کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

alireza-ja

New member
من کجام شبیه خانم هستش:smiliess (11):
گرایش محیطشو نزدم دوس ندارم زیادی از رشتم( علوم آزمایشگاهی ) فاصله بگیرم!

نمیدونم والا همینطوری.

همون غیر محیطی رو میاری. احتمالش خیلی بالاس. ساکن تهرانی؟

alireza-ja

New member
ایشاله
من خودمو اینجوری راضی کردم که خدا خواسته از طریق رشته بیوتک به هدفم برسم و امیدوارمم همینجوری بشه :rolleyessmileyanim:

بی حکمت نبوده بعدا متوجه میشی میگی ایول.:riz277:

این رشته های بیوتک و مشابه فقط یه ذهن خلاق میخواد و یه اراده. اینطوری باشه بارتو بستی.

oloom_az

New member
منظورم اینه که اگر قراره خوابگاهی بشی و پژوهشگاه دانشجو بشی یه مقدار سخت میشه واست.

واسه چی سخته ؟!!!
احتمالا خونه بگیرم

- - - Updated - - -

منظورم اینه که اگر قراره خوابگاهی بشی و پژوهشگاه دانشجو بشی یه مقدار سخت میشه واست.

واسه چی سخته ؟!!!
احتمالا خونه بگیرم

alireza-ja

New member
واسه چی سخته ؟!!!
احتمالا خونه بگیرم

- - - Updated - - -

واسه چی سخته ؟!!!
احتمالا خونه بگیرم

خونه بگیری بهتره سعی کن همون نزدیکی بگیری. موقعیت جغرافیاییش خوب نیست. یعنی اگر خودت ماشین نداشته باشی مجبوری بری ایستگاه مترو ورداورد بعد با سرویس خودش بیای پژوهشگاه. متروهای اونجا هم روی مخ آدمه. فروشگاه و مغازه و ... هم تا چشم کار میکنه اونورا نیست.

oloom_az

New member
بی حکمت نبوده بعدا متوجه میشی میگی ایول.:riz277:

این رشته های بیوتک و مشابه فقط یه ذهن خلاق میخواد و یه اراده. اینطوری باشه بارتو بستی.

اره مظمئنم که یه حکمتی توش بوده و اتفاقا خیلی خوشحالم که میتونم با پایه ای که از هماتو دارم اونو با بیوتک ترکیب کنم و برنامه هامو اجرایی کنم:smilies-azardl (181 البته حالا اصلا کو تا قبولی

oloom_az

New member
خونه بگیری بهتره سعی کن همون نزدیکی بگیری. موقعیت جغرافیاییش خوب نیست. یعنی اگر خودت ماشین نداشته باشی مجبوری بری ایستگاه مترو ورداورد بعد با سرویس خودش بیای پژوهشگاه. متروهای اونجا هم روی مخ آدمه. فروشگاه و مغازه و ... هم تا چشم کار میکنه اونورا نیست.

جدی ؟!! چه بد :(50): پ باید یه فکر اساسی بکنم

alireza-ja

New member
اره مظمئنم که یه حکمتی توش بوده و اتفاقا خیلی خوشحالم که میتونم با پایه ای که از هماتو دارم اونو با بیوتک ترکیب کنم و برنامه هامو اجرایی کنم:smilies-azardl (181 البته حالا اصلا کو تا قبولی

از اساتیدی که روی فاکتورهای انعقادی کار میکنن من یکی میشناسم. استاد خیلی زیاد داره زمینه های پژوهشیش هم خیلی زیاده.

- - - Updated - - -

جدی ؟!! چه بد :(50): پ باید یه فکر اساسی بکنم

آره متاسفانه.

oloom_az

New member
از اساتیدی که روی فاکتورهای انعقادی کار میکنن من یکی میشناسم. استاد خیلی زیاد داره زمینه های پژوهشیش هم خیلی زیاده.

- - - Updated - - -

آره متاسفانه.

چه خوب من میترسیدم همش در مورد میکروب حرف بزنن!!
شما خودتون کجا درس میخونید؟

- - - Updated - - -

:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

نزن خب استرس دارم :smiliess (12):

oloom_az

New member
من برم یه چرت بخوابم فردا قبل ظلوع باید برم سرکار تا بعد غروب :smiliess (9)::wacsmiley:

alireza-ja

New member
چه خوب من میترسیدم همش در مورد میکروب حرف بزنن!!
شما خودتون کجا درس میخونید؟

- - - Updated - - -

نزن خب استرس دارم :smiliess (12):

خب وقتی بیوتک میکروبی باشی پای میکروب همش درمیانه. بعد اینکه شما جز پژوهشکده محیط زیست میشی باید ببینی از اساتیدش رو این کار میکنن یا نه.

من دکتر زمردی پور رو میشناسم که روی فاکتور انعقادی کار میکنه. استاد خودم دانشجوش بوده فاکتور 8 کار کرده بود.

بیوشیمی مالک اشتر تهران.

gostantanie

New member
اگه اوضاع خوب پیش بره و کسی عطسه نکنه یا سرفه نکنه یا بارون نیاد یا خدای نکرده سیلی و.....سنجش ساعت 20 امشب نتایج رو میزنه

بالا