نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eli 72

Member
پای دردودل باز شده!!ماریا جان شما فهمیدی چه خبره به مام بگو جانم!!!

medical

New member
اقا گفتی.بخدا من تازه فهمیدم اینجا از کسی شماره بگیری ینی وای............و این خلیی جالبه واسم

یعنی یک پزشک یا دانشجوی پزشکی واقعا فکرو شعور نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب شماره شو از اول نمدونه نده؟ یا داده نمتونه مشکلشو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟

sara77

New member
اقا گفتی.بخدا من تازه فهمیدم اینجا از کسی شماره بگیری ینی وای............و این خلیی جالبه واسم

خب دیگه باید فرقی بین دخترای ایرونی با اونوری باشه اینجا شماره دادن و گرفتن کلا اااااخ داره خب فرهنگون اینجولیه

simon

New member
ذختر یاپسر مگه فرق داره؟؟؟؟؟؟؟چه فرقی؟

یعنی والا اکه من مزاحم هستم نمتونه بگه برو مزاحم نشو... این سوراخ سمب بازیا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بگوووووووووووووووو

متاسفانه بله
..............

sara77

New member
یعنی یک پزشک یا دانشجوی پزشکی واقعا فکرو شعور نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب شماره شو از اول نمدونه نده؟ یا داده نمتونه مشکلشو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟
الان منظور شما چیه مدیکال دقیقا با دختره مشکل داری یا سره؟؟کدوم طرفین؟

simon

New member
شعری که شما نوشتی نماد اعتراض بود.. اعتراض به کمبود امکانات در وطن.. اعتراض به کمبود فضای افق و درخواست عمود از بیگانگان غرب.. شعر شما یک جورهایی غرب پرستی و جدایی از رسوم وطن بود
من جلوه های واضحی از تضاد در آن میبینم که یحتمل ار ذات منافق شاعر سرچشمه مییگرد.. حالا دلیل توجیهات شما را نمیدانم! پس دلیل آوردن اسم عمود چیست؟ بیشتر توضیح بده عزیزم

میس با با ول کن این شعرو من فکرم هی منحرف میشه ترکیدم از خنده

shilaa

New member
دوست به قلم سروش صحت:

دوست،
تقدیر گریزناپذیر ما نیست.

برادر خواهر پسر خاله و دختر عمو نیست که آش کشک خاله باشد.

دوستی انتخاب است.
انتخابی دو طرفه که حد و مرز و نوع آن به وسیله همان دو نفری که این انتخاب را کرده اند تعریف می شود.

با دوستانمان میتوانیم از همه چیز حرف بزنیم و مهم تر آنکه می توانیم از هیچ چیز حرف نزنیم وسکوت کنیم.

با دوستانمان میتوانیم درد دل کنیم و مهم تر آنکه می شود درد دل هم نکرد و بدانیم که می داند.

از دوستانمان می توانیم پول قرض بگیریم و اگر مدتی بعد او پول خواست و نداشتیم با خیال راحت بگوییم نداریم.
و اگر مدتی بعد تر دوباره پول احتیاج داشتیم و او داشت دوباره قرض بگیریم.

با دوستانمان میتوانیم بگوییم:
امشب بیا خونه ما دلم گرفته و اگر شبی دیگر زنگ زد و خواست به خانه مان بیاید و حوصله نداشتیم بگوییم :
امشب نیا حوصله ندارم.

با دوستانمان می توانیم بخندیم می توانیم گریه کنیم می توانیم رستوران برویم و غذا بخوریم می توانیم بی غذا بمانیم و گرسنگی بکشیم می توانیم شادی کنیم می توانیم غمگین شویم میتوانیم دعوا کنیم.

می توانیم در عروسی خواهر و برادرش لباس های خوبمان را بپوشیم و فکر کنیم عروسی خواهر و برادر خودمان است.

و اگر عزیزی از عزیزان دوستانمان مرد لباس سیاه بپوشیم و خودمان را صاحب عزا بدانیم.

با دوستانمان میتوانیم قدم بزنیم می توانیم نصف شب زنگ بزنیم و بگوییم :
پاشو بیا اینجا و اگر دوستمان پرسید چی شده؟
بگوییم :
حرف نزن فقط بیا.
و وقتی دوستمان بی هیچ
حرفی آمد خیالمان راحت باشد که در این دنیا تنها نیستیم با دوستانمان می
توانیم حرف نزنیم کاری نکنیم جایی نرویم و فقط از اینکه هستند خوشحال و
خوشبخت باشیم

ینی دوست من اگه باهام این طوری رفتار کنه دیگه نه من نه اون ...این که خیلی خشنه

miis.s

New member
يا خداااااااااا
ميس؟!!!!!!!!!!!

بگو میگ بگو.. صدا را در گلویت خفه نکن.. داد بزن فریاد بزن.. بگو که خسته ای.. فوقش برچسب منافق میخوری ولی در عوض وجدانت تا آخر عمر راضی ست که خودخوری نکرده ای..
بگو اعتراضت را.. بگو از کمبود در افق

mig mig

New member
بگو میگ بگو.. صدا را در گلویت خفه نکن.. داد بزن فریاد بزن.. بگو که خسته ای.. فوقش برچسب منافق میخوری ولی در عوض وجدانت تا آخر عمر راضی ست که خودخوری نکرده ای..
بگو اعتراضت را.. بگو از کمبود در افق

افق كمبود نداره
منم منافق نيستم ب جانه خودم!
ميخواي اون پوستو حذف كنم؟

miis.s

New member
میس با با ول کن این شعرو من فکرم هی منحرف میشه ترکیدم از خنده

سیمون چرا غم دل دوست عزیزمان را اسباب خنده خود میکنی؟ این دختر مظلوم درد دارد، غم دارد، کمبود حس کرده و این شعر را از ته قلبش گفته..

medical

New member
الان منظور شما چیه مدیکال دقیقا با دختره مشکل داری یا سره؟؟کدوم طرفین؟

دختره خودش شمارشو داده و تازه کلی هم جواب میداده.... حالا یهو رفته گفته که فلانی مزاحم من هست.....
پسره هم اول خودش به من ایمیل واقعی داره بعد بدنبال حرف این یارو اینم میگه فلانی مزاحم من ه

حالا من نمیفهممم مشکل اینا چیه؟ یعنی چرا بخودم نمیگن تو مزاحمی؟برن به ادمین سایت بگن !!!!!یعنی واقع ا راست و حسینی خودشون نمتونن مشکلشونو حل کننن؟!

mig mig

New member
ینی دوست من اگه باهام این طوری رفتار کنه دیگه نه من نه اون ...این که خیلی خشنه

خشن؟!!!
ب نظرم دوست خيلي با ارزشه حتي واژه ي دوست ماها حتي وقتي با مامان باباهامون صميمي هستيم ميگيم من بامامانم مثه 2 تا دوستيم!

simon

New member

بابا مگه اصن شماره چیه؟بده بگیر
بخدا من اصن واسم مهم نیست دادن و گرفتن شماره.دیگه که غار نشین نیستیم که بترسیم واسه شماره دادن.یا کسی ازمون خواست شمارمونو فوری خیال بد کنیمواگه خدایی نکرده کسی بد کرد میشه باهاش منطقی کات کرد این حرفای مزاحم تلفنی و اینا زشته دیگه

miis.s

New member
افق كمبود نداره
منم منافق نيستم ب جانه خودم!
ميخواي اون پوستو حذف كنم؟

چرا میترسی عزیزم؟ شجاع باش و صدایت را به گوش همه برسان.. آن پست باید برای همیشه بر سر در این تاپیک حک شود
چه اشکالی دارد منافق بودن؟ میخواهم منافق خطاب شوم ولی کورکورانه از افق حمایت نکنم

eli 72

Member
دوستان عزیز...:65d6a5d6s:خواب بر چشمانمان سنگینی میکند!!هر چند دلمان به سختی کنده میشود!!من رفتم شب بر همگی خوش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا