..::گفتگوی آزاد ایمونولوژی پزشکی::..

sarvi

New member
سلام به همگی
دوستان لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید
بین هماتولوژِی، بیوشیمی بالینی و ایمنی شناسی کدوم اینده شغلی بهتری داره. ممنون از همگی

TUMS

Well-known member
سلام به همگی
دوستان لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید
بین هماتولوژِی، بیوشیمی بالینی و ایمنی شناسی کدوم اینده شغلی بهتری داره. ممنون از همگی
هیچ کدام
و هر سه مورد:auizz3ffy9vla57584x

aasa

New member
سوالی که برای خیلیا پش اومده...لطفقا به بحث گذارید تا عموم از ان اطلاع یابند
سوال:آیا به کسی که دکترای ایمنی شناسی در وزارت بهداشت..داره..مهر پزشکی ایمنی میدن یا نه؟؟؟

avenger.1992

New member
باید بگم که استاد بنده با پایه ی علوم آزمایشگاه مطبم داره و هم به عنوان متخصص در درمانگاه کار میکنن
کی همچین حرفی زده که پایه پزشکی میخواد

drmajid45

New member
lمطمئنی شما؟؟؟
مطمئنی که پایه ایشون پزشکی نبوده؟؟
اونقت چه مطبی دارن ایشون؟؟؟

باید بگم که استاد بنده با پایه ی علوم آزمایشگاه مطبم داره و هم به عنوان متخصص در درمانگاه کار میکنن
کی همچین حرفی زده که پایه پزشکی میخواد

avenger.1992

New member
بله
تازه الان باید بازنشست میشد
الان مسول فنی بخش ایمنی یه بیمارستانم هس
از تمام رشته ها از پرستاری-دندون-پزشکی-علوم آز- هر کی که ایمنی داره درس میده

drmajid45

New member
نه منظورم با مطبش چه کاری انجام میداد؟؟ طبابت میکرد؟؟/
درس دادن که همه میتونن
من صحبتم روی مطبه

drmajid45

New member
پس احتمالا ازمایشگاس
شما برو سایت اموزش وزارت بهداشت بخش معرفی رشته ایمنی نوشته که فقط پزشکان میتونن برای تاسیس کلینیک یا مطب اقدام کنن
اگه خواستی لینکشو بهت بدم

avenger.1992

New member
ممنون میشم لینک رو بزارید
والا پس این قانونا روابطیه دارم میبینمش

TUMS

Well-known member
سلام کسی فایل سوال های ایمنی ارشد سال پیش را داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:rose:

eeeeeeehsan

New member
سلام

آقا من تازه لیسانس سلولی ملوکولیم رو گرفتم، و به عنوان یه علاقه مند به رشته ایمونو میخوام اونو واسه ارشد انتخاب کنم و یک سال کمتر وقت بذارم واسش بخونم ولی در مورد بازار کار آیندش بی اطلاعم، وقتی من مدرک دکتری تخصصی ایمونو تو دستم باشه بجر تدریس تو دانشگاه دیگه چه کار می تونم بکنم؟! البته اینطور نباشه که حاضرآماده اومدم اینجا دنبال جوابم، خیلی گشتم دنبال بازار کارش ولی اکثر مطالب جزئی و یا ناقص و یا قدیمین، ممنون میشم اگه کسی میدونه یه اطلاع جامع در مورد آینده و طریق پول در آووردن از این رشته رو بهم بگه، لینک هم بدین کافیه.

ممنون بازم

alireza-j

New member
قبلنا مردم هم نجوم میخوندن هم فلسفه!!!!!
دوستان حالا بین هماتو و ایمنی شک دارن
هر دوتاش خوبه ببین علاقه ات به هر کدوم بیشتره برو همون

عالی بود . گل گفتی

PMN

New member
سلام

آقا من تازه لیسانس سلولی ملوکولیم رو گرفتم، و به عنوان یه علاقه مند به رشته ایمونو میخوام اونو واسه ارشد انتخاب کنم و یک سال کمتر وقت بذارم واسش بخونم ولی در مورد بازار کار آیندش بی اطلاعم، وقتی من مدرک دکتری تخصصی ایمونو تو دستم باشه بجر تدریس تو دانشگاه دیگه چه کار می تونم بکنم؟! البته اینطور نباشه که حاضرآماده اومدم اینجا دنبال جوابم، خیلی گشتم دنبال بازار کارش ولی اکثر مطالب جزئی و یا ناقص و یا قدیمین، ممنون میشم اگه کسی میدونه یه اطلاع جامع در مورد آینده و طریق پول در آووردن از این رشته رو بهم بگه، لینک هم بدین کافیه.

ممنون بازم

یا هییت علمی میشی یا تو مراکز تحقیقاتی مشغول میشی اگه هم سرمایه داشته باشی با ۲تا دکترای هماتو وبیو آزمایشگاه میزنی!
اینا با مدرک پی اچ دیه! با ارشد نمیتونم میشه مشغول شد یا نه!

بالا