گشت ارشاد ...

sara77

New member
متين^ ايشون كين اينجااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟:21:

a_67

New member
اول، اولویت رو به شماره 14 اختصاص میدم(داریم درس می خونیم.) خب دیگه داریم درس می خونیم.:New (6):
اگه طرف قبول نکرد و نخواست واقع بین باشه می گم:شماره 30 :a2d3:(این جا کجاست؟ من کیم؟ این کیه؟تو کی هستی!!!!!):21::thumbsupsmileyanim:

matin

New member
من کیم ؟؟!! منم همونی که بزرگت کرد !!! همونی که تو جنگ تو نبود شیر خشک کلی واست شیر خشک خرید !!! من ؟؟! من همونیم که 768523 گفتی این چیه و من گفتم گنجشکه !!! من همونیم که زار زار گریه میکردی که برات آبنبات چوبی بخره ولی مرامش گل میکرد بستنی میخرد :(((( ، میبینی سرکار چه دوره زمونه ای شده بچه پدرش رو به خاطر نمیاره

سرکار : آره پدر جان الان بی وفائی خیلی گریبان گیر جامعه شده !!! ما هم هدفمون از حضور در این مقطع خطیر :))))) ، این بود که بگیم آقا تا آخرش پا هم واسین !!! حالا طرف میخواد پدر یا برادرتون باشه :))) ، یا دوستتون !!!

بیا پدر جان بریم !!! این بچه هم واسه شما شما بچه نمیشه

من : دلم نمیاد !!! عمری بزرگش کردم !!! :((( ، درسته این بی وفائی کرد !!! ولی من تنهاش نمیزارم ""نیش عقرب نه از سر کین است اقتضای طبیعتش این است ""

سرکار : پدر جان تحت تاثیر قرار گرفتم بفرمائین !!! بچه جان قدر این پدرت رو بدون !!!

sara77

New member
من کیم ؟؟!! منم همونی که بزرگت کرد !!! همونی که تو جنگ تو نبود شیر خشک کلی واست شیر خشک خرید !!! من ؟؟! من همونیم که 768523 گفتی این چیه و من گفتم گنجشکه !!! من همونیم که زار زار گریه میکردی که برات آبنبات چوبی بخره ولی مرامش گل میکرد بستنی میخرد :(((( ، میبینی سرکار چه دوره زمونه ای شده بچه پدرش رو به خاطر نمیاره

سرکار : آره پدر جان الان بی وفائی خیلی گریبان گیر جامعه شده !!! ما هم هدفمون از حضور در این مقطع خطیر :))))) ، این بود که بگیم آقا تا آخرش پا هم واسین !!! حالا طرف میخواد پدر یا برادرتون باشه :))) ، یا دوستتون !!!

بیا پدر جان بریم !!! این بچه هم واسه شما شما بچه نمیشه

من : دلم نمیاد !!! عمری بزرگش کردم !!! :((( ، درسته این بی وفائی کرد !!! ولی من تنهاش نمیزارم ""نیش عقرب نه از سر کین است اقتضای طبیعتش این است ""
سركار فيلم هندي شد بيا رشورو بگير مرگ ما نذار جو گير شيم .ولي هرچي فكر ميكنم ميگم من كيم اين كيه اصن يادم نمياد:(50)::(50)::eek:t0837h0nn8zfqu8ult
سرکار : پدر جان تحت تاثیر قرار گرفتم بفرمائین !!QUOTE]

بالا