کاش تاپیک لزگی را با هم تموم کنیم برای همه بود!!!!!!!

simin69

New member
سلام بچه ها

من امسال می خوام ارشد بدم و از حالا دارم لزگی رو می خونم با توجه به اینکه دانشجو ترم 7 هستم 4 روز اول از صبح تا ظهر کار آموزی دارم اون 3 روز میمونه که باید علاوه بر زبان دروس دیگه ای هم بخونم به خاطر همین وقت کم میاد اومدم سایت تاپیک رو که دیدم خیلی خوشحال شدم نشستم خوندمش ولی مثل اینکه بجه ها دوست نداشتن از علمشون همه بهره ببرن البته ناگفته نماند اون ها هم حق دارند ولی یکی مثل من یا خیلی های دیگر که مشغله زیاد دارند میتوانستند از این کار ارزشمند شما استفاده کنند والبته شما را نیز دعا نمایند.البته باید از ساکار و سایر دوستانی که علمشان را در اختیار عموم گذاشتند تشکر کنم و برایشان آرزوی موفقیت نمایم.

اما هدفم از زدن این تاپیک این بود که بچه هایی که می خواهند لزگی را بخوانند مثل تاپیک قبل بیایند و با هم این کار را انجام دهیم البته این بار استفاده برای عموم آزاد می باشد.امیدوارم بچه های تاپیک قبل از این کار من ناراحت نشوند مخصوصا ایران خانوم و آقا صادق چون هدفم کوچک جلوه دادن کار شما نبود.

منتظر حضورتان هستم:riz304:

sakar

New member
سلام بچه ها

من امسال می خوام ارشد بدم و از حالا دارم لزگی رو می خونم با توجه به اینکه دانشجو ترم 7 هستم 4 روز اول از صبح تا ظهر کار آموزی دارم اون 3 روز میمونه که باید علاوه بر زبان دروس دیگه ای هم بخونم به خاطر همین وقت کم میاد اومدم سایت تاپیک رو که دیدم خیلی خوشحال شدم نشستم خوندمش ولی مثل اینکه بجه ها دوست نداشتن از علمشون همه بهره ببرن البته ناگفته نماند اون ها هم حق دارند ولی یکی مثل من یا خیلی های دیگر که مشغله زیاد دارند میتوانستند از این کار ارزشمند شما استفاده کنند والبته شما را نیز دعا نمایند.البته باید از ساکار و سایر دوستانی که علمشان را در اختیار عموم گذاشتند تشکر کنم و برایشان آرزوی موفقیت نمایم.

اما هدفم از زدن این تاپیک این بود که بچه هایی که می خواهند لزگی را بخوانند مثل تاپیک قبل بیایند و با هم این کار را انجام دهیم البته این بار استفاده برای عموم آزاد می باشد.امیدوارم بچه های تاپیک قبل از این کار من ناراحت نشوند مخصوصا ایران خانوم و آقا صادق چون هدفم کوچک جلوه دادن کار شما نبود.

منتظر حضورتان هستم:riz304:
اینکار هنوز ادامه داره و شما میتونید توی اینکار کمک کنید و استفادم ببرید
بجای پیشداوری و ایراد گرفتن از کار بقیه شما یه کار خوب انجام بدید که بقیه استفاده کنن
اگه من یا یکی دیگه لغاتمونو حذف نکردیم واسه این نبوده که بنظرمون کار بقیه اشتباه بوده بلکه اتفاقا کار بقیه خیلیم درست بوده چون اگه اونکارو انجام نمیدادن تا الان اینکار نمیتونست ادامه داشته باشه البته کار خودمم درست بوده که لغاتو حذف نکردم و اینکه کسی ازش استفاده کنه ناراحت نمیشم چون اگه تازه واردی میاد با دیدن این لغات انگیزه پیدا میکنه که توی اینکار شرکت کنه وچه خوب که بقیه بچه ها لغاتشونو برداشتن چون باعث میشه اونایی که لازمش دارن توی اینکار یه کمکی بکنن
اینقدر خودبین و خودخواه نباشید کسایی که توی اینکار کمک کردن بیکارو الاف نبودن بلکه تلاش بیشتری کردن و وقت خودشونو گذاشتن که یه کار گروهی با ارزش انجام بدن
منتظر حضورتان هستیم ما تعدادمون بیشتره پس لطف کنید شما تشریف بیارید

xavi

New member
بجای پیشداوری و ایراد گرفتن از کار بقیه شما یه کار خوب انجام بدید که بقیه استفاده کنن
اگه من یا یکی دیگه لغاتمونو حذف نکردیم واسه این نبوده که بنظرمون کار بقیه اشتباه بوده بلکه اتفاقا کار بقیه خیلیم درست بوده چون اگه اونکارو انجام نمیدادن تا الان اینکار نمیتونست ادامه داشته باشه البته کار خودمم درست بوده که لغاتو حذف نکردم و اینکه کسی ازش استفاده کنه ناراحت نمیشم چون اگه تازه واردی میاد با دیدن این لغات انگیزه پیدا میکنه که توی اینکار شرکت کنه وچه خوب که بقیه بچه ها لغاتشونو برداشتن چون باعث میشه اونایی که لازمش دارن توی اینکار یه کمکی بکنن
اینقدر خودبین و خودخواه نباشید کسایی که توی اینکار کمک کردن بیکارو الاف نبودن بلکه تلاش بیشتری کردن و وقت خودشونو گذاشتن که یه کار گروهی با ارزش انجام بدن
sakar جان واقعا ازت ممنونم بابت شفاف سازی که کردی
دقیقا درست میگی اگه بچه ها لغاتو پاک نمیکردن ومیذاشتن تو تاپیک بمونه دیگه کمتر کسی حاضر میشد بیاد به خودش زحمت بده و توی این طرح شرکت کنه و طرح همون اول راه ناتموم میموند
همینطور که الان ایران خانم اعلام کردند یه سری از دوستان متاسفانه بدقولی کردن و ترجمشونو تحویل ندادند و کار نیمه تموم مونده
از اون طرف هم چند نفر برای خود من پیغام خصوصی دادند که لغتهارو در اختیارشون بذارم
خب این دوستان بیان و توی طرح شرکت کنند اینجوری ایران خانم هم لغتهارو بهشون میده

simin69

New member
واقعا متاسفم با اینکه در ابتدا همه ی اهدافم را توضیح داده ام حتی بیان کرده ام که این کار برای کوچک شمردن کار بقیه نیست دوباره اینگونه جواب میگرم هدف من چیز دیگری بود کاری هم به کوچک جلوه دادن کار شما نداشتم از اینکه ناراحتتان کردم معذرت می خواهم ولی چیزی که مهم است این است که خودم از قصد خودم با خبرم اینگونه نظرات هم اثری بر روی اعتقاداتم نمی گذارد

hoorsa

New member
sakar جان واقعا ازت ممنونم بابت شفاف سازی که کردی
دقیقا درست میگی اگه بچه ها لغاتو پاک نمیکردن ومیذاشتن تو تاپیک بمونه دیگه کمتر کسی حاضر میشد بیاد به خودش زحمت بده و توی این طرح شرکت کنه و طرح همون اول راه ناتموم میموند
همینطور که الان ایران خانم اعلام کردند یه سری از دوستان متاسفانه بدقولی کردن و ترجمشونو تحویل ندادند و کار نیمه تموم مونده
از اون طرف هم چند نفر برای خود من پیغام خصوصی دادند که لغتهارو در اختیارشون بذارم
خب این دوستان بیان و توی طرح شرکت کنند اینجوری ایران خانم هم لغتهارو بهشون میده

مگه طرح هنوز برقراره ؟
مگه تموم نشده ؟
طرح ایران خانوم رو می گم وگرنه این که هنوز شروع نشده...

آخرین ویرایش:

hoorsa

New member
به هرحال خانوم سیمین اگه فکر می کنید که ماهم می تونیم این کارو انجام بدیم (از لحاظ زمانی و اینکه چند نفر باشیم منظورم هست) من هم هستم اما به نظرم بهتره که ما هم با گروه قبلی همکاری کنیم.
من تایپیک لزگی رو کامل نخوندم و نمی دونستم که هنوز هم ادامه داره...آخراشو که خوندم به نظرم چندنفر هم متن خواسته بودن برای ترجمه اما فکرکردم که اونا هم مثل من دیر رسیدن...بازم می گم من اون تایپیک رو کامل نخوندم فقط از اصل موضوع خبر داشتم نه روند ماجرا
بعضی وقت ها چه سوتفاهم هایی که بوجود نمیاد...

karshenasgh

New member
نه بچه ها! لطفاً دوباره کاری نکنید... ما الان نزدیک 9 ماهه که داریم روی طرح ترجمه لزگی کار می کنیم و هنوز هم کار تموم نشده . قرار بود که کار ترجمه را حداکثر تا پایان مرداد تموم کنیم که بچه ها همکاری کامل رو انجام ندادند و هنوز بخش هایی از کتاب مونده که باید ترجمه بشه... اگه شما بخواهید دوباره کاری کنید فقط وقتتون تلف میشه... اگه بیایید و همکاری کنید تا کار رو زودتر به نتیجه برسونیم، اونوقت شماهایی که جدید اومدید می تونید فکر کنید و کارهای بیشتری رو با همکاری هم روی کتاب انجام بدید و کم و کاستی های طرح ما رو برطرف کنید. مدیریت کار تا امروز با ایران خانوم بوده اما ایشون ظاهراً دچار مشغله های شخصی شده اند که نمی تونن زیاد به اینجا سر بزنن. به خاطر همین من دیروز از ایشون خواستم که اگه دوست دارن بهشون کمک کنم و بقیه تقسیم بندی ها رو من برای شما انجام بدم و ایشون هم قبول کردن. پس چند روزی صبر کنید که من ببینم کار تا کجا پیش رفته تا بتونم بقیه قسمت ها رو به شما واگذار کنم تا انجام بدید و بعد بتونین از نتیجه کار ما هم استفاده کنید.
هرکس اگه یه قسمت کوچک رو هم برای ترجمه برداره و به موقع انجام بده، در طرح ما شریک خواهد شد....
آیا با نظر من موافقید؟......

آخرین ویرایش:

hoorsa

New member
من موافقم و به نظرم بهتره که اونو تموم کنیم...
هر کی هم مثل من دیر رسیده بیاد تا زودتر تموم شه

saharandishe

New member
سلام دوستان,به نظرمن این طرح که هرکسی که قسمتی ازکاروانجام داده بقیه ترجمه هاروهم بگیره خیلی بهتره,نه ازاین نظرکه ماهایی که کارانجام دادیم نخواییم نتیجه اونودراختیارشمابذاریم,نه!بلکه به این خاطرکه این روحیه کپی وپیست روکه توهممون هست روازبین ببریم ویادبگیریم که چطوری باهم همکاری کنیم وبهای هرچیزی روبپردازیم,ودرنهایت ازکارانجام شده ای که ماهم توش سهیم بودیم لذت ببریم,منی که این کاروقبلاانجام دادم,تضمین میکنم وقت زیادی ازشمایی که مشغله زیادی دارین نمیگیره,پس توهمون تاپیک قبلی منتظرحضورموثرتون هستیم.
موفق باشید.

sakar

New member
واقعا متاسفم با اینکه در ابتدا همه ی اهدافم را توضیح داده ام حتی بیان کرده ام که این کار برای کوچک شمردن کار بقیه نیست دوباره اینگونه جواب میگرم هدف من چیز دیگری بود کاری هم به کوچک جلوه دادن کار شما نداشتم از اینکه ناراحتتان کردم معذرت می خواهم ولی چیزی که مهم است این است که خودم از قصد خودم با خبرم اینگونه نظرات هم اثری بر روی اعتقاداتم نمی گذارد
سیمین جان اسم تاپیکتون هست :کاش ............
خوب منم واستون توضیح دادم که ارزوتون براورده شده میتونید از لغات استفاده کنید بشرط اینکه یکم به خودتون زحمت بدید و در عوض ترجمه ها و لغاتو بگیرید
من وقتی این تاپپیکو دیدم بهتون ج دادم که کمکتون کرده باشم و دوباره کاریو که نزدیک به تموم شدنش هست انجام ندید قصدم کمک بود والا شما که از من همون اول تعریف کردید میتونستم یه لایک بزنم و اعتنایی نکنم
موندم کجای حرف من مشکل داشت که نظرم اینقد بی ارزشه که اثری روی اعتقاداتتون نداره
واقعا عجیبه که راهنماییمو اینقدر بد برداشت کردید
بهرحال شما مختارید که کار مارو ادامه بدید تا تموم بشه یا شما خودتون کارو با یه گروه دیگه انجام بدید

:13:

Taraa

Well-known member
سیمین جان اسم تاپیکتون هست :کاش ............
خوب منم واستون توضیح دادم که ارزوتون براورده شده میتونید از لغات استفاده کنید بشرط اینکه یکم به خودتون زحمت بدید و در عوض ترجمه ها و لغاتو بگیرید
من وقتی این تاپپیکو دیدم بهتون ج دادم که کمکتون کرده باشم و دوباره کاریو که نزدیک به تموم شدنش هست انجام ندید قصدم کمک بود والا شما که از من همون اول تعریف کردید میتونستم یه لایک بزنم و اعتنایی نکنم
موندم کجای حرف من مشکل داشت که نظرم اینقد بی ارزشه که اثری روی اعتقاداتتون نداره
واقعا عجیبه که راهنماییمو اینقدر بد برداشت کردید
بهرحال شما مختارید که کار مارو ادامه بدید تا تموم بشه یا شما خودتون کارو با یه گروه دیگه انجام بدید

:13:

قصد دخالت ندارم ولی پستا رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که لحنتون ناراحتش کرد وگرنه اصل حرف مشکلی نداشت

iraj1

New member
دوستان سلام. من مایلم اگر هنوز قسمتی ترجمه نشده همکاری کنم لطفا اگه کسی میتونه به من اطلاع بده

بالا