گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نيازي

New member
واي چرا همه نا اميدن؟ منم قبول نشدم ام دارم با جديت مي خونم . بهداشت شجاعي رو اصلا دوست ندارم چه جوري بخونيمش؟ براي زبان من رضا زاده و لزگي رو خريدم

bacillus.bs

New member
هنوز کسی استارت نزده برای سال دیگه:smilies-azardl (181/هر کسی مشغول یه کاری هست:painting::riz303::motat:

mw.ashel

New member
سلام دوستان.من طبق برنامه ای که صفحات قبل نوشته بودم ،شروع کردم.نا امید نباشید و سال بعد خودتون رو به ذهن بیارید که قبول شدید و زمین و آسمونو دارید از خوشحالی بهم میریزید،چقدر لذت بخشه؟ :28:

bacillus.bs

New member
:4d564ad6:خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

S

smko.boukan

Guest
اول از همه توکلتون به خدا باشه
ایشالا که قبول میشین

نيازي

New member
ماما هاي گرامي اينجوري نميشه نه خبري نه برنامه اي كجاييد شماها

jonothan

New member
سلام بچه ها خوشحال میشم منم تو جمع خودتون راه بدیدومنم تاره شروع کردم ولی خیلی بی روحیه هستم همش خواب میبینم

baboliau

New member
ماما هاي گرامي اينجوري نميشه نه خبري نه برنامه اي كجاييد شماها
نیازی جونم این انجمن همینجوریه.همه میان و میرن.هیچکسی هم پای یه برنامه ثابت نمیمونه نمیدونم چرا.به نظرم اینجوری نمیشه.به جای اینکه دلگرم بشیم سردتر میشیم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که خودم برنامه ریختم و دارم پیش میرم.هرکی دوس داره گروهی بخونیم پیغام بده من پایم.:bunnyearsmiley:

نيازي

New member
منم هستم اما نمي دونم از كجا شروع كنماز خوندن نواك وحشت دارم به نظرت زنان تقي زاده كافيه؟:14:
نیازی جونم این انجمن همینجوریه.همه میان و میرن.هیچکسی هم پای یه برنامه ثابت نمیمونه نمیدونم چرا.به نظرم اینجوری نمیشه.به جای اینکه دلگرم بشیم سردتر میشیم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که خودم برنامه ریختم و دارم پیش میرم.هرکی دوس داره گروهی بخونیم پیغام بده من پایم.:bunnyearsmiley:

shima.p

New member
به نظر من هر کس هر کاری که میکنه رو بیاد بگه اینجوری کم کم بری بچه ها انگیز ایجاد میشه و همراه میشن

obstetrician88

New member
ميشه خواهش كنم سايتي را معرفي كنيد كه كتاب رضازاده را اينترنتي بخريم....اصلا اين كتاب پيدا نميشه

ممنون ميشم سريع پاسخم را بدهيد
با احترام

xavi

New member
ميشه خواهش كنم سايتي را معرفي كنيد كه كتاب رضازاده را اينترنتي بخريم....اصلا اين كتاب پيدا نميشه

ممنون ميشم سريع پاسخم را بدهيد
با احترام

به نقل از ادمین:

لینک خرید آنلاین هر دو کتاب لزگی و رضازاده:
درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی - فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

زبان عمومی ویژه ارشد گروه پزشکی - فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

آخرین ویرایش:

ha3an

New member
سلام
منم انشالله از مهر قراره واسه ارشد پرستاری بخونم
خوشحال میشم گروهی بخونیم
کسی دوست داشت خبر بده لطفا

ariya21

New member
سلام
منم انشالله از مهر قراره واسه ارشد پرستاری بخونم
خوشحال میشم گروهی بخونیم
کسی دوست داشت خبر بده لطفا

الان یه ماههه قراره بخونیااااا!پس کی شروع میکنی وققتو حروم نکن برادر

eng.food

New member
از یک مهر بخونیم
منم هستم
امروز برم برنامه بریزم:painting:

Lemen

New member
به نظر من هر کسی وقت خاصی رو واسه درس خوندن تعیین کنه
اشتباه میکنه
وقتی اراده کردی و قاطع تصمیم گرفتی همون موقع شروع میکنی
ولی وقتی گفتی از فردا از ماه دیگه از اول ماه
معلومه هنوز تصمیم قاطعی واسه درس خوندن نگرفتی

eng.food

New member
از اول مهر این طرفا میام
بعد از برنامه ریزی همون روز باید شروع کرد وگرنه عملی نمیشه:auizz3ffy9vla57584x

jonothan

New member
بچه ها من امروز بهتر بودم یه خورده مطالعه کردم اگه خدا بخواد خوب میخونیم توکل به خدا

baboliau

New member
من هم موافقم
از اول مهر یا از این شنبه و ... یعنی هنوز تصمیم قاطع نگرفتین.همین الان برنامه ریزی کنین و استارت بزنین
من هم هر از گاهی انگیزم ضعیف میشه واسه همین میام اینجا انرژی مثبت بگیرم

درمورد برنامه ریزی هم بگه هرکسی باید واسه خودش برنامه بریزه چون خودش رو خوب میشناسه
کتاب هم فقط رفرنس اصلی رو بخونین لطفا.به هیچ عنوان خلاصه یا کتاب های دیگه نخونین:28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا