کنکور وزارت علوم 92_93 چطور. بود?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

golabatun

New member
من گلایسین زدم خودم ولی تو مروری جامع نوشته گلیسین می تونه باشه ولی ایزولویسن فراوانتر هستش
این سوال کلا اشکال داره دوتا گزینه صحیح داره تو وزارت علوم بعید نیست همچین سوالاتی

اول ایزولولسین
یادمون باشه تو کنکور همیشه
تا گزینه غلط نیست
باید بین صحیح و صحیح نر انتخاب کنیم

golabatun

New member
بچه ها یه لطفی بهم میکنین
کلید علومو واسم بفرستین؟؟ممنون میشم

biotech92

New member
یه چیز دیگه سوال 71 ژنتیک مگه اپیستازی نی؟؟مگه جوابش 43/75 نمیشد؟!!!!!!از چن نفری که حلش کرده بودن هم پرسیدم همینو گفتن اما کلید اینو نزده.....

سلام به همه دوستان عزیز.بله سوالات خیلی اسون و ابکی بود یا خیلی سخت .حتی من سوالات زبان خودمون با رشته های مشابه رو بررسی کردم از سطح یکسانی برخودار نبودند
در مورد سوال 71 تا دیر نشده اعتراض کنید .در قسمت اعتراضات نیاز به راه حل هست که من از راه یه عکس گرفتم:
222.jpg
اما هرچی میخوام اعتراضو وارد کنم میزنه شماره پرونده و داوطلبی نادرسته اما درسته ؟؟؟
شما تا حالا اعتراض کردین؟بازهم اشکال هست فعلا چون دسترسی نداشتم نتونستم بنویسم هرکی تونست قرار بده(فعلا همین یکیو نتونستم وارد کنم)

باتشکر و ارزوی موفقیت و قبولی برای همتون:heart::smiliess (10):

پیوست‌ها

• 222.jpg
    222.jpg
    107.7 کیلوبایت · بازدیدها: 74

sanaz alizadeh

New member
منم اعتراض کرم قبلا براشون نوشتم اما اصلا حوصله نداشتم با تصویر براشون بفرستم گفتم فقط من نیستم که اعتراض میکنم حتما خیلیا همین سئوالای غلطو فرستادن براشون دیگه باس دستشون اومده باشه که واقعا غلط بود....اما گفته بودن تا 8 پاسخنامه صحیحو میزاریم ظاهرا که چیزی نزاشتن....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biotech92

biotech92

New member
منم اعتراض کرم قبلا براشون نوشتم اما اصلا حوصله نداشتم با تصویر براشون بفرستم گفتم فقط من نیستم که اعتراض میکنم حتما خیلیا همین سئوالای غلطو فرستادن براشون دیگه باس دستشون اومده باشه که واقعا غلط بود....اما گفته بودن تا 8 پاسخنامه صحیحو میزاریم ظاهرا که چیزی نزاشتن....

بالاخره تونستم اعتراض کنم :مشکلم این بود که موقع نوشتن شماره ها کیبردم فارسی بودم
منم 3تا سوالو اعتراض کردم

golabatun

New member
بچه ها کسی میخاد تهران قبول شه درصداش در چه حدی باید باشن؟؟؟

golabatun

New member
میکروب نخوندم 30 زدم بیوشیمی اینقد خوندم باز 30 زدم دلم از این میسوزه

دقیقا دوست عزیز مث منی
من فقط زورم میاد با این همه وقت واسه بیو اینجوری خراب کردم
اونوخت میکروب که 2 هفته هم کمتر وقت گذاشتم از بیو بالاتر شه

golabatun

New member
من از شهریور با شاریط سخت می خوندم روزی 10 ساعت ولی خیلی هم خوب بلد بودم ولی با سوالات مسخره ای که دیدم واقعا شوکه شدم وخراب کردم امتحانو
برا طراح بیوشیمی هم واقعا متاسفم با سوالای مضخرفش
در کل راحت بود ولی همه بچه ها یه جورایی گند زدن بخصوص وقتی که تعداد سوالاتو دیدم هنگ کردم
اینقد منفی زدم که تو هر درس 15 درصد اومدم پایین
در کل میانگینم 42 هست ژنتیک تبریز رو میخوام بیارم نمی دونم دیگه با این وضع می تونم بقبولم یا نه
ولی کلا راضی نبودم من خودم با شرایط خیلی سخت آماده کرده بودم واقعا سوالاییرو غلط زدم که از خودم بدم اومدم که چقد گیجم

دوست عزیز ناراحت نباشین
واقعا منم مث شما
درصداتونم خیلی خوبه اگه مقایسه کنین با بقیه

dilak

New member
دوست عزیز ناراحت نباشین
واقعا منم مث شما
درصداتونم خیلی خوبه اگه مقایسه کنین با بقیه

مرسی عزیزم
در مورد سوال شما نمی شه امسالو با پارسال مقایسه کرد باید بشینیم بینیم دیگه چه مسخره بازی دارن بدن
امسال کلا روال 15 سالو بهم زدن

golabatun

New member
واقعا من که عادت کردم به این تغییرات
هرسال که قرار باشه من یه امتحان سرنوشت سازی بدم کل دنیا برعکس میشه چه برسه سوالات:sad:

- - - Updated - - -

سمانه68

New member
سلام به همه دوستان عزیز.بله سوالات خیلی اسون و ابکی بود یا خیلی سخت .حتی من سوالات زبان خودمون با رشته های مشابه رو بررسی کردم از سطح یکسانی برخودار نبودند
در مورد سوال 71 تا دیر نشده اعتراض کنید .در قسمت اعتراضات نیاز به راه حل هست که من از راه یه عکس گرفتم:
مشاهده فایل‌پیوست 5192
اما هرچی میخوام اعتراضو وارد کنم میزنه شماره پرونده و داوطلبی نادرسته اما درسته ؟؟؟
شما تا حالا اعتراض کردین؟بازهم اشکال هست فعلا چون دسترسی نداشتم نتونستم بنویسم هرکی تونست قرار بده(فعلا همین یکیو نتونستم وارد کنم)

باتشکر و ارزوی موفقیت و قبولی برای همتون:heart::smiliess (10):

اره منم موافقم ج 43/75 میشد

پروانه

New member
سلام
من اصلا این بخش اعتراض ارشد علوم رو توی سایت سنجش پیدا نمیکنم.پنل سمت چپ رو هم دیدم اما چیز خاصی نیست. اگه هنوز برای اعتراض فرصت هست، میشه لطف کنید و لینک بخش اعتراض رو برام بفرستید؟ ممنون میشم.

- - - Updated - - -

سلام
من اصلا این بخش اعتراض ارشد علوم رو توی سایت سنجش پیدا نمیکنم.پنل سمت چپ رو هم دیدم اما چیز خاصی نیست. اگه هنوز برای اعتراض فرصت هست، میشه لطف کنید و لینک بخش اعتراض رو برام بفرستید؟ ممنون میشم.

biotech92

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام دوست عزیز; بفرمایید:
eteraz.jpg

بعد از طی این مراحل اعتراضتون را وارد کنید و درمرحله اخر هم میتونید از راه حلتون عکس گرفته و بفرستید
موفق و سربلند باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا