Fc انجمن یونایتد ((((((:

mexin

Well-known member

دوستای خوبم ، آرزو جان خودش درخواست بن شدن در چت باکس رو از مدیران ارشد خواست .

بندازینش زندان .چه وضعشه ..:whistle:

- - - Updated - - -

دوستای خوبم ، آرزو جان خودش درخواست بن شدن در چت باکس رو از مدیران ارشد خواست .

بندازینش زندان .چه وضعشه ..:whistle:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

N@RVIN

Well-known member
نه تنها منو بازی ندادین
بلکه آخرین اسپم منو هم لایک نکردین

و من بی صبرانه الان منتظر پیام تذکر از طرف یکی ازمدیرام که عرض کنن بیا برو دیگه اسپم نذار

به آرزو حرفی نزنیدا..من اینجا مدافع حقوقشم

از تاپیکتون رخت بربستم..ایشالا همگی ببازید که منو با حسادت مواجه کردین.ایییییییییش.

melinaa

New member
:riz277:شماها تو تیمای پایه هستین ...وقتی به اندازه کافی رشدوگل کردین میان جای این قدیمیا ...این قانون فوتباله دددد ...ایراد نگیرید.تمرین کنید.:bunnyearsmiley:

بعله.باشه چچچچششششششمممممممممممممممممم...خب الان باید چیکار کنیمم خببببببببب

melinaa

New member
اون گوشه زمین میخوای از بازیکنها عکس بگیری؟!! .. هر روقت کرنر هم شد تو کرنر هارو بزن ..خوبه؟!:bunnyearsmiley:

من اصلا افتخار نمیدم حتی بیام بازیتونو تماشا کنم.اخه میدونین چیه جنساتون بنجله....خخخخخ....مخصوصا بعضیااااااا..پس چی فک کردیناولش فک کردم که تیم ملی هستین اما الان دیدم از بارسلونا هم قویترینننن.خخخخخخخ

mw.ashel

New member
مسئولین تیم با تدارکاتی که برای تیمشون ترتیب دادند جوابگوی این تصاویر باشند ، آخه این چه وضعشه با این همه طرفدار ، همه هزینه ها خرج تهیه لباس و خوراک تیم میشه ، و باعث میشه در تمرینات و بازی ها نتونند برنده بشند.

b99b7a901a9491ef1.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

yara

New member
:New (6::i:نامرتا تیم تشکیل دادین بدون من؟!!

نوتررررررررررررررررررررر مکسسسسسسسسسین نمی بخشمتون[/S
اول این عروسک رو بذار خونه میگم کمک داور چهارم بشی ..خوبه؟!:bunnyearsmiley:

نه دیگه نشددددددددددد مگزین!!

از این حرفا نداشتیم که..!!

شوما یه زحمت بکش دختر گوگولی اواتارمو (بهمراه عروسکش) ببرش واسش بستنی بخر...:thumbsupsmileyanim:

من جای شوما دروازه رو نگه میدارم...برو خیالت راحت
:j58r36j3gcr4suxymup

sara77

New member
من اعتراض دارم این چه وضعشه.....................................:p7977cujr38iyymsu8:
نوتر نوتر ابادی حالا که دیدی دارید میبازید شایعه پراکنی میکنی واقعا که این حرکتت دور از اخلاق ورزشیه ..................:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من کاملا سالم وحرفیه ای داشتم تمرین میکردم....................تازه شم سیگارمم ترک کردم........................:whistle:سوت رو شرمنده ام خخخخخخخخخخخخ
مربی تو هم که شوتی که داداش :65d6a5d6s:من دفاع ام ولی قابلیت بازی درتمام نقاط زمین رو دارم البته....... ولی خرج داره هاااااااااا اصن این اسپانسورا رسیدگی نمیکنن اصلا ...............این چه وضعشه...........................

ارزو اشکال نداره فوتبال مزش بهمین حاشیه هاس بذا مارو جز نفرات اول بذارن
اصن دخیا میرن یه تیم پسرا هم یه تیم
حالا پسرا شاختون بیاد ببینم حرف حسابش چیه؟؟نه اخه موندم نمیتونین حریف ما شین دیگه خودتون بکشین کنار زشته بابا خوبیت نداره من اینارو بگم بذارین ما نسل جونا ادامه راهو بدیم والااااااااااااااا

sara77

New member
تازه خیلی هم خاستین باهامون بازی کنین ما لایی و تک خیلی میزینیم
یه هو دیدین اعصاب نداریم میزنیم ناکارتون میکنیم کارت قرمز هم براش کمه
گفته باشمممممممممممممممممممممممممم:black_eyed:

maxin

Well-known member
جلسه معارفه:
متاسفانه به علت تعلیق موقت آرزو و از دس دادن این حافک و دوپینگ بازی کنان جانشین:
مجبور شدیم برای نیم فصل جاری گَرِگوروویچ (بازیکن تیم قره قورتیا آخن)رو برای یک نیم فصل به صورت غرضی در اختیار بگیریم:
38147258252844478649.png

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arezoo90

sepid71

New member
تازه خیلی هم خاستین باهامون بازی کنین ما لایی و تک خیلی میزینیم
یه هو دیدین اعصاب نداریم میزنیم ناکارتون میکنیم کارت قرمز هم براش کمه
گفته باشمممممممممممممممممممممممممم:black_eyed:

سارا ابرومونو نبر تکل خخخخخخخخخ:25r30wi:
البته من از طرف دخترا میگم ک اشتباه تایپی بوده فقط.همه میدونین سارا ک ید طویلی در اشتباه تایپی داره:whistle:

bioshimi@

Well-known member
جلسه معارفه:
متاسفانه به علت تعلیق موقت آرزو و از دس دادن این حافک و دوپینگ بازی کنان جانشین:
مجبور شدیم برای نیم فصل جاری گَرِگورویچ (بازیکن تیم قره قورتیا آخن)رو برای یک نیم فصل به صورت غرضی در اختیار بگیریم:
38147258252844478649.png
مکسین بودجه رو هدر ندره ..ارزو فردا شب بهمون ملحق میشه ...نخرش این چیه با این قیافش اییییییشششششششش

marzi ba

Well-known member
جلسه معارفه:
مجبور شدیم برای نیم فصل جاری گَرِگورویچ (بازیکن تیم قره قورتیا آخن)رو برای یک نیم فصل به صورت غرضی در اختیار بگیریم:
38147258252844478649.png

اعه وا مکسین منو گذاشتی کنار خو چرا باور میکنی این حرفا رو منو به حاشیه میکشونی
تو که خودت میدونی مثل من بازیکن سرعتی کل تیمهایی ایرانی خارجی رو بگردی پیدا نمیکنی
مکسین با تیم این کا رو نکن
از ما گفتن بود
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

در ضمن مکسین این کیه دیگه از این صافتر کسی رو پیدا نکردی این خیلی کج و کوله س

مکسینی واقعنی که
خخخخخخخخخ:whistle::whistle::whistle::whistle

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
خوووووو هنوزم داریم سر میگردونیمش پس تا آرزو بیاد :a2d3:

N@RVIN

Well-known member
کی تو این تاپیک لطف کرده به من گفته عقده ای بیاد در امتیازی دیگر اسمشو بگه..میخوام ازش تشکر کنم

با عرض معذرت البته اسپم شد

maxin

Well-known member
بچها بازی هفته دیگمون با تیم sheepia dortmund هستش ترکیبشون رو گذاشتم ...مربی هم میاد براتون آنالیز می کنه...
لطفا سخت تمرین کنید مث گوسفند همه بازیاشونو بردن!پس تیم قویی هستن!
footballfield.jpg

آخرین ویرایش:

BBT

New member
بچها بازی هفته دیگمون با تیم sheepia dortmund هستش ترکیبشون رو گذاشتم ...مربی هم میاد براتون آنالیز می کنه...
footballfield.jpg

:25r30wi:
با این بازکن های ساخته و پرداخته ای که من میبینم
ما هیچ شانسی مقابلشون نداریم
به نظرم نریم بازی کنیم سنگین تریم

sepid71

New member
footballfield.jpg
اوووووووخی چ نااااااااااسن:(40):
خو الان تیم مقابل اینان؟؟؟؟؟؟ خو من ک دلم نمیاد ب این خوچلا گل بزنم خوووووووو:dadad4:
میرم بغلشون میکنم وییییییییییییییی ای جااااااان

biotechnologist

New member
footballfield.jpg

نگران نباشید.نوک حمله انقدر موهاش زیاده جلوشو عمرا ببینه، چه برسه به گل زدن:25r30wi::25r30wi:

بالا