Fc انجمن یونایتد ((((((:

biotechnologist

New member
آقا این تیم sheepia dortmund کل زمینو خورد رفت پی کارش پس بازی کیه؟ همه تعطیلات رفتن آنتالیا؟؟!!
نکنه مدیر عامل باشگاه پولهارو بالا کشیده و در رفته؟ من هنوز چک اولم پاس نشده:14:

zErOOn3

Well-known member
سلام دوستای گل وگلاب
اینم تیم FC انجمن یونایتد
58862828947354897502.jpg

من بازیکناشو با تست و کلی دقت انتخاب کردم....
هیچکدومم دستمزدی نگرفتن (مگه اینا کم الکین فک کردید مث این ... لیگ برتر و تیم ملی هستن نخیرم برید اَ خدا بترسید)...تازه علی بیچاره کلی هزینه تیمو بر عهده گرفته(پ فک کردید چجوری اومده تو تیم حالا خداکنه سحرنازم ببینه بازیشو)...
جام جهانیم حالا نزدیکه امیدوارم همینا برن تیم ملی ...بلکه آرژانتینم بزنیم...قهرمانی حتی...:auizz3ffy9vla57584x
یه راس بریم سراغ تیممون... http://8pic.ir/images/34978613945845018880.jpg
34978613945845018880.jpg

کاپیتان:نوتر_بعدشmaxin###کرنرا با حافبکای کنار ###پنالتی:mexin_سارا77###ضربه آزاد:mexin _نوتر_مهسا###چون تیممون قویه همین ترکیب اصلیه ولی اگه ب مشکل خوردیم تاکتیک و چینش بازیکنا تغییر می کنه.
coach:
41643341234481458655.png
bbt

کمک مربی:شفق@

اعضای ذخیره تیم:
GK:شوکا88
RB:محسن ن ک
LB:حسان
CB_SW:بیوشیمی@_گلچین_هانیه
RM_LM:ریضا_ad1986_محمد63
CM_DM:تارا_mohana
AM:کژال_Crazy
SS_CF:سپید71_leylii
RW_LW:
مرضی با

توپ جم کن ثابت وذخیره:پشمک وآتشین...
تدارکات:مهنام_ملینا
اسپانسر:ketabsabz_ad1986

درود دــــــــود :

از کوجا می دانشتین ما رو معمولا دیفــا میزارن ؟!!!!!!

دود دروازه بانی و هافبکــم ردیفیم ــا !!!!

اگه خشته شدین فقز ندا ودین /...

آخا مو هدر نیشتوم فخت /... موهام خراب میشه /... گوفتنده باشوم /... نایکی 8 ولی /... منمون /...

ناصر شده مربی ::: چــ شود /.. یاد ونگر اوفتادوم /... کمک مربی ::: بسی شنگولیدوم /...

عجب ذخایری هم داریم ــا /... بسی /...

توپ جم کنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن دییییییییییییییییییییییییییییییییییی:::::::::::::::

تدارکات :::: آب باران لوطفا :::: آب مهدنی و آب شیر میر نمی سازه با مو /...

Mexin ــو 77 ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فروارد /... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آقا بلدین هد بزنین ؟ آجی ؟

zErOOn3

Well-known member
سلام /...

یه چیز :::

مجکم بازی وکنوم یا ملو ؟

کیو باید بزنیم ؟

نوبت کیه اول ؟

biotechnologist

New member
به دنبال باختهای پی در پی تیم و پاس نشدن چکهای اسپانسر، مدیر عامل باشگاه و کادر فنی تیم همگی متواری شدن و در باشگاه هم تا اطلاع ثانوی تخته شده. بنده هم پیشنهاد میلیاردی باشگاههای انجمنهای رقیب رو رد کرده بودم، الان دو فصله تیم ندارم، خسارت منو کی میده؟مسئولین پاسخگو باشن لطفا! :New (6)::p7977cujr38iyymsu8:

firoozeh

New member
عاقا منم بیام تو تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (12):

گزاریشگر باشم عایا؟؟؟؟ مکسینی بیام ؟ نمونه کارم تو بخش عینک هس سابقه دارمااااااااا! بیام دوستان ؟؟؟:21:

کتاب سبزجان بی زحمت بیا این قرارداد مارو ببند معطل شودیم ی ساعته!!!!!:motat::motat:

maxin

Well-known member
عاقا منم بیام تو تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گزاریشگر باشم عایا؟؟؟؟ مکسینی بیام ؟ نمونه کارم تو بخش عینک هس سابقه دارمااااااااا! بیام دوستان ؟؟؟
کتاب سبزجان بی زحمت بیا این قرارداد مارو ببند معطل شودیم ی ساعته!!!!!

باشع صحبت کردم بیای اسمتو می ونیسم.
فقط یسری نکات هست: اولا مث گزارش گر کارتون فوتبالیستا گزارش نمی کنی ...تا یه بازیکن خواست رو هوا برگردون بزنه کلا خاتطراتشو مرور کنه.
نکته دوم گزارش گری را از که آموختی ؟از بی ادبا.... عه ببخشید اشتباه شده, میگی:از پروفسور خیابانی »»»» ینی حواست جم میکنی هر چی اون بلغور می کنه شما درس عبرت (حالا خاستی جذوه)میگیری که گزارشگر خوبی باشی.

بالا