این یارو اینم میگه فلانی مزاحم من ه

حالا من نمیفهممم مشکل اینا چیه؟ یعنی چرا بخودم نمیگن تو مزاحمی؟برن به ادمین سایت بگن !!!!!یعنی واقع ا راست و حسینی خودشون نمتونن مشکلشونو حل کننن؟!
واقعا هردوطرف مشکل دارن این چه بحثیه....حالا اومدن به تو گفتن مشکلشونو؟؟؟/

medical

New member
بابا مگه اصن شماره چیه؟بده بگیر
بخدا من اصن واسم مهم نیست دادن و گرفتن شماره.دیگه که غار نشین نیستیم که بترسیم واسه شماره دادن.یا کسی ازمون خواست شمارمونو فوری خیال بد کنیمواگه خدایی نکرده کسی بد کرد میشه باهاش منطقی کات کرد این حرفای مزاحم تلفنی و اینا زشته دیگه

اره سیمون منم همینو میگم خصوصا قشر پزشک

یعنی نمتونه بگه اس نده والا ازت شکایت میکنم

اون وقت طرف اس میده دیکع

یا بره به ادمین سایت بگه فلانی مزاحم منه....... مگه ار اول اگه ادم بد بوده چشماشون باز نبوده که شماره ندن؟ مگه زور کرده طرف

تو رو خدا سیمون بگو هدفشون از این کارا چیه؟

mig mig

New member
چرا میترسی عزیزم؟ شجاع باش و صدایت را به گوش همه برسان.. آن پست باید برای همیشه بر سر در این تاپیک حک شود
چه اشکالی دارد منافق بودن؟ میخواهم منافق خطاب شوم ولی کورکورانه از افق حمایت نکنم

من افقو دوس ميدارم!
اين اواخرم زياد ميرم!
بعضي وقتا لازمه از زمينو زمينيان دور شي!

miis.s

New member
دوستان عزیز...:65d6a5d6s:خواب بر چشمانمان سنگینی میکند!!هر چند دلمان به سختی کنده میشود!!من رفتم شب بر همگی خوش

قضیه شما شده مثل قضیه ابوی بنده که شب سال نو که ساعت را راس 12 به 1 تغییر داد و فورا گفت بریم بخوابیم دیر شده و سر 3ثانیه خوابش برد! یعنی جوگیر تا این حد!

shilaa

New member
خشن؟!!!
ب نظرم دوست خيلي با ارزشه حتي واژه ي دوست ماها حتي وقتي با مامان باباهامون صميمي هستيم ميگيم من بامامانم مثه 2 تا دوستيم!
آخه مثلا بگه الان حوصلتو ندارم خب برمیخوره ب آدم.. یه کم صمیمی تر اگر مقدور است...

sara77

New member
بابا اخه سارا چه ربطی داره اینوری یا اونوری؟
میدونی اونوری ها حسرت فرهنگ ما رو میخورن؟
با با نباید گفت اینهارو بخدا
جدددددی؟؟واقعا حسرت میخورن.ببین خب من میگم کلا اینجور چیزایی جا نیفتاده بین ما ادمای اینجا مپلا 2تا نامحرم نمبشه باهم گرم و-باشن خب دیگه چه میشه کرد

sara77

New member
اره سیمون منم همینو میگم خصوصا قشر پزشک

یعنی نمتونه بگه اس نده والا ازت شکایت میکنم

اون وقت طرف اس میده دیکع

یا بره به ادمین سایت بگه فلانی مزاحم منه....... مگه ار اول اگه ادم بد بوده چشماشون باز نبوده که شماره ندن؟ مگه زور کرده طرف

تو رو خدا سیمون بگو هدفشون از این کارا چیه؟
شاید سرگرمیه مدیکال //ارر اینکه به ادمین گفتن خععلی مسخرس دیگه اصن مگه بچن

sheida

New member
سلااااااام بچه هاجونم........عیدتون نبات....منو یادتون میاد؟؟؟؟:ad54ad:

miis.s

New member
من افقو دوس ميدارم!
اين اواخرم زياد ميرم!
بعضي وقتا لازمه از زمينو زمينيان دور شي!

شما ظاهرا محو شدنتان در افق است ولی انگار یک رمز و راز هایی هم با عمود دارید
و خدا منافقان را نمیبخشد.. توبه کن دخی.. این چه راهی ست پیشه کرده ای آخر

simon

New member
اغاااااا منم برام مهم نیس.میخواین شمارمو بذارم انجمن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بخدا منم واسم مهم نیست من اصن همیشه دنبل دوست پیدا کردن هستم.هرکسم چند بار باهم در رابطه باشه میفهمه من چطور ادمی هستم.یا باهم میمونه و دوستای خوبی میشیم یا میره و منم دعاش میکنم

medical

New member
شاید سرگرمیه مدیکال //ارر اینکه به ادمین گفتن خععلی مسخرس دیگه اصن مگه بچن

ی سارا طرف ها میخاستن لج منو دربیارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

والا واقعا نمتونن مشکلشون رو حل کننن؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا دروغ میگم؟!

sara77

New member
بخدا منم واسم مهم نیست من اصن همیشه دنبل دوست پیدا کردن هستم.هرکسم چند بار باهم در رابطه باشه میفهمه من چطور ادمی هستم.یا باهم میمونه و دوستای خوبی میشیم یا میره و منم دعاش میکنم

اااااااااااااااااااووووووورین ادم کلا رارحت باشه هم عالمی داره واس خودش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا