تربت امام حسين(ع) همزمان با عاشورا به رنگ سرخ تغيير کرد + تصاوير

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Taraa

Well-known member
هیچ وقت صد درصد مخالف نباش جانم:motat:

آخه با قرآن چک کردم .... اونا قرآن نخوندن من که خوندم .... اونا هر چقدرم دانشمندتر بشن بازم از ما عقبن

مث این یارو پرفسور هاوکینگ که تازه بعد از سالها نابغه بودن به این نتیجه رسیده که دنیا بدون نیاز به پروردگار میتونه بصورت خودبخودی ایجاد شه ... تازه اوباما مدال افتخار میندازه گردنشو همه هم براش سوت میزنن!

Persian-Masoud

New member

آخه با قرآن چک کردم .... اونا قرآن نخوندن من که خوندم .... اونا هر چقدرم دانشمندتر بشن بازم از ما عقبن

مث این یارو پرفسور هاوکینگ که تازه بعد از سالها نابغه بودن به این نتیجه رسیده که دنیا بدون نیاز به پروردگار میتونه بصورت خودبخودی ایجاد شه ... تازه اوباما مدال افتخار میندازه گردنشو همه هم براش سوت میزنن!

میتونه یا نمیتونه؟ چون اون گفت نمیتونم صد در صد بگم که خدا وجود نداره!!!

reza.n

New member

کدوم بخش قران؟

Taraa

Well-known member
میتونه یا نمیتونه؟ چون اون گفت نمیتونم صد در صد بگم که خدا وجود نداره!!!
تو کتابای قبلیش میگفت اگه بتونم نظریه ایجاد جهان (بیگ بنگ) رو تکمیل کنم ، تونستم خدا رو تو ذهن بشر بیارم ... یعنی به وجود و حتی عظمت خدا دربرابر انسان اعتقاد داشت
ولی تو کتاب جدیدش کلا وجود پروردگار رو انکار کرده و میگه این جهان برای بوجود اومدنش لزوما به حضور پروردگار نیاز نداره ، چون من یک سری نیروها و قوانین در جهان کشف کردم که خودبخود میتونه جهان رو از اون نقطه اولیه تو این مسیری که هست سوق بده

Persian-Masoud

New member
تو کتابای قبلیش میگفت اگه بتونم نظریه ایجاد جهان (بیگ بنگ) رو تکمیل کنم ، تونستم خدا رو تو ذهن بشر بیارم ... یعنی به وجود و حتی عظمت خدا دربرابر انسان اعتقاد داشت
ولی تو کتاب جدیدش کلا وجود پروردگار رو انکار کرده و میگه این جهان برای بوجود اومدنش لزوما به حضور پروردگار نیاز نداره ، چون من یک سری نیروها و قوانین در جهان کشف کردم که خودبخود میتونه جهان رو از اون نقطه اولیه تو این مسیری که هست سوق بده

نه کو؟ فکر نکنم هاااا!
خب اون نیرو از کجا اومده پس؟ :motat:
اصن این قضیه حل شدنی نیست برای همین همه آخرش به وجود خدا اعتراف میکنن! :smilies-azardl (113

reza.n

New member
حرفاش قابل تامله.همیشه ازش خوشم میومد:motat:

Persian-Masoud

New member
به نظرتون میشه مرده رو زنده کرد؟ هر وقت دیدین یه روزی شاید 50 سال دیگه تونستن مرده رو زنده کنن دیگه با خیال راحت بگید خدایی نیست. :motat:

reza.n

New member
به نظرتون میشه مرده رو زنده کرد؟ هر وقت دیدین یه روزی شاید 50 سال دیگه تونستن مرده رو زنده کنن دیگه با خیال راحت بگید خدایی نیست. :motat:
چرا نشه.میشه.ولی دلیل نمیشه که خدا نیست.از رو چه منطقی اینو گفتی الان؟البته اگه دیکتاتوریه که حله درسته.بزن قدش:smilies-azardl (113:whistle:

Persian-Masoud

New member
من روزی که بشر تونست مرده رو زنده کنه کل ایمانمو میذارم کنار. شمام وقتی بذار کنار که یه انسان کامل خلق کردن! :motat:

Taraa

Well-known member
به رجعت اعتقاد دارید؟
اصلا راجع بهش اطلاعاتی دارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا