گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
استغفرالله استغفرالله. !!! دخترررررررررررر اين چ شكلك هاي كفر اميزي هست كه ميزاري ادم بي اختيار ميره تو فاز ، پارسال بهار دسته جمعي....!!!!
واي بچه هااااااا فرض كنيد كنكورمون رو خوب بديم قيافه هممون مثله اين شكلك قرمزه ك در حال دنس هست ميشه!!! فرض كنيد باسيلوس اينجوري مياد تو سايت همون موقع....چشمك هم گربه اش رو بغل كرده اينجوري وارد سايت ميشه...ملوك هم با ماساژورش اينجوري مياد وسط....بانو هم همينجوري با ي شكلك اهدا گل مياد تو سايت..
خواهر تارا هم ي فن كاراته مياد و ي فن اين شكلكي !!! خخخخخخخخ اي جانممممم منممممم ميخوامممممم اي جانم ...خوب برم بخوابمممم شب خوششش

يه dancing هم اين جا برگزار خواهيم كرد
به تاريخ 92/3/9 از ساعت بعد از ازمون تا صبح فردا
528119_19.gif

با حظور خواننده ي محبوب و مردمي پديده جون
405319_tgifsmiley.gif

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
وایییییی صبح پنج شنبه 9خرداد امتحان دارم انقدر که واسه ارشد استرس گرفتم واسه آزمون کارشناسی 1%هم استرس نداشتم..خدایا خودت کمکون کن

darya63

New member
ملوك السلطنه خانم فكر نكني ميتوني با خنده بپيچوني ساعت درسيدنتو ها!!!! بزن اون دست قشنگرو!؟!؟! چ خوشحالم هست !!! چنان خرسند و خجسته هست كسي ندونه خيال ميكنه ١٧ ساعت درس خونده!!! روشن كنم تانكمو يا نه؟!؟! بد جور پيچوندي قضيه رو ها! حواسم هست كاملا. ميبينم كه از وقتي ماساژور شاندرمن رو خريدي بدجور خستگي هات برطرف شده و رفتي تو فاز بزن و بكوب! تذكر اخر بودااااااا.....
سلی پدیده جونم:riz513:
من اخه گزارش ندم سنگین ترم به خدا یه چیزی میخوام بگم ازت میترسم...
از دیروز که صبح زود11 بیدار شدم فقط به گلای قشنگم اب دادم و کار دیگه ای نکردم وای که نمیدونی بعدش چه دست دردی گرفتم
تا شب فقط گریه کردم اونم چی دست راستم!:sadsmiley:
بخدا الانم از دست دردم پا شدم به زور یه ساعتی خوندم ولی فک کنم چاره ای ندارم باید برم دکتر

بچه ها توروخدا استرس به خودتون راه ندید من از استرس چنان دست دردی از دیروز گرفتم که دور از جون شما میخوام بمیرم

دیروز با این اوصاف 6 ساعت خوندم.خودمم تو کف مونده بودم که چطور6 شد اخه همه اش خواب بودم
بیدار هم بودم گریه و ناله
خلاصه کار نشد نداره با دست درد شدید هم میشه خوند

darya63

New member
خوب به سلامتی مامایی ها شدن جمعه عصر

بچه ها دیدین تو اطلاعیه شون زدن اونایی که اشتباه تو ثبت نام دارن برا اصلاحشون 52500 تومان باید پول بدن؟:smiliess (15):این قر جدیدشونه

امسال شهر خودمون حوزه امتحانی داره خیلی خیلی خوشحالم اینو به فال نیک میگیرم:thumbsupsmileyanim:

darya63

New member
اخه پدیده جون فقط منو گیر اوردی؟
خوب فرمون اون تانکتو به سمت چشمک جون هم بگیر که نه میاد نه گزارش میده!
حالا خوبه من عاجز و دردمند میام اون که دیگه...هی وای من

cheshmak

New member
عاغا همش یه دیشب نیومدم گزارش بدما ا ا ا..........چشمک اینجا...چشمک اونجا....چشمک همه جا........چشمک دیروز 11
dancegirl2.gif
ساعت خوند....

cheshmak

New member
اگر میدانستید که افکارتان چقدر قدرتمند است هیچ گاه حتی برای یک بار دیگر هم منفی فکر نمی کردید...

biosta

Well-known member
نمی دونم به شوخی نوشتید یا به راستی .

96827784710094012688.jpg

درس خوندن امروز من:
خوابیدن روی جزوه
گرفتن مشکلات و نواقص گل های قالی
جمع کردن آشغال های ریز و درشت اطراف زمین
خاک گیری گوشه های موبایل
گرفتن چندین عکس با گوشی از خودم در حالت های مختلف ژست درس خوندن
اس ام اس بازی با بچه های دانشگاه که هر کدوم چه قدر درس خوندن
خوندن یادگاری های جزوه که رفقا سر کلاس نوشتن
وبعدش هم خسته شدم و رفتم یه چیزی خوردم

و در نهایت اومدم یه نت گردی و یه سری به شما دوستان بزنم و برم دنبال بقیه داستان زندگیم.

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

کمی بیاندیشیم فقط کمی که برای چی می خواهیم ادامه تحصیل بدیم کمی وقت بگذاریم برای این که چه انگیزه ای باعث شد برای کنکور ثبت نام کنیم .
دوستان خیلی زودتر از آنچه که فکر کنید این روزها هم بگذرد فقط کمی دیگه درس بخونید چیزی تا خط پایان نمونده این همه تلاش این همه وقت به چند متر آخر خط پایانی خرابش نکنیم پس یک یا علی بگیم و شروع کنیم .

biosta

Well-known member

دوستان صد در صد مطمئن باشید صد در صد مطمئن باشید که چند روز بعد از برگزاری امتحان فرصت برای ویرایش انتخاب هایتان می دهند و می تواندید به هر صورت که می خواهید ترتیب انتخاب ها را عوض کنید
مطمین باشید.
من اگر بودم یک ترتیب کلی از دانشگاه ها برای خودم در نظر می گرفتم که وقتم را برای این کار در این روزها نگذارم و بعد از امتحان کنکور با فراغت بیشتری به این ترتیب انتخاب ها می پرداختم .
همیشه بعد از کنکور فرصت برای ویرایش ترتیب انتخاب ها و نیز کم و یا زیاد کردن انتخاب ها می دهند .

asal 92

New member

کمی بیاندیشیم فقط کمی که برای چی می خواهیم ادامه تحصیل بدیم کمی وقت بگذاریم برای این که چه انگیزه ای باعث شد برای کنکور ثبت نام کنیم .
دوستان خیلی زودتر از آنچه که فکر کنید این روزها هم بگذرد فقط کمی دیگه درس بخونید چیزی تا خط پایان نمونده این همه تلاش این همه وقت به چند متر آخر خط پایانی خرابش نکنیم پس یک یا علی بگیم و شروع کنیم .
:rose:
کلید لایک نداشتی اگه میشد میخاستم هزار بار لایک کنم

لبخند

New member

دوستان صد در صد مطمئن باشید صد در صد مطمئن باشید که چند روز بعد از برگزاری امتحان فرصت برای ویرایش انتخاب هایتان می دهند و می تواندید به هر صورت که می خواهید ترتیب انتخاب ها را عوض کنید
مطمین باشید.
من اگر بودم یک ترتیب کلی از دانشگاه ها برای خودم در نظر می گرفتم که وقتم را برای این کار در این روزها نگذارم و بعد از امتحان کنکور با فراغت بیشتری به این ترتیب انتخاب ها می پرداختم .
همیشه بعد از کنکور فرصت برای ویرایش ترتیب انتخاب ها و نیز کم و یا زیاد کردن انتخاب ها می دهند .

من که 4تا انتخاب بیشتر ندارم و تنها یکیشو انتخاب میکنم اونم شهر خودمه...اهواز
یه احساسی به من میگه قبول میشم ...
پیش بسوی ارشد

bandar

New member
وایییییی صبح پنج شنبه 9خرداد امتحان دارم انقدر که واسه ارشد استرس گرفتم واسه آزمون کارشناسی 1%هم استرس نداشتم..خدایا خودت کمکون کن

سلام . خداقووت . ببخشید از کجا متوجه شدید که نهم کنکور داری نه دهم ؟؟؟؟ جایی اعلام کردن رشته ها رو ؟؟؟؟؟ :smiliess (15):

bandar

New member
من که 4تا انتخاب بیشتر ندارم و تنها یکیشو انتخاب میکنم اونم شهر خودمه...اهواز
یه احساسی به من میگه قبول میشم ...
پیش بسوی ارشد
سلام . خداقوت . ببخشید « کی باید انتخاب کنیم شهرها رو ؟؟؟ ممنون .

آخرین ویرایش:

bandar

New member
موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن :
آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا به تو بخندند و آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا با تو بخندند ...
[/color][/color][/size][/color][/size]

آخرین ویرایش:

nanooo

Member
سلام وقت بخیر کسی میدونه چرا سایت علوم پزشکی بسته شده و باز نمیشه؟ و میدونه از کجا میشه سوالات ارشد سال دو سال پیش رو دانلود کرد؟ مرسی

golabatun

New member
سلام من هر وقت تو این سایت میام استرس میگیرم
آخه استرس زیادی واسه امتحان ندارم
قبول شدیم که هیچ نشدیم به درک این همه سال... ارزش غصه و استرس نداره به خدا!کسایی که موفقنو آرامش دارن همه ارشد قبول شدن؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا