✌ پذیرفته شدگان ایمونولوژی 93 >> بیاین تو بیشتر باهم آشنا بشیم ヅヅヅ

mz18

New member
مسخره نه.باید به حال همه مون گریه کرد.بعید نیست تو دکترا هم وصایای امام یا راهکارهای ازدواج آسان بدن که پیش نیازه برای همه درس ها:14:

جالبه جلو تاریخ نوشتن برای تمامی مقاطع پس بعید نیست تو دکترا هم از این درسا داشته باشیم.

mz18

New member
دوستان امروز انتخاب واحد شروع شده تونستین کاری بکنین؟:33:

mz18

New member
اصن این سایت انتخاب واحد دانشجوی ارشد رو از کارشناسی نمیتونه تشخیص بده،همه مشخصات من اون بالا نوشته شده بعد زیرش نوشته حداقل واحد در یه نیمسال 12 و حداکثر 24 واحده، تازه بعد نوشته اینارو تایید میکنی.:black_eyed:

hamideh71

New member
سلام دوستان نخبه واقعا من به شما افتخار میکنم من امسال کنکور ایمنی دارم خیلی هم استرس دارم وکلا سردرگمم تورو خدا واسه منم دعا کنیدکه ساله دیگه انشالله قبول شم بچه ها واقعا شما ها چکار کردین وچطوری خوندین که قبول شدین البته میدونم یک تاپیک مربوط به این موضوع هست ولی دیدم اینجا جمعتون جمع تره واسه همین اینجا پرسیدم!
راستی کسی فردوسی مشهد قبول نشده؟؟/کسی میدونه با چه رتبه ای میشه فردوسی قبول شد؟؟واینکه سطح گروه ایمونوش چطوره؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان نخبه واقعا من به شما افتخار میکنم من امسال کنکور ایمنی دارم خیلی هم استرس دارم وکلا سردرگمم تورو خدا واسه منم دعا کنیدکه ساله دیگه انشالله قبول شم بچه ها واقعا شما ها چکار کردین وچطوری خوندین که قبول شدین البته میدونم یک تاپیک مربوط به این موضوع هست ولی دیدم اینجا جمعتون جمع تره واسه همین اینجا پرسیدم!
راستی کسی فردوسی مشهد قبول نشده؟؟/کسی میدونه با چه رتبه ای میشه فردوسی قبول شد؟؟واینکه سطح گروه ایمونوش چطوره؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
حالا فکر کنید من هم تاریخ پاس کردم هم آمار، ارشد قبول بشم میخوان چی به من بدن؟!؟! تنظیم خانواده 2 لابد :riz481:

واقعن همینه، ترم اول لیسانس بهمون فارسی عمومی دادن اونم 3 واحد، داشت اشکمون در میومد. ارشد هم دست از سرمون بر نمیدارن!!

mahsa.parmis88

New member
منم اونجام

شما کی برا ثبت نام حضوری میرین واینکه میشه بگین اهل کجایین؟

- - - Updated - - -

صندوق پیامتون رو چک کنید

- - - Updated - - -

منم اونجام

شما کی برا ثبت نام حضوری میرین واینکه میشه بگین اهل کجایین؟

- - - Updated - - -

صندوق پیامتون رو چک کنید

mz18

New member
حالا فکر کنید من هم تاریخ پاس کردم هم آمار، ارشد قبول بشم میخوان چی به من بدن؟!؟! تنظیم خانواده 2 لابد :riz481:

واقعن همینه، ترم اول لیسانس بهمون فارسی عمومی دادن اونم 3 واحد، داشت اشکمون در میومد. ارشد هم دست از سرمون بر نمیدارن!!

خو منم هردو رو پاس کردم ولی همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کنید،فک کن به جای تاریخ ریشه های انقلاب اسلامی میدادن بعد مجبور بودیم کودتای 28 مرداد و قیام مردم تبریز حفظ کنیم:25r30wi:

- - - Updated - - -

خو منم هردو رو پاس کردم ولی همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کنید،فک کن به جای تاریخ ریشه های انقلاب اسلامی میدادن بعد مجبور بودیم کودتای 28 مرداد و قیام مردم تبریز حفظ کنیم:25r30wi:

mahsa.parmis88

New member

مث من دیگه !منم الان باید تنظیم2 پاس کنم:21:

- - - Updated - - -

مث من دیگه !منم الان باید تنظیم2 پاس کنم:21:

eeeeeeehsan

New member

:25r30wi:
راست میگی اینم هست، حواسم به نیمه پرش نبود :black_eyed:

mz18

New member

شما برین سربازی 2 واحد هم اونجا تنظیم پاس میکنین ،باید به شما تنظیم خانواده 3 بدن.:ad54ad:

- - - Updated - - -

شما برین سربازی 2 واحد هم اونجا تنظیم پاس میکنین ،باید به شما تنظیم خانواده 3 بدن.:ad54ad:

بالا