✌ پذیرفته شدگان ایمونولوژی 93 >> بیاین تو بیشتر باهم آشنا بشیم ヅヅヅ

TUMS

Well-known member
بچه ها زنگ زدن خوابگاه، گفتن اتاقاتون 10 نفره س :5: مگه میشه با 10 نفر همزیستی مسالمت آمیز داشت؟ جلو در دانشگاه چادر بزنیم سنگین تر و متین تره:14:
بله یونی تهران دانشکده پزشکی از این جهت بی نظم هست خودتون را برای بی نظمی های بیشتر هم آماده کنید
از ترم های بعدی درست میشه فقط ترم یک اینطوریه تحمل کنید

حالا خوبه 14 واحد دادن،برا ما 6 واحد دادن با آمار میشه 8 واحد خوابگاه هم تو سایت دانشگاه نوشته خیلی مجهز وشیک 2نفره،4 نفره ولی ظاهرا همش خالی بندیه:j58r36j3gcr4suxymup
بله این مورد هم هست و معمولآ تا ترم 4 واحد پاس میکنید !
ولی خوبی هایی هم داره که وقتی اومدید بیشتر آشنا میشید

mahsa.parmis88

New member
مهسا خانم بعد معارفه و اینا بیاین بگین چی شد و به کجا رسید. مرسی :))

دیروز معارفه ما رو با ژورنال کلاب همزمان کرده بودن ؛یعنی یکی از بچه های ارشد سال قبل یه ارایه داشت و دوتا از بچه های دکترا هم خلاصه ای از پایان نامشون رو ارایه دادن.از اونجاهم که از 8 نفرما فقط 3 نفرحاضربودیم قرار شد معارفمون تو جمع بچه های ارشد ودکترا بمونه واسه جلسه بعد ژورنال کلاب یعنی بازم هفته بعد دوشنبه 10 تا12.ولی خب همین 3 نفرمون با دکتر نوربخش آشنا شدیم ،انتخاب واحدمون رو تایییدکردن و یه سری حرفا زدن باهامون که گفتن صبرکنیم تا هفته بعددوشنبه تا همه بچه ها باشن تا توضیحات کامل رو همون روز بگن..این دکتر نوربخش عالییییییی بود:thumbsupsmileyanim: تا دوشنبه هفته بعد هم ک لا س نداریم فعلا...بچه های تهران حداقل برین ثبتنام کنید خب!!دکترنوربخش انقدرتعجب کرده بود که چرا نیومدین!کلا دانشگاه خیلی خوب بود دیروز ولی وقتی رفتم واسه گرفتن اتاق همه چی رو سرم آوار شد خلاصه:13::sadsmiley:بخدا اشکم دراومده :sadsmiley:

mahsa.parmis88

New member
چه وسایلی باید بیاریم.هیچی نداره؟یعنی اینقد خوابگاهش بده باور کنین من دیگه انگیزه ندارم پامو بذارم تو دانشگاه تهران:dadad4:

روحیات هرکس متفاوته.شاید این شرایط واسه من سخته ولی واسه کس دیگه شاید سخت نباشه.!ولی کاریش که نمیشه کرد فعلا...صبر کن تا خودت از نزدیک ببینی .نگران نباش.وسیله خاصی هم نبود.فکرکنم فقط رو تخت ها تشک بود:sadsmiley: اعتراض هم کنیم کی به حرفمون گوش میده :sadsmiley:

TUMS

Well-known member

درست میشه بچه ها نگران نباشین
دکتر نوربخش ماه هس ماه
عالیه عالی:(40):

vet lab sciences

New member
دوستان نظراتتون رو درباره خوابگاه پزشکی تهران خوندم خیلی قشنگ بود، مخصوصا پست احسان جان که تعابیر قشنگی در این رابطه داشت! خدا حفظش کنه.
واقعا با اینجور وضعیت ها هرچقدر هم که اساتید بی نظیر داشته باشه، آدم در انتخاب دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان اولویت اولش بی رغبت میشه (حالا چه رتبه بیاره چه نیاره)
یعنی چی که 10 نفر و یا 8 نفر تو یک اتاق!!!! مگه به قول احسان جان طویله ست!!!!!! این یعنی توهین به کرامت دانشجو. واقعا شرم بر وزارت بهداشت و همچنین شرم بر قسمت رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران باد!
دانشجویانی که در علوم پزشکی تهران پذیرش میشن مسلما از تاپ ترین و ساعی ترین دانشجویان هستند و کسانی هستند که وجود آرامش و داشتن حریمی خصوصی فوق العاده براشون مهمه و با توجه به این ویژگی ها، وقف دادن روحیاتشون با این وضع دشوار و بعضا غیر ممکنه (مجبور به اجاره اتاقی حداکثر با 3نفر میشن) که در نهایت منجر به کاهش کیفیت تحصیلی و کاهش بهره وری از پتانسیل فوق بالای دانشجو میشه.
با این اوصاف کاری نمیشه کرد جز اظهار تأسف!

melinaa

New member
خداوندا اینهمه لودیش میخونم...اندازه اسب قطرشه....که بعدش بیام دانشگاه تهران که تاریخ پاس کنم...
خداوندااااااااا

alireza-ja

New member
یعنی چی که 10 نفر و یا 8 نفر تو یک اتاق!!!! مگه به قول احسان جان طویله ست!!!!!!

ایشالا که به کسی بر نمیخوره:

هیچ وقت توی یه طویله 8 تا 4 پا زندگی نمیکنه قطعا کمتره اگر هم تعداد احشام زیاد باشه مطمئنا جداشون میکنن توی به قول خودمون اتاقای دیگه چون این همه 4پا توی یه طویله باعث میشه شیردهیشون بیاد پایین. باور کنید راست میگم.

اگر اون مسولای نسبتا محترم با اصول بسار پایه ای و ساده دامداری هم آشنابودن الان وضع خوابگاهها هم این نبود
من واقعا از همه عذر میخوام

آخرین ویرایش:

melinaa

New member

هیچ وقت توی یه طویله 8 تا 4 پا زندگی نمیکنه قطعا کمتره اگر هم تعداد احشام زیاد باشه مطمئنا جداشون میکنن توی به قول خودمون اتاقای دیگه چون این همه 4پا توی یه طویله باعث میشه شیردهیشون بیاد پایین. باور کنید راست میگم.

خخخخخخخخخ داداش علی...
اره انشالله که به کسی برنمیخوره...اینجا همه باسوادن و از نظر همه چی بالان...
اما واقعا چرا باید خابگاه تهران اینجوری باشه..واقعا باعث تاسفه..
اخه من عادت کردم همیشه تنها بخابم تو اتاق...نمیتونم یکی دیگه رو پیش خودم تحمل کنم.خخخخخخ
حالا چه برسه به اینکه ده نفر با هم پیش من خروپف کنن.خخخخخ

vet lab sciences

New member

:25r30wi:
نه بابا علیرضا جان من کاردانیم بهداشتیار دامپزشکی بودم، میرفتیم بازدید، کلی دام رو (ببخشید) چپونده بودن! تو یه ذره جا!!!!!:14: هم قسمت گاوداری و هم قسمت گوسفند داری!!! البته از لحاظ سایکولوژیک گاو حساس تره، ظریف تره، بیشتر باید هواشو بگیری. به استادم گفتم، استاد اینا استرس نمیگیرن، شیرواری شون نمیا پایین با این وضعیت...؟؟!! استادم گفت مسلما همینطوره ولی خب چه میشه کرد، نظر دامدار همینه که انقدر جا بسشونه!!!
البته می بخشید دوستان موقعیت ایجاب کرد که از دامپزشکی و دامپروری هم یادی بشه!:rolleyessmileyanim:
و من از طرف خودم یه بلانسبتی به تمام دوستان میگم!:whistle:

alireza-ja

New member
آره خوب اکثر دامداریها اینطوریه ولی خوب دیگه دامدار هم کاهش شیردهیشو به جون میخره چون جمعیت زیاده کاری از دستش بر نمیاد. ولی خوب طویله ها چون جمعیت زیاد نیست به نسبت فضای بیشتری رو در اختیار دارن.

دوستان منو واقعا ببخشید منظور بدی نداشتم.

خوب من میگم دیگه بحث دام و دامپروری رو ببندیم تا موضوع تاپیک تغییر ماهیت نداده.:78::25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

nakhl

New member
خخخخخخخخخ داداش علی...
اره انشالله که به کسی برنمیخوره...اینجا همه باسوادن و از نظر همه چی بالان...
اما واقعا چرا باید خابگاه تهران اینجوری باشه..واقعا باعث تاسفه..
اخه من عادت کردم همیشه تنها بخابم تو اتاق...نمیتونم یکی دیگه رو پیش خودم تحمل کنم.خخخخخخ
حالا چه برسه به اینکه ده نفر با هم پیش من خروپف کنن.خخخخخ

خخخخخخخخخخخخخخخخخ چه شود:5:

love virology

New member
درسته مشکله ولی با این نتیجه سربازی جی میگید پس کسی که سربازی لمس کرده مخصوصا پسرها شاید این اتفاق کمی براشون قابل هضم باشه ولی در مجموع جای تاسف داره

eeeeeeehsan

New member
درسته مشکله ولی با این نتیجه سربازی جی میگید پس کسی که سربازی لمس کرده مخصوصا پسرها شاید این اتفاق کمی براشون قابل هضم باشه ولی در مجموع جای تاسف داره

واقعن، خدا به داد من برسه!!! :14:

این مثال های علی رضا و داش رضا (سایش هیچوقت کم نشه :rose:) رو که خوندم هم خندیدم هم تاسف خوردم..
به قول ایمونو خدا کنه فقط ترم اولشون اینطور باشه وگرنه واقعن 10 نفر سخته، 8 نفرش هم سخته!

eeeeeeehsan

New member
وای ی ی احسان چه بامزه ای......چقد خوب حرف میزنی ......آخه تو زمستون چطوری میشه تو حیاط چادرزد.....یه چیزی می گی ها:28:...چاره چیه باست صمیمی بخابند دیگه درس خوندنو نهارخوردن و.....بماند.........چه شود:(50):وای خدامردم از خنده........

خخخخخخ :))
خب راست گفتم، باور کن من بودم می رفتم چادر میزدم، حتی واسه یه مدت به نشانه ی اعتراض!!!
اگرم دیدم حریفشون نمیشم خونه دانشجویی می گرفتم. حالا واسه دخترا وضعیتشون فرق می کنه، ولی ظرفیت عاقلانه واسه خوابگاه هر اتاق 4 نفره، بیشترش عذابه.

love virology

New member

این مثال های علی رضا و داش رضا (سایش هیچوقت کم نشه :rose:) رو که خوندم هم خندیدم هم تاسف خوردم..
به قول ایمونو خدا کنه فقط ترم اولشون اینطور باشه وگرنه واقعن 10 نفر سخته، 8 نفرش هم سخته!

سربازی اموزشیش سخته ولی عادت میکنی / ولی بستگی به اسایشگاه داره مثلا برای ما نوساز بود شانس من بود ولی در مجموع اصلا عمر که تلف میشه وقتی فکرشو میکنم حالم بد میشه/ امیدوارم مشکل خابگاه هم حل شه شان دانشجو حالا هر دانشگاهی باشه خیلی بالاست

- - - Updated - - -

سربازی اموزشیش سخته ولی عادت میکنی / ولی بستگی به اسایشگاه داره مثلا برای ما نوساز بود شانس من بود ولی در مجموع اصلا عمر که تلف میشه وقتی فکرشو میکنم حالم بد میشه/ امیدوارم مشکل خابگاه هم حل شه شان دانشجو حالا هر دانشگاهی باشه خیلی بالاست

vet lab sciences

New member

قربون آقا.:smiliess (4):
دعا می کنم ارتش نیوفتی چون خودم تجربشو (نیرو هوایی) هر چند اندک و ترخیصی در دوره آموزش (برای کاردانی) دارم... !
:14:

بالا