کنکور وزارت علوم 92_93 چطور. بود?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-j

New member
زبانش وزیستش خوب بود:) بقیه ..

بله زبان تخصصیش خوب بود. سلولی و مولکولیش خوبیش این بود که سوال رو نپیچونده بودن فقط کافی بود مطلبشو خونده باشی و حفظش کرده باشی. من که مولکولی رو فقط همانندسازی خونده بودم + اکثز مباحث سلولی. طبق پاسخنامه 40 زدم. خداروشکر سلولی به اندازه زحمتم نتیجه گرفتم

solmaz01

New member
منم دوروبر 50 زدم ولی تو بیوشیمی اشتباهات خنده دارم خیلی اوردم پایین

sanaz alizadeh

New member
دوستان یه سوال ..این فرمی که سنجش گذاشته برا اعتراض کجاست؟؟شما دیدینش؟؟من پیداش نمیکنم....قراره حداکثر تا 8 کلیدو تصحیح کنن بزارن گفته بود اگه اعتراضی دارید فرمو پر کنید من اونو پیدا نمیکنم....

Immunity

Well-known member
دوستان یه سوال ..این فرمی که سنجش گذاشته برا اعتراض کجاست؟؟شما دیدینش؟؟من پیداش نمیکنم....قراره حداکثر تا 8 کلیدو تصحیح کنن بزارن گفته بود اگه اعتراضی دارید فرمو پر کنید من اونو پیدا نمیکنم....
سایت سنجشوکه بازمیکنی پنل سمت چپ اولین گزینه کلیک کن...

sanaz alizadeh

New member
یه چیز دیگه سوال 71 ژنتیک مگه اپیستازی نی؟؟مگه جوابش 43/75 نمیشد؟!!!!!!از چن نفری که حلش کرده بودن هم پرسیدم همینو گفتن اما کلید اینو نزده.....
بیوشمی...تبدیل گلیسرول به گلوکز !!!!!من گفتم گلوکونئوژنز انجام نمیشه پس یعنی از همون اولش اون پیروات کربوکسیلازش نقص داره دیگه ..که خو بیوتین برا کربوکسیلازه ..اولش اون نیاسین زدم بعد نمیدونم چرا این حرکتو رفتم پاکش کردم....
اون کربن نشانداره کسی میدونه چرا شد کربن 4؟!!!!!
اینکه تو خود لنینجر نوشته که گلیسین وفنیل الانین تو صفحات بتا است دیگه از کجا به وجود اومد شد ایزولوسین؟؟؟؟!!!!!!!!!
مگه متو ترکسات فقط مانع سنتز تیمین نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟تیمین از کی تا حالا شد پورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خو معلومه این همه غلط اونم غلطی که از ندونستن نی بقول alireza j از رو اطمینانه....ادم قبول نمیشه...یعنی اینهمه زحمت پرید؟؟؟؟ :smiliess (2)::13::sad: هر چی انگیزه بود برا بهداشت از دست دادم چطوری باس بقیه رو بخونم خدا میدونه.....

Aysel

New member
یه چیز دیگه سوال 71 ژنتیک مگه اپیستازی نی؟؟مگه جوابش 43/75 نمیشد؟!!!!!!از چن نفری که حلش کرده بودن هم پرسیدم همینو گفتن اما کلید اینو نزده.....
بیوشمی...تبدیل گلیسرول به گلوکز !!!!!من گفتم گلوکونئوژنز انجام نمیشه پس یعنی از همون اولش اون پیروات کربوکسیلازش نقص داره دیگه ..که خو بیوتین برا کربوکسیلازه ..اولش اون نیاسین زدم بعد نمیدونم چرا این حرکتو رفتم پاکش کردم....
اون کربن نشانداره کسی میدونه چرا شد کربن 4؟!!!!!
اینکه تو خود لنینجر نوشته که گلیسین وفنیل الانین تو صفحات بتا است دیگه از کجا به وجود اومد شد ایزولوسین؟؟؟؟!!!!!!!!!
مگه متو ترکسات فقط مانع سنتز تیمین نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟تیمین از کی تا حالا شد پورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خو معلومه این همه غلط اونم غلطی که از ندونستن نی بقول alireza j از رو اطمینانه....ادم قبول نمیشه...یعنی اینهمه زحمت پرید؟؟؟؟ :smiliess (2)::13::sad: هر چی انگیزه بود برا بهداشت از دست دادم چطوری باس بقیه رو بخونم خدا میدونه.....
نه بچه ها دلسرد نشین اتفاقا الان باید دستتون اومده باشه که چطوری بخونین که این اشتباهاتو وزارت بهداشت تکرار نکنین

dilak

New member
یکی دیگش امینواسید موجود در صفحه بتا من هرکتابیو دیدم زده پرولین و گلایسین اون وقت کلید اومده ایزو لوسین!!!!!!!
کلا اون سوال مشکل داشت ایزولوسین هم بود ولی گلیسن هم هست تو کتاب حالا بستگی به شانس داره

dilak

New member
من از شهریور با شاریط سخت می خوندم روزی 10 ساعت ولی خیلی هم خوب بلد بودم ولی با سوالات مسخره ای که دیدم واقعا شوکه شدم وخراب کردم امتحانو
برا طراح بیوشیمی هم واقعا متاسفم با سوالای مضخرفش
در کل راحت بود ولی همه بچه ها یه جورایی گند زدن بخصوص وقتی که تعداد سوالاتو دیدم هنگ کردم
اینقد منفی زدم که تو هر درس 15 درصد اومدم پایین
در کل میانگینم 42 هست ژنتیک تبریز رو میخوام بیارم نمی دونم دیگه با این وضع می تونم بقبولم یا نه
ولی کلا راضی نبودم من خودم با شرایط خیلی سخت آماده کرده بودم واقعا سوالاییرو غلط زدم که از خودم بدم اومدم که چقد گیجم

dilak

New member
اره امسال واقعا سوالا پیچیدگی کمی داشت
اگه کسی واقعا تونسته بود یک دور کامل منابع رو مفهومی بخونه قبولیش حتمیه
من یه دور خونده بودم ولی خراب کردم اینجوریم نیست بعد کنکور همیشه برا آدم راحت میشه مهم سرجلسه هست که کلا آدم قاط میزنه

Immunity

Well-known member
بچهااااااا هر سوالی ک فک میکنید نامفهوم بوده یا غلط بوده برید سایت سنجش اعتراض کنید حتما

solmaz01

New member
میانگینت 50 درصد شده یعنی ؟
نخیر من تو جواب اقای علیرضا گفتم میانگین پایینتره از 50 درسته قصدم بهداشته ولی یه جورایی از خودم ناامید شدم نمیدونم سوال یه جوری بودن یامن خرابش کردم

dilak

New member
نخیر من تو جواب اقای علیرضا گفتم میانگین پایینتره از 50 درسته قصدم بهداشته ولی یه جورایی از خودم ناامید شدم نمیدونم سوال یه جوری بودن یامن خرابش کردم
من قصدم علوم بود خوبم خونده بودم نمی دونم چرا خراب شد همه چی
دلم میسوزه وقتی غلطامو می بینم مثل تو شدم دیگه حال بهداشتو ندارم همه درسامو دو دور خوندم یکی لزگیم مونده با امری که اونم تا سرطان قبلا خوندم و فلش گرفتم ولی دیگه نای خوندن ندارن
ولی میانگین من 40 میاد دیگه نمی دونم قبول میشم یا نه

Aysel

New member
من یه دور خونده بودم ولی خراب کردم اینجوریم نیست بعد کنکور همیشه برا آدم راحت میشه مهم سرجلسه هست که کلا آدم قاط میزنه

نمیدونم شاید من یه دور کامل نتونسته بودم بخونم بخاطر اون این نظرو دارم
ولی ایشالا که قبولین شما میانگینتون 40 شده من فقط 2-3 تا درسو بالای 40 زدم!!!

solmaz01

New member
من قصدم علوم بود خوبم خونده بودم نمی دونم چرا خراب شد همه چی
دلم میسوزه وقتی غلطامو می بینم مثل تو شدم دیگه حال بهداشتو ندارم همه درسامو دو دور خوندم یکی لزگیم مونده با امری که اونم تا سرطان قبلا خوندم و فلش گرفتم ولی دیگه نای خوندن ندارن
ولی میانگین من 40 میاد دیگه نمی دونم قبول میشم یا نه
خب وزارت بهداشت اگه تلاش کنیم نتیجه میگیریم شما که انقدر خوندین مطمئن باشین تو وزارت بهداشت قبولین البته امیدوارم تو وزارت علوم که قصدتونه قبول شین میانگینتونم که خوبه!

آخرین ویرایش:

dilak

New member
پارسال با این میانگین زیز 100 شدن امسال ولی انگار برا همه راحت بوده
به خدا توکل ایشالا که نتیجه زحمتمامونو می گیریم
برا بهداشتم از هفته بعد میخوام شروع کنم بخونم ایشالا که شما هم موفق باشی سولماز

پروانه

New member
سلام
امتحان من خیلی جالب بود! از 240 سوال فقط 47 تا جواب دادم و از این 47 تا تنها 28 تا درستن!!! من احساس میکردم حداقل اینقد جواب دادم، بیشترشون درست باشه، مثلا همین سوال 71 ژنتیک که گقتن اپیستازیه، منم گزینه 3 زدم اما تو کلید زده گزینه 4!
البته من زیاد برای علوم تلاش نکردم، برای بهداشت هم به نظرم خیلی عقبم. اما هرگز نباید ناامید شد. توکل به خدا. ان شاء الله که همه تلاش کنیم و نتیجه ی خوبی بگیریم.

alireza-j

New member
پارسال با این میانگین زیز 100 شدن امسال ولی انگار برا همه راحت بوده
به خدا توکل ایشالا که نتیجه زحمتمامونو می گیریم
برا بهداشتم از هفته بعد میخوام شروع کنم بخونم ایشالا که شما هم موفق باشی سولماز

امسال راحتتر بوده ولی خیلیا درصداشون پایین اومده. اصلا نمیشه پیش بینی کرد که چون راحتتر بوده پس درصدای قبولی بالاتر رفته یا حتی برعکسش. ولی هر ساله میانگین 40 رتبه بسیار خوبی میاوردن بخصوص اگه میکروب و ومجموعه ویروس رو هم حدود 40 زده بشه.

alireza-j

New member
درصدای من که حساب کردن حدودی اینطوری میشه:
زبان 25
مجموعه 27
زنتیک 20
بیوشیمی 25
سلولی 40
میکروب 10
ویروس 10
بیوفیزیک 10

بنظرتون با این درصدا که حاصل 5 هفته مطالعه هستش میشه شبانه یه دانشگاه معقول قبول شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا