کدوم یکی رو بیشتر از همه دوس داشتی؟؟؟

marzi ba

Well-known member
7

1
3

5

:sad:اصلا همشو دوس داشتم یادش بخیر
هییییییییییییییییی

sepid71

New member
- - - Updated - - -

7

1
3

5

:sad:اصلا همشو دوس داشتم یادش بخیر
هییییییییییییییییی
خودمم میشه گفت همشو !!!
ولی اونیو ک خیلی خیلی دوس داشتین بگین :)

یادش بخیر:4d564ad6:
جودی ابت رو ک عاشقش بودم
جولز و جولیم ک خوشم میمود
میتی کمون:25r30wi: و فوتبالیستها رو هم دوس داشتم.

آخرین ویرایش:

dr..korosh

New member
ای داد......چقد بچه بودیییییییییییییییییم...من ب شخصه از کاکرو بیشتر از سوباسا خوشم میومد......ی بدجنسی داش ته دلش مهربون بود.....من فوتبالیستا رو دوس داشتم..ماشالام توپ بالا میرف پایین اومدنش با خدا بود....آخ ضدحال میخوردی تو قسمت هیجان انگیزش میگف:ادامه داستان در قسمت بعد...همونجا میخواسی پاشی تلویزیونو بشکنی:New (6):

profsor

New member
ای داد......چقد بچه بودیییییییییییییییییم...من ب شخصه از کاکرو بیشتر از سوباسا خوشم میومد......ی بدجنسی داش ته دلش مهربون بود.....من فوتبالیستا رو دوس داشتم..ماشالام توپ بالا میرف پایین اومدنش با خدا بود....آخ ضدحال میخوردی تو قسمت هیجان انگیزش میگف:ادامه داستان در قسمت بعد...همونجا میخواسی پاشی تلویزیونو بشکنی:New (6):

ا منم طرفدار کاکرو بودم

sepid71

New member

خخخخخخخخخخخخخ اره رو هوا میموندن تا هفته بعد ! لامصب زمینم تموم نمیشد .... فکر همم میخوندن خخخخخخخخخخخخخخ

ولی من کاکرو رو دوس نداشتم
سوباسا و تارو رو دوس داشتم :))))))))

zeynab68

New member
منم عاشق کارتن بابالنگ دراز بودم.....هنوزم گاهی که می بینم تلوزیون گذاشته نگاش می کنم داستان قشنگی داره:(40):

بالا