..::گفتگوی آزاد ایمونولوژی پزشکی::..

arshade90

New member
میگم چرا بچه های علوم از میان ایمنی شرکت میکنن رشته ی خودتون که از نظر کاری خیلی بهتره من اگه جای شما بودم عمرا سمت چیز دیگه ای میرفتم راستی بازار کارش چطوره اگه سابقه ی کار تو ازمایشگاه داشته باشی؟

رشته ی ما بعد کارشناسی به گرایش هاش تقسیم میشه.

ایمنی هم یکی از گرایش های علوم آز هست.

خوبه.

etzio

New member
یعنی ما کارشناس ارشد علوم از نداریم؟کلا تجزیه میشه به زیر شاخه هاش؟

nooshin

New member
سلام من تو انتخاب رشته موندم که کدام بازار کار بهتری داره ایمنی یا هماتو یا میکروب جواب بدین

این سوالی که الان همه هی میپرسن ....و همه هم جواب میدن هماتو دلیلشونم اینه که بقیه رشته ها اشباع شده چون مثلا میکروبو دانشگاه آزاد میگیره اونم 100 تا 100 تا همین باعث میشه بازار کارش از بین بره اما اگه به منه میگم اگه میخوای ایران بمونی به این مسائل فکر کن اما اگه میخوای بری به علاقت و دانشگاه خوب!
البته در زمینه هماتو باید یه چیزو بگم اینه که دکتراشو بگیری فقط تو دانشگاه های علوم پزشکی اونم دانشکده پیراپزشکی میتونی هیئت علمی باشی و نمیتونی به دانشجو های پزشکی درس بدی !

nooshin

New member
[چرا نمیشه درس داد .میشه بیشتر توضیح بدین.ایا هماتو واقعا در حد ارشد بازار کار داره

hirkania

New member
سلام به نظرتون بازار کار ارشد ژنتیک انسانی بهتره یا ایمونولوژی؟؟؟

sahar-a

New member
سلام من رشته م زیست شناسی عمومیه و می خوام ایمونولوژی شرکت کنم و نمی دونم واسه درس ایمنی باید چی بخونم. فقط ابولعباس کافیه یا باید منابع دیگه ای رو هم بخونم؟؟ لطفا راهنمایی م کنید. قبلا ازتون تشکر می کنم.

sahar-a

New member
البته من ژنتیک رو خیلی دوست دارم و به همین دلیل هم زیست خوندم. ولی تازگی فهمیدم که بازار کارش افتضاحه و نامید شدم.:smiliess (12):

arshade90

New member
سلام من رشته م زیست شناسی عمومیه و می خوام ایمونولوژی شرکت کنم و نمی دونم واسه درس ایمنی باید چی بخونم. فقط ابولعباس کافیه یا باید منابع دیگه ای رو هم بخونم؟؟ لطفا راهنمایی م کنید. قبلا ازتون تشکر می کنم.

سلام. خوشحالم که میخوای ایمنی بخونی

رویت و عباس

بیوشیمی برایی کنکور

لودیش

میکروب برای کنکور

504 و تافل

اینارو که خوب بخونی بالای 80-70 رو میتونی بزنی

یه دانشجو

New member
جلسه اولی که استاد ایمنی اومد سر کلاس گفت ایمنی هنوز اشباع نشده، هم میتونین توی آزمایشگاه کار کنین هم توی دانشگاه تدریس کنینو بازار کارش خوبه
گفت که خیلی از دانشگاهها استادی که ایمنی خونده باشه ندارن از جمله دانشگاه خودمون
منم که این چیزا را شنیدم سعی کردم علاقه به ایمنی را در خودم تقویت کنم حالا که اومدم اینجا دوباره تو فکر رفتم!!
بین ژنتیک و ایمنی شک دارم؟؟؟:21:

arshade90

New member
جلسه اولی که استاد ایمنی اومد سر کلاس گفت ایمنی هنوز اشباع نشده، هم میتونین توی آزمایشگاه کار کنین هم توی دانشگاه تدریس کنینو بازار کارش خوبه
گفت که خیلی از دانشگاهها استادی که ایمنی خونده باشه ندارن از جمله دانشگاه خودمون
منم که این چیزا را شنیدم سعی کردم علاقه به ایمنی را در خودم تقویت کنم حالا که اومدم اینجا دوباره تو فکر رفتم!!
بین ژنتیک و ایمنی شک دارم؟؟؟:21:

ژنتیک هم خوبه....

eeeeeeehsan

New member
با سلام خدمت همه

من خیلی به دانشگاه تربیت مدرس علاقه دارم، عزمم جزمه که 1 سال رو بشینم سخت بخونم ولی هنوز رشته ی مورد علاقم رو انتخاب نکردم. ولی خیلی تعریف ایمونو رو شنیدم. الآنم ترم 7 ام.

امسال رو وزارت بهداشت ثبت نام نمی کنم، چون هم مشکل معافیت دارم هم مشکل شغلی و نمی تونم اونطور باید بشینم بخونم بخونم. ولی می خواستم تا سال دیگه که فارغ التحصیل میشم و شروع کنم 1 سال رو سخت ایمونو یا یه رشته ای دیگه رو بخونم زبانم رو تقویت کنم. ممنون میشم کتاب زبان خوب بهم معرفی کنید که تو این 1 سال بشینم بخونم لااقل جلو بشم.

ممنون.

VERSA

New member
ژنتیک هم خوبه....

ارشد ژنتیک بهتره..
به دکتراش که مهر می دن آزمایشگاه تنهایی که میزنن
بعد اصلا تمام گرایشا به سمت مولکولی و ژنتیک داره میره
سوالای میکروب امسال که یادته
من ژنتیک پایه ندارم
والا میرفتم
هرچند ایمنی و دوست دارم..

arshade90

New member
با سلام خدمت همه

من خیلی به دانشگاه تربیت مدرس علاقه دارم، عزمم جزمه که 1 سال رو بشینم سخت بخونم ولی هنوز رشته ی مورد علاقم رو انتخاب نکردم. ولی خیلی تعریف ایمونو رو شنیدم. الآنم ترم 7 ام.

امسال رو وزارت بهداشت ثبت نام نمی کنم، چون هم مشکل معافیت دارم هم مشکل شغلی و نمی تونم اونطور باید بشینم بخونم بخونم. ولی می خواستم تا سال دیگه که فارغ التحصیل میشم و شروع کنم 1 سال رو سخت ایمونو یا یه رشته ای دیگه رو بخونم زبانم رو تقویت کنم. ممنون میشم کتاب زبان خوب بهم معرفی کنید که تو این 1 سال بشینم بخونم لااقل جلو بشم.

ممنون.

سلام. رضازاده و لزگی

faridehmk

New member
با سلام خدمت همه

ممنون.

دوست عزيز با اين افزايش ظرفيت نيازي نيست واسه قبولي تو تربيت مدرس خيلي خودت رو اذيت كني،
امسال نمره 275 هم ايمني تربيت مدرس قبول شده!!!!

بالا