کنکور کارشناسی ارشد 1395

mm_kk71

New member
آقا توروخدا یکی جواب بده...من که ترم آخر بودم و آخرین نمره مو استاد چند روز پیش(94/10/30)وارد کرده...الان تو قسمت وضعيت تحصيلي و وضعيت نظام وظيفه باید کدومارو انتخاب کنم؟! الان من چون واحدی ندارم فارغ التحصیل حساب میشم؟!

zoha asl

New member
بچه ها یه سوال . کسی که تاریخ اعتبار کارت ملی ش تموم شده میتونه فعلا عکس همین کارت ملی رو بزاره و بعد توی ویزرایش یه فکری براش بکنه و درستش کنه ؟؟؟؟؟؟؟

واسه منم تموم شده اعتبارش، سایت ها رو دیدم مثل اینکه تا پایان سال 94 اعتبار دارن،باز شما خبر جدیدی پیدا کردین اطلاع بدین

آخرین ویرایش:

سپیده7

New member
سلام.دوستان
برا ارشد 95 محدودیت هست ؟ یعنی من 96 فارق التحصیل میشم می تونم کنکور 95 ازمایشی شرکت کنم؟
جواب بدین ممنون میشم.

digoxin

New member
نگران ثبت نام نباشید . من زنگ زدم یه سری چیزا توی فرم ثبت نام غلط بودن بهشون گفتم اصلاحشون کردن . مثلا گزینه ی فراغت از تحصیل دانشجویان ترم اخر وجود نداشت و نمیشد به مرحله ی بعد رفت . مثلا توی پرداخت مشکل داشت . همه ی اینا رو من زنگ زدم اصلاح کردن .

digoxin

New member
ممنون . فقط یه سوال شما با چه شماره ای تماس گرفتین ؟ من با هر شماره ای تماس میگیرم مشغوله. آزاد نمیشه :(

نمیدونم یادم نیست ولی برای من اشغال نبود ... برای چی دارید تماس میگیرید هر سوالی دارید از من بپرسید

digoxin

New member
در مورد اینکه مدت اعتبار کارت ملی م تموم شده . مشکلی پیش نمیاد ؟ چون من از این کارتم اسکن گذاشتم

هههههه . نه بابا به چه چیزایی دارید فکر میکنید . با خیال راحت ثبت نام کن . بیشن درستو بخون بجای فکر کردن به این چیزا .

digoxin

New member
در مورد اینکه مدت اعتبار کارت ملی م تموم شده . مشکلی پیش نمیاد ؟ چون من از این کارتم اسکن گذاشتم

برای اینکه خیالت راحت بشه با همون شماره هایی که توی سایت هست دوباره زنگ بزن . ولی وقتی توی دفترچه نوشته اگه کارت ملی همنداشته باشی یا گواهی موقتش از ثبت احوال میشه ثبت نام کرد بعید میدونم به اعتبار کارت توجه کنن

mm_kk71

New member
دوست گرامی شما موقتا میتونید دانشجو بزنی تا از خود سنجش بپرسی زمان ویرایش میتونی دوباره تغییر بدی پس الان ثبت نام بکن که خیالت راحت باشه زمان ویرایش میتونی دوباره تغییر بدی نگران نباش

ممنون وارم؛خیلی...
فقط مگه اینا حالا حالاها به تلفن جواب میدن:(‏ اصلا معلوم نیس شماره هارو برا چی گذاشتن؛اگه برا پاسخگوییه خب جواب بدین؛اگه نیس براچی أصن گذاشتین:‏(‏

آخرین ویرایش:

mm_kk71

New member
بچه ها خاهشا هرکی یدونه انتقاد در مورد عدم پاسخگویی شماره های سایت sanjeshp.ir به این آدرس هایی که گذاشتم بکنه...

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

بخش انتقادات و پیشنهادات سایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

سایت شخصی دکتر سید حسن هاشمی

برین تو بخش نظرات حرفاتونو بزنید...بابا باید یکی به دادمون برسه یا نه...این همه داوطلب این همه سوال در مورد وضعیت نظام وظیفه و وضعیت آموزشی شون دارن...پس کی میخاد مارو از این بلاتکلیفی در بیاره:13::smiliess (2):

آخرین ویرایش:

digoxin

New member
چرا اینقدر شلوغش میکنید . والا من بیشتر از ده بار زنگ زدم به سنجش پزشکی حتی شمارمم گرفتن خودشون بهم زنگ هم زدن بخاطر اشتباه ها هم حتی عذر خواهی کردن . بی انصافی نکنید .

mm_kk71

New member
چرا اینقدر شلوغش میکنید . والا من بیشتر از ده بار زنگ زدم به سنجش پزشکی حتی شمارمم گرفتن خودشون بهم زنگ هم زدن بخاطر اشتباه ها هم حتی عذر خواهی کردن . بی انصافی نکنید .

کدوم بی انصافی‏!‏‏!‏‏!‏الان یه هفته اس دارم پشت سر هم زنگ میزنم؛دریغ از حتی ی بار جواب دادن؛شما کی زنگ زدین؟‏!به کدوم شماره؟‏!‏ پس چرا جواب تلفنای مارو نمیدن؟‏!‏ ما الان چ خاکی به سرمون بریزیم با این همه سوال؟‏!‏

1370sohi

New member

خب شما که منصف هستید شمارشو برامون بزارید.
یا اینکه میگید از خوودتون بپرسیم من اسم دوتااز درسای امتحانی تو منابع رشته تو دفترچه جدید نیومده و یه درس کم اهمیت رو ضریبشو دوبرابر کردن که احتمالا مشکل تایپیه اینارو شما میتونی جواب بدی?

digoxin

New member
خب شما که منصف هستید شمارشو برامون بزارید.
یا اینکه میگید از خوودتون بپرسیم من اسم دوتااز درسای امتحانی تو منابع رشته تو دفترچه جدید نیومده و یه درس کم اهمیت رو ضریبشو دوبرابر کردن که احتمالا مشکل تایپیه اینارو شما میتونی جواب بدی?

داداش گلم تو بشین بخون کاری هم با ضریب نداشته باش . مگه غیر از اینه که باید درصد میانگین تمام دروس رو بالا زد برای قبولی توی یه شهر خوب . بعدشم نگران نباش شرکت کننده ها کمتر از اون چیزی هستن که فک میکنی . کنکور ارشد علوم پزشکی زیاد شرکت کننده نداره .

psycho71

New member
دوستان من که تاریخ فارغ التحصیلی رو دقیق نمیدونم اگر تقریبی وارد کنم مشکلی پیش میاد؟

1370sohi

New member
از روی مدرکت وارد کن
هرچه دقیق تر باشه خیال خودتم راحت تره

Hobbit

New member
دوستان من که تاریخ فارغ التحصیلی رو دقیق نمیدونم اگر تقریبی وارد کنم مشکلی پیش میاد؟

حتما دقیقشو وارد کن بعدا واست دبه نکنن.
زنگ بزن دانشگات کد ملی یا شماره دانشجوییتو ک قبلا داشتی بهشون بگو تاریخ دقیق فارغیتو از تو سیستمشون بت میگن.منم همین کارو کردم

psycho71

New member
دوستان من الان دارم از یک سال معافیت تحصیلی بعد از فارغ التحصیلی استفاده میکنم.تو وضعیت نظام وظیفه کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟

بالا