کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

love virology

New member
چی شد پس کسی نبوددددددددد علومممممممممممممممممم / / اقای قربانی کجایید

love virology

New member
هورررررررررا.بیوفیزیک تربیت مدرس.:auizz3ffy9vla57584x

ایولااااااااااااااااا کوکااااااااااااااااااااااا دمت شخاااااااااالییییییییییییییییییییییییی/
999.gif

29dz8zk.gif

orjnfq.gif

gostantanie

New member
تبریک آقای قربانی
منم فیزیولوژی جانوری اردبیل قبول شدم
کسی در مورد دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات داره؟

aghorbani2011

New member
ممنون بچه های عزیز.به نظرم برید تو سایتش خیلی بهتره.زهرا خانم شما چکار کردین؟

aghorbani2011

New member
ممنون بچه ها.راستش خودم ی خرده ناراحتم چرا تهران نیاوردم.راستش مدرس جوش سنگینه.میخام اعتراض بزنم شاید عوض شد.اول میخاستم انتقالی بگیرم دیدم تو ارشد هم مهمان و هم انتقالی ممنوعه بازم باید بپرسم.دعا کنید اعتراضم قبول بشه و برم تهران:sad:

زینبی

New member
سلام آقای قربانی تبریک میگم. منظورتون چیه مدرس جوش سنگینه؟ شما چرا نیدمدین توی تاپیک اعلام قبولی ها؟

love virology

New member
ممنون بچه ها.راستش خودم ی خرده ناراحتم چرا تهران نیاوردم.راستش مدرس جوش سنگینه.میخام اعتراض بزنم شاید عوض شد.اول میخاستم انتقالی بگیرم دیدم تو ارشد هم مهمان و هم انتقالی ممنوعه بازم باید بپرسم.دعا کنید اعتراضم قبول بشه و برم تهران:sad:

دوست گرامی حالا نرفتی داری پیش داوری میکنی / بزار بری سر درس / اکثرا از جنبه خودشون نظر میدن شما تا خودت لمس نکنی نمیتونه داوری کنی

alireza-ja

New member

این جوش سنگینه تقریبا یه ترمه مد شده همه میگن یکی یه حرفی میزنه جمله با کلاسی میگه میفته روی زبون بقیه و در نهایت یه رشته شهر رو انگیزه یه نفر رو نابود میکنه.

قربانی جان من صد برابر تو از این حرفا شنیدم توی این انجمن کاربراش و ... . به تجربه اندک من اعتماد کن. بهت هم حق میدم آدم باید خیلی پوستش کلفت باشه که جلوی این همه حرف سازی توی فضای مجازی کم نیاره. مطمن باش همین تهرانی هم که خوشت میاد سال دیکه یا یه موقع دیگه واسش حرف در میاد نمیدونم امکاناتش کهنه شده استاداش فلان شدن و ... . گوشتو بدهکار این حرفا نکن.

اگر دنبال علمی این چیزا همش حرفه هیچ جا واسه بیوفیزیک تربیت مدرس نمیشه. تهران و تربیت مدرس قطب بیوشیمی و بیوفیزیک ایران هستن. دکتر عرب رو من میشناسم مدیر گروهتون چقد مرد با سواد و متینیه و هوای دانشجو رو داره. از بچه های ما پایان نامشون استادش ایشون بوده سر جلسه دفاعش من رفتم چنان طوری از دانشجوش جلوی اساتید دفاع میکرد انگار که دفاعیه خودش بود.

من از 8 تا استادم نصفشون مدرس بودن نصفشون تهران. زیاد نمیخوام حرف بزنم و بازش کنم ولی تربیت مدرس رها نکن (البته قابل تغییر دادنم نیست خودتون اذیت نکن) بیخودی ذهن و افکارتو دست بقیه نده.

تربیت مدرس چرا میگن جوش سنگینه ؟ جوابش یه جملس: اساتید و دانشجوهاش فوق العاده باسوادن. قائدتا درس خوندن بین یه عالمه با سواد سختی داره. توی تهران هم اینطوره خیالت راحت باشه. فقط اونجا چون دانشگاه تهرانه در یه حاشیه امن قرار گرفته بخاطر عنوانش نمیتونن جوسازی کنن.

بالا