کنکور کارشناسی ارشد 1395

mm_kk71

New member
برا ما هم اینجوری شد!!!!!!:New (6): عی بابا...شورشو در آوردن...همیشه ی جای کارشون میلنگه...هم موقع اعلام نتایج هم موقع ثبت نام:65d6a5d6s::sad:

e coli

New member
واقعا؟؟/؟؟
راست میگین؟؟
یعنی مشکل از من و ثبت نامم نیست؟
یعنی میتونم امسال امتحان رو شرکت کنم؟؟//
وااااااااااااای

e coli

New member
از صبح تابحال روز رو به کام تمام اعضای خونواده خراب کردم و الان که برای بار چندم اومدم سنجش پزشکی و انجمن میبینم شما هم مشکل منو دارید

Hobbit

New member
جدی ؟؟اگه اینجوریه پس ما هنو پولو ندیم!
الکی نیس که..بحث 300 هزار ریاااال پول بی زبونه!!:65d6a5d6s:
والاع:motat:

Hobbit

New member
بچه ها پرداخت هزینه ثبت نام هم اینترنتیه؟؟کجای سایت سنجش برای پرداخت باید بریم؟؟
ی سوال دیگه..
من امسال خرداد درسم تموم شد.مرداد هم با دانشگام تسویه حساب کردم.اما هنو مدرکمو نگرفتم.برای تاریخ فارغ التحصیلی باید چی بنویسم؟؟:dadad4:

@@fateme@@

New member
سلام
چی شده؟؟؟
چه خبره؟؟؟؟؟
من هنوز ثبت نام نکردم
بگین منم در جریان باشم;-)

mm_kk71

New member
یکی دو روز صبر کنیم ببینیم چی میشه...دوستان مشکلتون اگه حل شد خاهشا مارم بی اطلاع نذارید...همینجا اعلام کنید...ممنون

Movafagh94

New member
سلام دوستان من هم هزینه رو پرداخت کردم اما مینویسه پرداخت نشده.....
چکار کنیم پس؟
از شما هم هنوز درست نشده؟
1سوال دیگه؟
کسایی که پارسال شرکت کردند
غیر از عکس .چه مدرک دیگه ای میخواد؟؟؟؟؟
وزارت علوم که فقط عکس میخواست .اما اینجا نوشته ارسال مدارک دیگر.منظورش از مدارک دیگر چیه؟

zoha asl

New member
سلام دوستان من هم هزینه رو پرداخت کردم اما مینویسه پرداخت نشده.....
چکار کنیم پس؟
از شما هم هنوز درست نشده؟
1سوال دیگه؟
کسایی که پارسال شرکت کردند
غیر از عکس .چه مدرک دیگه ای میخواد؟؟؟؟؟
وزارت علوم که فقط عکس میخواست .اما اینجا نوشته ارسال مدارک دیگر.منظورش از مدارک دیگر چیه؟

منم زدم بازم میگه پرداخت نشده؛ منظورش اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی (از هر دو طرفش) و عکس

e coli

New member
متاسفانه برای من هم این مشکل حل نشده دیشب ایمیل هم براشون فرستادم
امیدوارم مشکلمونو حل کنند
اصلا درست نیست داوطلب های حساسی امثال من رو 2الی3ماه مونده به امتحان اینطور آشفته کنند و باید برای این تداخلشون پاسخگو باشند

mm_kk71

New member
بهعععععععععع:65d6a5d6s:کسی ثبت نام کرده؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):

ati1408

New member
سلام بچه ها . من هنوز خودم ثبت نام نکردم ولی از چند جای دیگه هم شنیدم سایت ثبت نام مشکل داره . دو سه روز صبرکنیم همگی بعد ثبت نام کنیم. اینجوری مطمئن تره . چون تا دهم بهمن وقت داره . مدارکی هم که میخواد فقط مدارک شناسنامه ایه . اسکن عکس و کارت ملی و شناسنامه . مدارک تحصیلی لازم نیست .

1370sohi

New member
دوستان بهداشت محیطی لطفا جواب منو بدید تو دفترچه ضریب مواد زاید رو زده 2 مگه هرسال 1 نبوده؟ یعنی امسال 2 شده؟ اینم تصویرشPicture1.jpg

telmix

New member
سلام به همه دوستان من با هزار بدبختی تونستم مرخصی تو شهری بگیرم از پادگان برم بیرون که برا ارشد ثبت نام کنم !!

من هزینه رو پرداخت کردم و پول از حسابم کم شده ولی باز میگه هزینه پرداخت نشده !!!

وقتی میخام دوباره پرداخت کنم میگه که قبلا هزینه پرداخت شده و امکان خرید وجود نداره !!!

مشکل از سایت هستش یعنی کسی به این مشکل برخورد کرده ؟؟ لطفا راهنمایی کنید . من چطور مرخصی بگیرم بابا چرا سرباز عای وطن رو اینجوری اذیت میکنید ماهی 90 هزار تومن حقوق میگیریم 30 هزار تومنش پرید !!

Movafagh94

New member
سلام به همه دوستان من با هزار بدبختی تونستم مرخصی تو شهری بگیرم از پادگان برم بیرون که برا ارشد ثبت نام کنم !!

من هزینه رو پرداخت کردم و پول از حسابم کم شده ولی باز میگه هزینه پرداخت نشده !!!

وقتی میخام دوباره پرداخت کنم میگه که قبلا هزینه پرداخت شده و امکان خرید وجود نداره !!!

مشکل از سایت هستش یعنی کسی به این مشکل برخورد کرده ؟؟ لطفا راهنمایی کنید . من چطور مرخصی بگیرم بابا چرا سرباز عای وطن رو اینجوری اذیت میکنید ماهی 90 هزار تومن حقوق میگیریم 30 هزار تومنش پرید !!
سلام
نگران نباشید
برای همه اینطوره و مشکل از سایته
منم هزینه رو پرداخت کردم و میگه پرداخت نشده.
ان شالله به زودی درست بشه

e coli

New member
بله متاسفانه فکر کنم شما پنجمین نفر باشین که از تو انجمن میگه این مشکلو داره
منکه هر روز سر میزنم و باوارد کردن کد ملی همین پیغامو بهم میگه .اگه صفحه ثبت نام باز شد اینجا اطلاع میدم

e coli

New member
بچه ها صفحه ثبت نام برام باز شد
شمام برید امتحان کنید
آماده بودم برم بیرون گفتم قبلش به اونایی که مثل من مشکل داشتن هم اطلاع بدم
ایشالا همتون موفق بشید +خودم

digoxin

New member
سلام الان سامانه ی ثبت نام تاریخ فراغت از تحصیل 1395 رو نداره زنگ زدم گفتن اضافه میکنیم .

بالا