▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

atarod

New member
سلام ایجل.دوست خوبم مرسی از راهنماییت.واقعنن دلگرم شدم...امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم ک در اینده پشیمون نشم!

CTLA4

New member
سلام بچه ها... یه خسته نباشید ویژه به کلوچه و سحر آز و محمد که با رتبه های فوق العادشون پرچم فروم رو بالا بردند!:applause:
من متاسفانه اونطور که انتظارداشتم نشد و احتمالا روزانه رو نمیرسونم.... نمیدونم بین الملل رو برم یا نه...؟؟؟

چند شدی مگه؟

hanas68

New member
دوستان واقعا بهتون تبریک میگم، انشالا موفق شین، لطفا تایپیک راهنمایی برای ما 95یا بزارین....ممنونم

Eagle_78

Member
اخه یکی از بچه های بهشتی این کارو انجام داد میخاستم مطمعن شم
والا تا اونجایی که قوانین میگه ممنوعه حالا ایشون حتما از ما بهترون بودندو یا ...!!

سلام ایجل.دوست خوبم مرسی از راهنماییت.واقعنن دلگرم شدم...امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم ک در اینده پشیمون نشم!
خواهش میکنم هم رشته ای عزیز !
من خودم به شخصه به خاطر شرایطم نمیتونم هیچ شهری غیر از شهر خودم باشم چون تو زندگیم تحصیل تنها در کنار چیزهای مهم دیگم قابل تعریفه !
شما هم فقط اگه دلایل خیلی محکمی (نه احتمال بیشتر قبولی دکترا!) دارید منطقیه که از قبولی امسالتون اونم تو کنکور مشکل ایمنی صرفنظر کنید !

کینز

New member
والا تا اونجایی که قوانین میگه ممنوعه حالا ایشون حتما از ما بهترون بودندو یا ...!!

منم کسی رو میشناسم که دانشجوی شبانه بود و امسال شرکت کرد فکر نمیکنم این کار خارج از قوانین باشه تا اونجایی که من شنیدم اگر انصراف بدید احتمال محروم شدن هست ولی اگر انصراف ندید و در عین حال سال بعد مجددشرکت کنید ایرادی نداره.به نظرم سارا جان شما با خود مرکز سنجش تماس بگیر دقیق تر جوابتو میدن وبیشتر در جریان هستن

hanas68

New member
احسان خانننننن لطفا زودتر تایپیک مصاحبه با بچهایی ک رتبه خوب آوردنو قبول شدنو بزار....ممنونممممم

sara77

New member
منم کسی رو میشناسم که دانشجوی شبانه بود و امسال شرکت کرد فکر نمیکنم این کار خارج از قوانین باشه تا اونجایی که من شنیدم اگر انصراف بدید احتمال محروم شدن هست ولی اگر انصراف ندید و در عین حال سال بعد مجددشرکت کنید ایرادی نداره.به نظرم سارا جان شما با خود مرکز سنجش تماس بگیر دقیق تر جوابتو میدن وبیشتر در جریان هستن
میگن که واسه هر دانشگاهی قضیه فرق میکنه ینی بسته به مدیر گروه داره،،شماره مرکز سنجشو کی داره،،؟

eeeeeeehsan

New member
سلام بر همگی.عصرتون بخیر
ایشالا از نتایجتون راضی باشد و منم به قبولیا تبریک میگم
انشاالله دکترا
من هم رشته ای تون نیستم ولی یه سوال داشتم که گفتم از چند تا تایپیک رشنه های دیگه بپرسم... ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ در صورت امکان لطف کنید و جواﺏ
ﺑﺪﯾﻦ ..
این درسته که ﻣﻮﻗﻊ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ٬ ﺍﻭﻝ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ
ﻫﺎﯼ ﻧﻔﺮ x ﺭﻭ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﺒﯿﻦ ﮐﻮﺩﻭﻡ ﺭﻭ
ﺍﻭﻝ ﻗﺒﻮﻟﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﯿﺮﻥ ﻧﻔﺮ ﺑﻌﺪﺵ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺗﻤﺎﻡ
ﺍﻭﻟﻮﯾﺘﺎﺵ ﭼﮏ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺍﻝ ﺍﻻﺧﺮ ؟؟؟
توی سایت دکتر دیدم که نوشته بود بر اساس منابع غیر رسمی و.. اگه راه دورا رو اول بزنی راحت تر قبولی و...
سلام خدمت شما
نه این اشتباست، به ترتیب رتبه میرن جلو نه به ترتیب اولویت انتخاب یک فرد.

eeeeeeehsan

New member
میگن که واسه هر دانشگاهی قضیه فرق میکنه ینی بسته به مدیر گروه داره،،شماره مرکز سنجشو کی داره،،؟
داخل سایت sanjeshp.ir هست. حتمن از آموزش دانشگاه بپرس، خودت مطمئن شو.
"برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808-81452574-81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید."

- - - Updated - - -

احسان خانننننن لطفا زودتر تایپیک مصاحبه با بچهایی ک رتبه خوب آوردنو قبول شدنو بزار....ممنونممممم
چشم حناس جان، چشم. از دیروز تاحالا درگیر همینم. تا آخر شب زده میشه هرسه تاش.

hanas68

New member
"برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808-81452574-81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید."

- - - Updated - - -

چشت بی بلا، ممنونمممممم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

چشت بی بلا، ممنونمممممم

eeeeeeehsan

New member
به هرسه عزیز واقعن خسته نباشید میگم. :rose:

تاپیک سحر آز آمادست که جواباش رو بشنویم.
تاپیک کلوچه و محمد هم به محض اینه پستاشون حاضر شد باز میشه و می تونید سوالاتتون رو بپرسید ازشون.

◆◆◆ از زبان رتبه 3 ایمونولوژی 94 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ◆◆◆

◆◆◆ از زبان رتبه 6 ایمونولوژی 94 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ◆◆◆
◆◆ از زبان رتبه 11 ایمونولوژی 94 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ◆◆

بچه های جدید،
پست اول تاپیک زیر رو بخونید و درصداتون رو بذارید.
هرسوالی بود داخل همین تاپیک نظرات شرکت کنندگان بپرسید.
شهریورماه تاپیک زیر با تاپیک اصلی درصدهای ایمنی یعنی این تاپیک ادغام میشه که دسترسی دوستان راحتتر صورت بگیره.

sepideh66

New member
بچه ها به نظر شما امسال با رتبه 51 سمنان قبول میشم؟از دوستان عزیز که رتبه هاشون زیر 50 شده خواهش میکنم سمنان ونزنید.

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

ati1408

New member
سلااااام به همه دوستای گلم !
تبریک زیاد به همگی . میبخشید دیر شد تیریک . نمیتونستم وارد انجمن شم .
خیلی کارتون درسته . واقعا آفرین به همه ( ماشاالله زیادین تک تک نمیشه اسم ببرم )

منم رتبه م خوب نشده ولی سال دیگه به همتون شیرینی میدم حتما :) :thanks:

soheil6313

New member
سلام.یه سوال داشتم بچه ها.رتبه ای که در نظر گرفته میشه رتبه کل هست یا رتبه در سهمیه؟

mahsa0

New member
بر اساس آئین نامه آموزشي دورهھاي كارشناسي ارشد ناپیوسته مصوب شورايعالي برنامه-
ريزي علوم پزشكي ھر گونه انتقال ، تغییر رشته و يا جابجايي محل تحصیل در دوره كارشناسي
ارشد ناپیوسته ممنوع مي باشد. لذا توصیه ميشود داوطلبان با آگاھي كامل و بر اساس شرايط
شخصي و علاقه اقدام به انتخاب محل تحصیل نمايند.
لازم به توضیح است پس از پذیرش قوانین مربوط به جابجایی، انتقال و میھمانی براساس مصوبات
شورايعالي برنامهريزي علوم پزشكي، توسط دانشگاه پذيرنده اعمال خواھد شد. لذا از ھرگونه
پیگیري از طريق اين مركز خودداري شود.
این یعنی انتقالی یا مهمان میدن یا نه من متوجه نشدم

mahsa0

New member
بچه ها ببخشید سوالامو اینجا میپرسم گروه خودمون فعال نیستن مجبور شدم بیم اینجا
دوستان 75 درصد سهمیه آزاد یهنی الان که ظرفیت اقتصاد بهداشت 42 نفر روزانس 31 نفر میگیره؟
با رتبه 27 میشه تبریز روزانه اقتصاد بهداشت قبول شد؟امکان نقل و انتقال و جابجایی برا تهران هست یا نه؟
ممنون میشم این دانشگاه ها رواز نظر اولویت انتخاب داوطلبا و اهمیتشون برام دسته بندی کنید:
تهران- ایران-شیراز-اصفهان-تبریز-مشهد-کرمان
مرسیییییی بچه ها
لطفا لطفا خواهش میکنم ج بدید.:sadsmiley:

آخرین ویرایش:

Avid.93

New member
سلام به همگی و تبریک به همه اونایی که ان شاء الله با رتبه های خوبشون امسال قبولن به ویژه کلوچه، سحرآز و ایمیونیتی...:riz304:

بچه ها تو دفترچه زده اگه امسال انتخاب شهر نکنید مثل این میمونه که انصراف دادید از آزمون پس برای رشته هایی مثل علوم که طرح اجباری داره من اگه انتخاب شهر نکنم میتونم سال بعد هم کنکور بدم درسته ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام به همگی و تبریک به همه اونایی که ان شاء الله با رتبه های خوبشون امسال قبولن به ویژه کلوچه، سحرآز و ایمیونیتی...:riz304:

بچه ها تو دفترچه زده اگه امسال انتخاب شهر نکنید مثل این میمونه که انصراف دادید از آزمون پس برای رشته هایی مثل علوم که طرح اجباری داره من اگه انتخاب شهر نکنم میتونم سال بعد هم کنکور بدم درسته ؟؟؟

CTLA4

New member
بر اساس آئین نامه آموزشي دورهھاي كارشناسي ارشد ناپیوسته مصوب شورايعالي برنامه-
ريزي علوم پزشكي ھر گونه انتقال ، تغییر رشته و يا جابجايي محل تحصیل در دوره كارشناسي
ارشد ناپیوسته ممنوع مي باشد. لذا توصیه ميشود داوطلبان با آگاھي كامل و بر اساس شرايط
شخصي و علاقه اقدام به انتخاب محل تحصیل نمايند.
لازم به توضیح است پس از پذیرش قوانین مربوط به جابجایی، انتقال و میھمانی براساس مصوبات
شورايعالي برنامهريزي علوم پزشكي، توسط دانشگاه پذيرنده اعمال خواھد شد. لذا از ھرگونه
پیگیري از طريق اين مركز خودداري شود.
این یعنی انتقالی یا مهمان میدن یا نه من متوجه نشدم
سوال خوبی بود. معنیش دقیقا اینه: آقاجان اگه پارتی نداری انتقالت نمیدیم. خب حالا شاید بپرسی پس اون قسمت پایین یعنی چی؟ بازم سوال خوبی بود. اون قسمت پایینو گذاشتیم واسه عزیزانی که پارتی گردن کلفت دارن آخه ما اصلا کار غیر قانونی نمیکنیم و این تبصره رو گذاشتیم واسه قسم راست و دروغش.

بالا