گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asal 92

New member
چقد اینجا سوت و کوره !!!!!!!
ینی شما ها الان گروهی دارید درس میخونید !!!!!!!!
یادش بخیر پارسال ما اینموقع چه پر انرژی گزارش میدادیم ...اگه دو روز یکی غایب میشد همه نگرانش میشدیم واونقد بهش پ. خ میدادیم تا دوباره حضور پیدا میکرد ...
.
.
.
ولی شماها !!!
ی تکونی بدین به خودتون ...
اینجا محل مناسبی واسه رقابت و انگیزه هست قدرشو بدونین ...
ایشالا مثل تاپیک 92 که اکثریت قبول شدن شماهم موفق باشید ....:riz304:

SH!LA

New member
دیروز 6 ساعت مطالعه کردم و تونستم تمام برنامه ای رو که داشتم، عملـی کنــم. :4d564ad6:

mehrshad.namdar

New member
شماها همه ارشد قبول شدید ما تازه اول بدبختی مونه !!! منم دارو می خونم کمابیش !!!!

pashmak

New member
منم دارم میخونم کم کم نرم نرم روزی 2 ساعت اخه هم سرکارم هم شهرستان خووووو فعلن تغذیه شیدفر گاعی 504

mw.ashel

New member
1.jpg

انفورماتیک

[سلام دوستان کسی هس بخواد انفورماتیک پزشکی بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
ســلام به همه دوستان

امـروز حالم خیلی خوب نبود ( سرما خوردم )؛ 6 ساعت مطالعه داشتم. :smilies-azardl (181

*somaye*

New member
دوستان .........من خیلی استرس دارم ..........هر وقت میام تو این تایپک دچار شرمندگی میشم و هیچی نمیگم و خارج میشم ...آخه من روزی بیشتر از 3 ساعت نتونستم بخونم ......تا حالا البته بارداری و زنان رو یک دور خوندم ...بهداشت 75 درصد خوندم و نوزادان 50 درصد کتاب نلسون ......وقتی میبینم بچه ها روزی 6 تا 10 ساعت خوندن خیلی نگران میشم !!!!

elysian

New member
خاچ بر سرم
منه شیرین عقل برنامه ریختم روزی یه ساعت بدرسم .کلی ذوق کردم
نگو ملت 6 ساعتو کم میدونن

SH!LA

New member
دوستان .........من خیلی استرس دارم ..........هر وقت میام تو این تایپک دچار شرمندگی میشم و هیچی نمیگم و خارج میشم ...آخه من روزی بیشتر از 3 ساعت نتونستم بخونم ......تا حالا البته بارداری و زنان رو یک دور خوندم ...بهداشت 75 درصد خوندم و نوزادان 50 درصد کتاب نلسون ......وقتی میبینم بچه ها روزی 6 تا 10 ساعت خوندن خیلی نگران میشم !!!!

استرس نداشته باش.هر کسی زمان خاصی برای خواندن نیـاز داره.

اگه واقعـاً از پیشرفت خودت راضی هستی؛ خوبــه.

Hamidvet

New member
اوهوم...

ملاک میزان رضایت و لذت شما از درس خواندن است! :motat:

elahi

New member
سلام.من هم فعلا دارم روزی 2 3 ساعت میخونم.روزی یک ساعت زبان یکی دوساعت میکروب تازگی ها بیوشیمی آوردم تو برنامم.

MAHSABANOO

New member
کسی هست که اینجا درس بخونه و بخواد قبول بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا بگذریم من امروز
2/30شیمی تجزیه خوندم (راستی تجزیه 2 رو تموم کردم رفتم تجزیه یک )
2/05 شیمی کوانتوم
4 ساعت شیمی الی خوندم البته جمعه ازمون جامع دارم برا اون خوندم یه جوریایی میشه دوره الی 1 و یک فصل از الی 2

فک کنم جمعاهشت ساعت نیم خوندم ولی دیگه نمیرسم زبان بخونم خیلی خوابم میاد:dadad4:
یه سوال بچه ها من چی بخورم بجز قهوه که خوابم نبره میشه بهم بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

mamai86

New member

سميه جان
ببين عزيزم، من در آرزوي اينم كه همون سه ساعت تورو برسم بخونم، اما نمي رسم بخونم. اما در كمال خودشيفتگي تو دلم ميگم تا الان خوب خوندم
به خودت اميد بده، خرجي كه نداره كسي هم نمي فهمه كه . شايد سه ساعت تو، مفيد تر از ٦ ساعت بقيه باشه
هيچ وقت ساعت مطالعه ملاك نيست و نبوده

ROJO

New member
من امروز فهمیدم که تمام همکارام میدونن میخوام ارشد شرکت کنم :|
و
نکته ی جالب اینه که اعتقاد دارن من خیلی میخونم :| امروز یکیشون میگه : میگم منبعی هم مونده که تو نداشته باشی یا نخونده باشی!! من اینجوری:smiliess (15):
ترو خدا شانسو ببین! حالا من بخاطر حرف مردمم که شده باید قبول شم یه دانشگاه درستو حسابیم قبول شم که بعد نگن ...
تازه امروز اعلام کردن کدوم رستوران شام میخوان:5::smiliess (7):
من برم بیو بخونم:smilies-azardl (181

asal 92

New member
به یاد داشته باشید :

انسانهای کوچک آرزو میکنند ....

انسانهای بزرگ
اراده ......

بزرگ باشید و اراده کنید ...
فقط چن ماه سختی ....نتیجه ش می ارزد به همه لذتهای الان ....

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا