گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

skyy

New member
بچه های پرستاری منم هستم
فقط من این هفته میرم مسافرت زود بر میگردم
اما باهاتونم
از برنامه ای که baboliau گفته خوشم اومد ماهم میتونیم استفاده کنیم
برنامه بریزید بیاید عنوان کنید
تا باهم پیش بریم

mw.ashel

New member
سلام دوستان.من امروز 10 درس از زبان504 رو مرور کردم چون قبلا خونده بودم و الانم اگه خدا بخواد ، میخوام ی فصل از ویلی 2+یه درس از تافل،بخونم.شما چی کار کردید؟؟؟:smilies-azardl (113

negar91

New member
بچه ها من روحیه درسیدن ندارم افسرده شدم رفت :sad:
یعنی میشه من همون نگار سابق بشم :33:

negar91

New member
معلومه مه میشه.یادت نره ما پیشششتیم
مرسی دوست جونا :(40):
اقا من فکر نمیکردم ارشد قبول نشدن این قدر سخت باشه یعنی نمیدونید چه حالی به ادم دست میده وقتی با کلمه مردود روبه رو میشه
بس که ناراحتم امروز مسئول بیمارستان بهم گفت یه مدت برو مرخصی و موبایلتو خاموش کن تا بهتر بشی فکر کنید اینقده اوضام خرابه همه میان بهم سر میزنن و حالمو میپرسن انگاری که به یه بیماری شدید مبتلا شدم حالا خوبه خودم میدونستم چه دست گلی آب دادم و انتظار قبولی نداشتم

the best

New member
negaran nabash negar jan bazam rah miofti,yadet nare ma mikhaem takraghami shima!khodeto zudi peida kon nabinam injuri bihosele bashiaaaa
اقا من فکر نمیکردم ارشد قبول نشدن این قدر سخت باشه یعنی نمیدونید چه حالی به ادم دست میده وقتی با کلمه مردود روبه رو میشه
بس که ناراحتم امروز مسئول بیمارستان بهم گفت یه مدت برو مرخصی و موبایلتو خاموش کن تا بهتر بشی فکر کنید اینقده اوضام خرابه همه میان بهم سر میزنن و حالمو میپرسن انگاری که به یه بیماری شدید مبتلا شدم حالا خوبه خودم میدونستم چه دست گلی آب دادم و انتظار قبولی نداشتم

skyy

New member
مهر: گوارش+ کبد
آبان: الکترولیت+ تنفس+ چشم( مرور کتابای مهر)
آذر: مغزو اعصاب+کلیه + ( مرور کتابای آبان)
دی: قلب+ پوست+ گوش( مرور کتابای آذر)
بهمن: ارتوپدی + بیماری مردان(مرور کتابای دی)
نیمه اسفند: مرور کتابای بهمن +مرور نوت های داخلی <====خلاصه نوت ها
نیمه اسفند و فروردین: بهداشت 1و2و3
اردیبهشت: روان 1 و 2 ( مرور بهداشت)
خرداد: مرور کتابای اردیبهشت + مرور نوت ها

بچه ها به نظرتون واسه روان اگه کتاب جامع بخونم( drs )بهتر نی؟؟
با این برنامه وقت کم میارم!!
شاید وسطای کار اگه دیدم میتونم فشرده ترش میکنم که بهار وقت آزاد بیشتری داشته باشم!
آخه طرحمم باید بگذرونم!

بچه ها نظر بدین به برنامم، لطقاااااااا....

پرستاراااااااااااااااااااااااا کجایید؟!!

yasamin2

New member
سلام من ترم 4 ام ولی دارم میخونم
امروز فصل 5بارداری روخوندم:a2d3:

bacillus.bs

New member
بچه ها بعضی ها این جا هستند بعضی ها تو تاپیک 91 /فکر کنم این جا باشیم بهتره/نظر شما چیه؟

baboliau

New member
سلام به همه دوستای گلم
مسافرت بودم.جای همه دوستان خالی بود.برای همه دعا کردم
رفتم حرم امام رضا .اینشالله قسمت همگی بشه
دعا کردم امسال همه قبول بشیم.من همیشه از امام رضا جواب گرفتم.مطمئنم امسال همگی قبولیم.به امید خدا

ممنونم گندم جان واسه امیدواریت
ویدا جان واسه توصیف برنامت ممنون.حتما از وجود شما دوستان بهره میبریم
آذرجووونم ناراحت نباش لااقل میدونی تلاشتو کردی حتما امسال قبولی شک نکن
دوستتون دارم :thumbsupsmileyanim:
دوستتون دارم

bacillus.bs

New member
منم همین جورم مخصوصا صبح ها/روی اشتهامم تاثیر گذاشته/تا حدودی طبیعی هست/ولی فکر کنم وقتی درس خوندنو به طور جدی شروع کنم این استرس از بین میره

eco.bio

New member

دوست عزیز درکت میکنم چون منم مثه شما شدم:sad:
ولی دیگه یواش یواش دارم خودمو جمو جور میکنم:motat: یه کم با خودت خلوت کن و اوضاع رو واسه خودت شفافش کن:28:

bacillus.bs

New member
3 الی 4 درسو باید بخونی در یک روز و یک مرور 16 ساعته و 24 ساعته بعدش باید داشته باشی تا یادت نره/البته اگر سال قبل ازمون داده باشی و یکم خونده باشی کارت راحتر هست

نيازي

New member
من ي برنامه ميزارم نظرتونو بگيد موافق بوديد با همين پيش ميريم هفته اول مهر ماه(ارزيابي مادرماقبتهاي ويژه و تروما،اناتومي و فبزيولوژي مادر لانه گزيني امبريوژنزو تكامل جفت،سيكل قاعدگي رشد تكامل و مرگ و مير نوزادان،مفهوم سلامتي زيج حياتي اهداف بهداشتي ،گامتوژنز)هفته دوم(چاقي و هيپرتنشن،رشد و نمو جنين،ولو و واژن ،جنين و حاملگي پر خطر ،بهداشت باروري بهداشت ازدواج ،هفته تول تكامل جنين،)هفته سوم(بيناري قلبي عروقي،وضع حملو مراقبتهاي پره ناتال مشاوره قبل از بارداري،سرويكس و جسم رحم ،نوزاد،اموزش بهداشت اهميت سلامت مادر و كودك ،ديسك زاياي دو لايه اي ) هفته چهارم(اختلالات ريوي و ترومبو امبوليك،سقط ،مول،حاملگي نابه جا،لوله هاي فالوپ و بارداري نابه جاي تخمدان،نوزاد در معرض خطر،مراقبت هاي دوران بارداري هنگام زايمان پس از زايمان و مادري ايمن،ديسك زاياي 3لايه اي)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا