گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pashmak

New member
منم دارم میخونم کم کم نرم نرم روزی 2 ساعت اخه هم سرکارم هم شهرستان خووووو فعلن تغذیه شیدفر گاعی 504

1.jpg
من 100 در 100موافقم خودم تجربه شودارم انگیزه درونی خیلی مهمه

pashmak

New member
بچه ها لظفن ساعتهای کم رو هم گزارش بدید که ما که کم میزنسم دپرس نشیم

ROJO

New member
هيتر از تورنتو كانادا-Secret story

مانند بسياري از مردم ، اخيراً با مشكلات اقتصادي مخصوص خودم روبرو شده بودم و به عنوان مدير شركت مجبور بودم خودم را سرپا نگه دارم. از طرفي عاشق فرمول درخواست ، باور ، دريافت بودم. پس تصميم گرفتم يك دفتر بخرم و هر شب با نوشتن در اين دفتر ، براي فردايم برنامه ريزي كنم.

من دفترم را به چهار بخش تقسيم كردم. اولين بخش اين بود : " من بسيار سپاسگزارم براي ... " ، بخش دوم عنوان " درخواست كردن " را داشت ، بخش سوم را به " باور كردن " و بخش چهارم را به اقدام ها " اختصاص دادم. كه البته بخش چهارم در واقع ليست كارهايي بود كه بايد روز بعد روي آنها تمركز مي كردم .

پر كردن قسمت سپاسگزاري آسان بود. به خودم عادت داده بودم كه صبحها قبل از آنكه از تخت بيرون بيايم به ۱۰ موردي كه بابت آنها شكر گزار هستم فكر كنم.

در بخش درخواست ، ۴ موردي كه براي روز بعد مي خواستم مي نوشتم. اين چهار مورد درخواستهاي مشخص و فوري ِ من بودند. براي مثال :

*حداقل يك مورد فروش عالي براي حرفه جديدم دارم.

*حداقل يك مورد فروش براي حرفه قبلي ام دارم.

*حداقل يك نامه حاوي پول در صندوق پستي ام دارم.

*امروز گربه ام تمام داروهايش را ميخورد.

ممكن است اينها موارد ناچيزي براي بعضيها به نظر برسند اما براي من بسيار با اهميت بودند. سپس در بخش باور ، نوشتم كه چقدر از اينكه درخواستهايم اجابت شده اند خوشحالم. مهمتر از همه ، ۱۰-۱۴ موردي كه بايد روز بعد آنها را انجام مي دادم نوشتم و اينگونه بهتر توانستم روي خواسته هايم متمركز شوم.

حدس بزنيد روز اول چه اتفاقي افتاد ؟ گربه ام كه مريض بود تمام داروهايش را خورد ، يك درخواست خريد براي حرفه جديدم داشتم ، يك درخواست خريد در حرفه قبلي ام و يك نامه حاوي پول در صندوق پستي ام. تمام درخواستهايم اجرا شده بودند.

وقتي يكي از درخواست هايم برآورده مي شد روي آن خط مي كشيدم. براي هفته بعد ۲۰ درخواست داشتم كه ۱۸ تاي آنها خيلي زود برآورده شدند. مطمئنم كه دو تاي ديگر هم به زودي برآورده خواهند شد ، فقط شايد كمي به زمان نياز دارند. اين يك موفقيت ۹۰ درصدي است كه البته به زودي ۱۰۰ درصد خواهد شد.

حالا ديگر پر كردن قسمت سپاسگزاري حتي آسانتر از قبل شده است چون كافيست به روزهاي گذشته و مواردي كه روي آنها خط كشيده ام نگاهي بي اندازم. شايد يكبار شكر گزاري جواب ندهد اما وقتي هر روز اين كار را بكنيد شگفت زده ء معجزات ان خواهيد شد .

PicsArt_1385632323305.jpg

SH!LA

New member
دیشب ساعت 1 خوابیـدم. ولی صبح خیلی زود از خواب بیدار شدم؛ ساعت 6 بیدار شدم و خوابم هم نمیبُــرد.

برای همین شروع به خواندن ویروس کـردم و تــا الان 50 صفحه رو دقیق خواندم.

Hamidvet

New member
دیشب ساعت 1 خوابیـدم. ولی صبح خیلی زود از خواب بیدار شدم؛ ساعت 6 بیدار شدم و خوابم هم نمیبُــرد.

برای همین شروع به خواندن ویروس کـردم و تــا الان 50 صفحه رو دقیق خواندم.

خیلییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییی نامرررررررررررررررررردی ..... :13: :sadsmiley:

SH!LA

New member
خیلییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییی نامرررررررررررررررررردی ..... :13: :sadsmiley:

ای بابا... حالا 1 روز تونستم بتـــرکونم! :25r30wi:

خودت که زبانت رو اینقــدر عــــالـــیییییی دادی چی میگی هــــاااان؟! :mad_majidonline:

Hamidvet

New member
ای بابا... حالا 1 روز تونستم بتـــرکونم! :25r30wi:

خودت که زبانت رو اینقــدر عــــالـــیییییی دادی چی میگی هــــاااان؟! :mad_majidonline:

آفرین ، امیدوارم این ترکوندنات همه روزه باشه عزیز .... :thumbsupsmileyanim:

bikas

New member
دوستان
میخواستم باهاتون مشورت کنم...
من یه مشکلی دارم امسال من منتظر طرح هستم و حالا یک ماه دیگه دو ماه دیگه 3 ماه دیگه معلوم نی باید برم طرح....
الان یه کار پاره وقت برام پیدا شده 1 تا 7 بعاز ظهر ماهی 150...
نظرتون چیه؟
با توجه به اینکه من نمیخوام واسه ارشد امسال آماده بشم میخوام صبح ها فقط ایمنی بخونم :)
همین.
نظرتون چیه دوستان ؟

ROJO

New member
ببین اگه کارو دوس داری حتما برو، درامد مهم نیس اینکه از کسالت در میای خیلی مهمه عزیز، صبا هم با انرژی بیشتری درس میخونی تا اون وقتی که ایشالا طرحت شرو بشه، موفق باشی

bacillus.bs

New member
سلام بر دانشمندان گرامی
هیچ وقت فراموش نکنید که شما دانشمندان گرامی هستید

*somaye*

New member
دوست عزیزrojo...منم دقیقاً شرایط تورو دارم ....شرایط بامزه تر اینه که در اقوام و مخصوصاً اقوام همسر این مساله درز کرده باشه !!!!!!!!! ولی بی خیال .........ما میخوایم یه کار بزرگ برای زندگی خودمون انجام بدیم ....هر کسی هر چی دوست داره فکر کنه .....من میخوام سعی کنم قبول بشم ....ولی اگه در بدترین شرایط قبول نشم ، چیزی تغییر نکرده و من همون سمیه سابقم!!! اگه قبول نشم نکته مهم اینه که به قبولی نزدیک شدم چون الان دارم خوب میخونم و سال بعد یا سالهای بعد شرایط بهتری دارم ...کلاً فکرشو نکن و به این شرایط لبخند بزن!

آخرین ویرایش:

securer

New member
چرا اینجا هیچکس واسه ارگونومی نمیخونـــــــــــــــــــــــــــــه؟

Tarsa

New member
سلام به همگی خسته نباشید بچه ها
دوستان قبولی به ساعت مطالعه نیست من پارسال میومدم گزارش میدادم باشرمندگیم بود همش میگفتم 4ساعت به زور6ساعت باورکنید آدما با هم فرق دارن
اصلا ساعت مطالعه رو باهم مقایسه نکنید فقط خودتونو ملزم به گزارش کنید و خودتونو با توانایی خودتون بسنجید
امیدوارم به زودی نتیجه ی زحمتتاتونو ببینید

melody2010

Member
سلام به همگی خسته نباشید بچه ها
دوستان قبولی به ساعت مطالعه نیست من پارسال میومدم گزارش میدادم باشرمندگیم بود همش میگفتم 4ساعت به زور6ساعت باورکنید آدما با هم فرق دارن
اصلا ساعت مطالعه رو باهم مقایسه نکنید فقط خودتونو ملزم به گزارش کنید و خودتونو با توانایی خودتون بسنجید
امیدوارم به زودی نتیجه ی زحمتتاتونو ببینید
باشه ترسا جان حالا که اینطور شد من گزارش دیروز رو میدم
3 ساعت بیوشیمی خوندم چند صفحه بیشتر نشد اما در عوض کامل یاد گرفتم و اگه چند ماه دیگه هم ازم بپرسن میتونم جواب بدم. البته مرور هم میکنم. :smilies-azardl (181
من وقتم واسه مطالعه کمه. چون شاغلم و از ساعت 8 صبح تا 6 بعدازظهر کار میکنم اما همون محل کارم هم فرصت کنم زبان می خونم::ahi5slcgm04mi8jqqkl

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا