▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kolouche

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به برو بچ گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل ایمنییییییییییییییییییییییییییییییییی
مث همیشه میبینم که گل کاشتین:4d564ad6:
به تک تکتون تبریک میگم از صمیم قلب...مخصوصا کلوچه و محمد و سحر آز که بیشتر باهاشون آشنا هستم....به جمع ایمونولوژیستا خوش اومدین:a2d3:
دوستای گلی هم که یه قدم عقب تر هستن غمشون نباشه سال بعد کنار خودمون جا دارین و ما واستون صندلی رزرو کردیم و سبد گذاشتیم :ph34r-smiley: در آینده خیلی نزدیک همه با هم یه جامعه ایمونولوژیست بزرگ تشکیل میدیم:riz277:
شاد و پیروز باشین

سلام خانوووم گل...
ممنوووون... خیلی لطف کردی.. :****

Immunity

Well-known member
سلام بچه ها... یه خسته نباشید ویژه به کلوچه و سحر آز و محمد که با رتبه های فوق العادشون پرچم فروم رو بالا بردند!:applause:
من متاسفانه اونطور که انتظارداشتم نشد و احتمالا روزانه رو نمیرسونم.... نمیدونم بین الملل رو برم یا نه...؟؟؟
من که شرمنده دوستانم نشد تک رقمی بشیم و رقیب و همکلاسی دوستان...:smiliess (12):

kolouche

New member
مینا:
منم با اون چن نفر موافقم...
بازم فکراتو بکن.... ولی زیاد فکر کن :)))
دختر خوبی باش... :))) :*** :sarma:

Immunity

Well-known member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به برو بچ گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل ایمنییییییییییییییییییییییییییییییییی
مث همیشه میبینم که گل کاشتین:4d564ad6:
به تک تکتون تبریک میگم از صمیم قلب...مخصوصا کلوچه و محمد و سحر آز که بیشتر باهاشون آشنا هستم....به جمع ایمونولوژیستا خوش اومدین:a2d3:
دوستای گلی هم که یه قدم عقب تر هستن غمشون نباشه سال بعد کنار خودمون جا دارین و ما واستون صندلی رزرو کردیم و سبد گذاشتیم در آینده خیلی نزدیک همه با هم یه جامعه ایمونولوژیست بزرگ تشکیل میدیم:riz277:
شاد و پیروز باشین

ببینید کی اومده...ننه اسمون .....کاری نکردیم ک همش ادای دین بود به تاپیک ودوستان...جامعه ایمونولوزی پایم البته اگه ترم کارولینای جنوبی :bunnyearsmiley:.......بهمه تبریک میگم

Immunity

Well-known member
مرسیییی سحر جونم.نیم ساعته نمیتونم برات پ بذارم با این سرعت نت!!!
از دیروز چند نفر دورم کردن دارن رای مو میزنن.بهم میگن برو دانشگا خوب درس بخون مقاله کار کن پایاننامه قوی کارکن واسه دکترا خوب بخون ک جایی ک دوس داری قبول شی...از دیروز تو گوشم همششش دارن ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم چکار کنم؟؟ :-((((

- - - Updated - - -

از دیروز چند نفر دورم کردن دارن رای مو میزنن.بهم میگن برو دانشگا خوب درس بخون مقاله کار کن پایاننامه قوی کارکن واسه دکترا خوب بخون ک جایی ک دوس داری قبول شی...از دیروز تو گوشم همششش دارن ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم چکار کنم؟؟ :-((((

صدالبته منم با دانشگاه رقتن موافق ترم.....توی دانشگاه میشه موفق تر ظاهر شد وبرای دکترا رزومه خوب جمع کرد

atarod

New member
مینا:
حتممممن عزیزم.دارم روش فکر میکنم.یکم باید درباره دانشگاها تحقیق کنم بتونم ب یه تصمیم جامعی برسم

- - - Updated - - -

مینا:
حتممممن عزیزم.دارم روش فکر میکنم.یکم باید درباره دانشگاها تحقیق کنم بتونم ب یه تصمیم جامعی برسم

kolouche

New member

افریییین... حالا ماه شدی... :motat:
قربووونت... انشاالله ک خبرای خوب بشنیم ازت ... دختر گل مهربون :***

atarod

New member

فدداااااات عزیزم. دوست بامحبت خوب منی تو :-******
ایشالا بتونیم در اینده همو ببینیم

- - - Updated - - -

TUMS

Well-known member

منم به همه اونایی که رتبه خوب آوردن در رشته ایمنی تبریک میگم
امیدوارم شاهد موفقیت های بعدشون هم باشیم

پ.ن: این ره سر دراز دارد:bunnyearsmiley:

Immunity

Well-known member
بچه ها بهتون تبریک میگم یه سوالی داشتم اینه که میشه دو. ترم بین الملل خوند بعد کنکور داد تو همون دانشگا براش تطبیق واحد بدن؟

سلام این سوال رو بهتره از اموزش دانشکده بپرسی...ولی جواب اره هست اگه رشته یکسان باشه

kolouche

New member

- - - Updated - - -

لطف داری تو... نه بابا عزیزم... :**** 3>

انشاالله.. انشاالله.... حتما یک کنگره منگره ای چیزی میبینیم همو.... :)))

atarod

New member

سحرجون یه گل رز بگیر دستت بشناسمت...اخه عکست واضح نبود :))))

- - - Updated - - -

سحرجون یه گل رز بگیر دستت بشناسمت...اخه عکست واضح نبود :))))

Eagle_78

Member
سلام این سوال رو بهتره از اموزش دانشکده بپرسی...ولی جواب اره هست اگه رشته یکسان باشه
مطمئنی شما ؟
آخه تو دفترچه راهنمای آزمون نوشنه شرط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد انصراف از تحصیل برای دانشجویان ارشد هست ... یعنی نمیشه دانشجوی ارشد درحال تحصیل بود و اسمی از یکسان بودن رشته ها نکرده

Immunity

Well-known member
مطمئنی شما ؟
آخه تو دفترچه راهنمای آزمون نوشنه شرط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد انصراف از تحصیل برای دانشجویان ارشد هست ... یعنی نمیشه دانشجوی ارشد درحال تحصیل بود و اسمی از یکسان بودن رشته ها نکرده

مطمین نیستم اینجارو...تجربه کارشناسی خودمو گفتم....ازمشاورها بپرسین بهترع

homai

New member
با سلام و احترام مخصوص خدمت دوستان

من دوسالی است که اینجا به علت مفقود شدن

کد کاربری ام بیآمده بودم امروز یک جایی

نوشته بودم پیدایش کردم که با ناباوری زدم و خوشبختانه وارد شدم

حالا خواهشمندم همه دوستان مشارکت کنند در رابطه با

تغییراتی جزء به جزء ، از ثبت نام گرفته تا نحوه امتحان ارشد علوم پزشکی

نسبت به سال گذاشته 93ایجاد شده برایم بنویسید

معایب و مزایایی این تغییرات را بر شمارید

قبلا از بذل توجه همه دوستان تشکر وقدردانی می کنم :riz304::riz304::riz304:

آخرین ویرایش:

Eagle_78

Member

- - - Updated - - -

اگه سال دومیه که کنکور دادی و حتی یه ذره شک داری حوصله پشت کنکوری رو داشته باشی یا نه و یا اینکه تجربه زندگی خوابگاهی داری یا مطمئنی با دور بودن از خانواده و شهرتون میتونی همچنان تو فرم خوب درسیت باشی معطلش نکن و برو !

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
با سلام و احترام مخصوص خدمت دوستان

من دوسالی است که اینجا به علت مفقود شدن

کد کاربری ام بیآمده بودم امروز یک جایی

نوشته بودم پیدایش کردم که با ناباوری زدم و خوشبختانه وارد شدم

حالا خواهشمندم همه دوستان مشارکت کنند در رابطه با

تغییراتی جزء به جزء ، از ثبت نام گرفته تا نحوه امتحان ارشد علوم پزشکی

نسبت به سال گذاشته 93ایجاد شده برایم بنویسید

معایب و مزایایی این تغییرات را بر شمارید

قبلا از بذل توجه همه دوستان تشکر وقدردانی می کنم :riz304::riz304::riz304:
سلام به شما
شما کافیه دفترچه ارشد 94 رو از سایت sanjeshp.ir دانلود کنید و بخونید، اونوقت به جواب همه سوالاتتون می رسید.

mmdreza.psy

New member
سلام بر همگی.عصرتون بخیر
ایشالا از نتایجتون راضی باشد و منم به قبولیا تبریک میگم
انشاالله دکترا
من هم رشته ای تون نیستم ولی یه سوال داشتم که گفتم از چند تا تایپیک رشنه های دیگه بپرسم... ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ در صورت امکان لطف کنید و جواﺏ
ﺑﺪﯾﻦ ..
این درسته که ﻣﻮﻗﻊ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ٬ ﺍﻭﻝ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ
ﻫﺎﯼ ﻧﻔﺮ x ﺭﻭ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﺒﯿﻦ ﮐﻮﺩﻭﻡ ﺭﻭ
ﺍﻭﻝ ﻗﺒﻮﻟﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﯿﺮﻥ ﻧﻔﺮ ﺑﻌﺪﺵ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺗﻤﺎﻡ
ﺍﻭﻟﻮﯾﺘﺎﺵ ﭼﮏ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺍﻝ ﺍﻻﺧﺮ ؟؟؟
توی سایت دکتر دیدم که نوشته بود بر اساس منابع غیر رسمی و.. اگه راه دورا رو اول بزنی راحت تر قبولی و...

آخرین ویرایش:

sara77

New member
مطمئنی شما ؟

اخه یکی از بچه های بهشتی این کارو انجام داد میخاستم مطمعن شم

SH!LA

New member
ســـلام به همه ی دوستـان عزیــز

درود و تبریک به تمامی عزیزانی که با مجموعه ای از تلاش های روزانه یشان توانستند موفقیت در این آزمون را در برگه ای از دفتر زندگی یشان حک کننـد.

با آرزوی پیروزی های بیشتـر شما عزیزان... :rose:

و برای دوستان عزیزی که نتیجه ی دلخواه شان را نگرفتنـد: من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است. و من فقط مالک مایکروسافت هستم . ( بیل گیتس موسس مایکروسافت )

بالا