گشت ارشاد ...

ZOT

New member
سلام زهرا جان...:rolleyessmileyanim:
.خودت چطوری؟؟هنوزم قسمت اشیای گمشده کار میکنی؟؟حقوقش خوبه؟راضی هستی؟؟:whistle:

نه مهسا جان اومدم بیرون ! یه مدت هم سرکار بودم یادت نیس اونجا هم تجهیزات 007 بهم ندادن می خوام استفا بدم !! هی روزگار!!!:sad: الانم دچار عذاب وجدان شدم برم پرونده ی مریضم رو کامل کنم !!!:sad: مهسا جان تو رو خدا دعا کن من یه کم بیشتر درس بخونم !!!!!!!! کلافه شدم از تنبلیم ! خدایااااااا!!!!! امروز پیش مدیر گروهمون بودم یعنی اگه ارشد قبول نشم . . .

waria

New member
نه مهسا جان اومدم بیرون ! یه مدت هم سرکار بودم یادت نیس اونجا هم تجهیزات 007 بهم ندادن می خوام استفا بدم !! هی روزگار!!!:sad: الانم دچار عذاب وجدان شدم برم پرونده ی مریضم رو کامل کنم !!!:sad: مهسا جان تو رو خدا دعا کن من یه کم بیشتر درس بخونم !!!!!!!! کلافه شدم از تنبلیم ! خدایااااااا!!!!! امروز پیش مدیر گروهمون بودم یعنی اگه ارشد قبول نشم . . .
خوب کاری میکنی. استعفا بده.قدر تو نمیدونن اصن...باشه عزیزم.توهم واسه من دعا کن.هرچی میکشیم از این تنبلیه...ای روزگار:sad:منم اگه قبول نشم....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

reza.n

New member
با رضا...............خب باید از چند تا از جمله ها استفاده کرد که کارآمد باشه.شماره های 3..14..27..خب داریم درس میخونیم...دوستمه مگه اشکالی داره..داریم حرف میزنیم مگه داریم چیکار میکنیم:smiliess (2):

سایه جان صادق باش سرکار.:smiliess (3):سرکار ما درس نمیخوندیم.ولی مشکلیه؟(قبل نگاه خشمگین سرکار)
سرکار به جون خودم من نشسته بودم خودش اومد نشست اینجا.(یعد نگاه بالاییه که گقتم)
آخرشم فرارررررر(اینم قیافه سایه و سرکار-->:5::14:)

MOHAMMAD.R

New member

به ما که کاری ندارن نهایتش اینه که بهش میگیم چند ماه خدمتیو بچه کجایی؟؟؟؟؟؟؟
اگه کله گنده باشه هم میگم رضا جان مزاحم آقایون نشیم!

parnia

New member
چیه سرکار؟؟؟ همسر دوستم باران خانمه..داشتیم سلام علیک میکردیم...:auizz3ffy9vla57584x

ZOT

New member
سرکار میشناسی خانم رو از اون بچه های نیک روزگاره !!! چطوری پرنیان جان!!؟؟:(40)::rose:

mehran35

New member
سرکارم به سلامتی خدمتش تموم شد وبرگشت دهاتشون تا نامزدشو از چشم انتظاری در بیاره!
هی یادت بخیر سرکار................!

!SeCreT!

New member
میتونیم نقش کر و لال بازی کنیم!
جواب میده.... حاج برادرم امتحان کرده ....

masi-1370

New member
سزکار کوره داشتم کمکش میکردمم از خیابون رد شه:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا