کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

farzin.nurse

New member
سلام...من میخواستم برم زبان جهاد...یعنی شما فک میکنین به ارشد کمک نمیکنه این کلاسا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از این کتابایی ک گفتین کدومش خخ خوب بود و راضی بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز وقت خودتون رو با جهاد رفتن نگیرین اولا: این کار وقت گیره و یه کلاش 90 دقیقه ای 3 ساعت وقت شما رو میگیره .دوما :کتابهایی که تو جهاد تدریس میشه اکادمیک نیستو top notch و summit هستش که حتی تو یک level شما 10 تا هم لغت به درد بخور یاد نمی گیرید همش زبان کوچه بازاری مثل رفتن به خرید و وسایل خانگی و ماشینو... است و میتونم بگم اصلا به درد ارشد نمی خوره و شما اون وقتی که واسه کلاش اختصاص می دی تقسیم کنی در روز یک ساعت یا کمی بیشتر زبان بخونی خیلی بهتر نتیجه میگیری اما بریم سراغ منابع : شما ابتدا با 504 شروع کنید هرچند که بعضی ها قبولش ندارن .اگه زبانتون خیلی ضعیفه باهاش یه کتاب ریدینگ سبک هم بخونید کاری که من کردم. بعدش لغات تافل که خییییلی به درد بخوره یادت باشه هنگام خوندن کتاب تافل جملات مثال هر درس رو هم بخونید چون تافل لغت شبیه به هم زیاد داره و کاربرد در جمله خیلی مهمه بعد اتمام اینها لزگی رو شروع کن که تیر خلاص برای ارشده البته هنوز خود من هم لزگی رو شروع نکردم و دارم 1100 و تافل رهنما رو میخونم ولی برای شما این دوتا رو توصیه نمیکنم ولی یادتون باشه برای reading هر وقت زمان خالی داشت سری کتابهای select reading فراموش نشه.

شما ک این همه خوندین لغتا هم یادتون میمونه همش؟؟؟؟؟

نه اگه شما با لایتنر بخونید و یک دفتر برای خودتون اختصاص بدید و تو اون برای یک لغت جدید یک مثال با جمله بندی خودتون هرچند غلط درست کنید خیلی راحت می تونید لغات رو یاد بگیرید همون طور که آقای دکتر حمید فرمودند تکرار و تکرار و باز هم تکرار

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
...

درس 17-18 تـافل تموم شد
:smilies-azardl (181

504 هم تونستم به درس 17-18 برسونم

...

setareh58

New member
سلام من درس 14 تموم کردم دارم درسای قبلی مرور میکنم و سعی میکنم بهتون برسم:bunnyearsmiley:

TrueLove90

New member
...

بچه ها نیستین دیگههههه ؟؟؟

هیشکی گزارش نمیده چـــــرااااا
درس 19 و 20 هم تموم شد ؛ فعلا دیگه میرم توو خط دوره ! درس 1-20
:smilies-azardl (181

...

Maryam.A

Well-known member
من تا آخر این هفته ایشالا درس 16 رو تموم می کنم
هفته دیگه هم تا 20
من بیو هم میخونم نمیرسم تندتر ازین بخونم
الان برنامه ام فشردست چون باید برم دانشگاه
میخوام تا شروع کلاسام تافل و تموم کنم
ایشالا همه موفق باشید

الان درس چند و تموکردید؟

kiana

New member
من درس 18 رو تموم کردم منم از اول شهریور کارورزی شروع شده می رم اونجا نمی رسم سریعتر بخونم. فک کنم این هفته باید تا درس 20 تموم می کردیم ولی همینم خوبه همین طوری ادامه بدیم . :smilies-azardl (113

Maryam.A

Well-known member
بچه ها از درس 15 به بعد لغات سخت شد نه؟
تا درس 15 خیلی با 504 اشترک داشت
کم کم دارم هنگ می کنم اینقد لغت در میارم
جعبه لایتنرم جا نداره:13:
مسئولین نظارت کنن!!!!

kiana

New member
بچه ها از درس 15 به بعد لغات سخت شد نه؟
تا درس 15 خیلی با 504 اشترک داشت
کم کم دارم هنگ می کنم اینقد لغت در میارم
جعبه لایتنرم جا نداره:13:
مسئولین نظارت کنن!!!!

مریم جون من تا آخر درس 20 حدود 800 تا لغت فلش کردم ولی بازم خوبه چون خیلی به دردمون می خوره

MRT

New member
بخونید بخونید
.
.
.
.
به امید خدا این جوری که پیش میرید بزودی تمومش میکنید.:thumbsupsmileyanim:

vida68

New member
بچه ها سلام. من کتابو تهیه کردم و میخوام خوندنشوشروع کنم. ولی ترجمه شو ندارم. اگه هرکسی ترجمه کتابو داره میشه لینکشو بذاره؟؟؟ خیلی خیلی ممنونم.

Maryam.A

Well-known member
بچه ها سلام. من کتابو تهیه کردم و میخوام خوندنشوشروع کنم. ولی ترجمه شو ندارم. اگه هرکسی ترجمه کتابو داره میشه لینکشو بذاره؟؟؟ خیلی خیلی ممنونم.

بهتون پیشنهاد می کنم با ترجمه نخونید
فقط اون جملاتی که نمی تونید بفهمیدو نهایتأ نگاه کنید

MRT

New member
سعی کنید بدون ترجمه بخونید.
به امید خدا که تمومش میکنید.

vida68

New member
بهتون پیشنهاد می کنم با ترجمه نخونید
فقط اون جملاتی که نمی تونید بفهمیدو نهایتأ نگاه کنید

ممنون عزیزم. درس اولو بدون ترجمه خوندم. خوب بود. ولی میترسم درس به درس سخت تر شه و سرعتم بیاد پایین.

vida68

New member
سعی کنید بدون ترجمه بخونید.
به امید خدا که تمومش میکنید.

انشا... / من دفعه اولمه این کتاب رو می بینم و میخونم . بنظرم سخت اومد. ولی درس اولش خوب بود. انشا... با بچه ها باهم تمومش میکنیم.

بالا