کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

cnidaria_cnida19

New member
man in ketabo khundam vali khodayish tu azmune msrt sare suzan be dardam nakhord.ama unai ke tafel kit ro khunde budan hame nomre avordan

Haydi

New member
man in ketabo khundam vali khodayish tu azmune msrt sare suzan be dardam nakhord.ama unai ke tafel kit ro khunde budan hame nomre avordan

دوستان این کتابو برای آمادگی آزمون ارشد میخونن
به عنوان یکی از منابع آزمون ارشد نه آزمون Msrt، Mhle و...
کتاب کیت که شما معرفی کردید برای آزمون های Msrt، Mhle و...مفیده

آخرین ویرایش:

kiana

New member
بچه ها چرا نیستید ؟ من همش میام سر میزنم انگیزه بگیرم هیچ کس نیست :dadad4:

farzin.nurse

New member
خب من که درساشو تموم کردم بیام چی گزارش بدم؟؟! ..
این کتاب که شما می خونید مطالبش کمه و در کل 450 لغت داره برید کتاب تافل دانشوری رو بخونید 115 درسه با 1725 اون موقع می تونید بگید لغات تافلو تموم کردم این کتابی که من می گم 30 درس اولش همون کتاب شماست ولی بقیش تالیفیه و بسیار سخت.
موفق باشید.

Maryam.A

Well-known member
بچه ها خدا قوت
منم دارم بهتون میرسم
مسافرت بودم
درس 10 ام
همون هفته ای 2تا بخونید
من هفته دیگه باشمام
موفق باشید

samanee

New member
منم هستم بچه ها! به نظرم هفته ای دو درس خوبه! چون سطح لغات تافل متوسط به بالاس و ممکنه همه نتونن به هفته ای سه درس برسن.

Hamidvet

New member
این کتاب که شما می خونید مطالبش کمه و در کل 450 لغت داره برید کتاب تافل دانشوری رو بخونید 115 درسه با 1725 اون موقع می تونید بگید لغات تافلو تموم کردم این کتابی که من می گم 30 درس اولش همون کتاب شماست ولی بقیش تالیفیه و بسیار سخت.
موفق باشید.

عزیزم من 1400 لغت وبیشتر لزگی رو هم خوندم ...

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
...
درس 13 و 14 تافل تموم شد !
:smilies-azardl (181
واااای! دو درس عقب افتادم ! :dadad4:
سعی میکنم تا آخر این هفته چهارتاش تموم شه برسم !

...

setareh58

New member
سلام دوستان منم درس 12 ام هنوز تمومش نکردم
من کتاب تافل ترجمه رضا دانشوری ویرایش پنجم میخونم نظرم اینه همون هفته ای دو درس باشه که براحتی بتونیم درسای قبلم مرور کنیم بازم تابع نظر جمع هستم
موفق وپیروز باشین:bunnyearsmiley:

kiana

New member
چه خوب بچه ها برگشتن تاپیک جون گرفت :thanks: من درس 15 رو امروز تموم کردم 1 درس عقبم ولی جبران می کنم تا حالا هم از 15 درس 666 لغت فلش کردم :a2d3:

sepideeee

New member
] چرا اینجا هیچ کس منابعی رو که خود وزارت بهداشت برای زبان پیشنهاد کرده نمیخونه ؟؟؟؟ این لغات تافل که میگین مولفش کیه ؟؟ انتشاراتش چیه؟

mahboobe90

New member
من تازه اومدم.به منم بگین چیکار کنم هرچند میدونم خیلی دیر اومدم

farzin.nurse

New member
عزیزم من 1400 لغت وبیشتر لزگی رو هم خوندم ...

بابا ایول انشاا... موفق باشی
منم 1400 رو خوندم یه مجموعه ترکیبی از 504 و تافله ولی ناشیانه طراحی شده اگه اونی که من فک می کنم باشه که نوشته حجت شیری و 11 صفحهس ولی اون کتاب 115 درسی رو که گفتم بخونی ضرر نمی کنی خیلی خوب طراحی شده ویرایش سومش هم 130 درسه که سخت پیدا میشه خودشم نوشته رضا دانشوریه از انتشارات جنگل.

Hamidvet

New member
بابا ایول انشاا... موفق باشی
منم 1400 رو خوندم یه مجموعه ترکیبی از 504 و تافله ولی ناشیانه طراحی شده اگه اونی که من فک می کنم باشه که نوشته حجت شیری و 11 صفحهس ولی اون کتاب 115 درسی رو که گفتم بخونی ضرر نمی کنی خیلی خوب طراحی شده ویرایش سومش هم 130 درسه که سخت پیدا میشه خودشم نوشته رضا دانشوریه از انتشارات جنگل.

انتشارات جنگل خوبه ...
آزمون زبان چی دادی فرزین جون؟!

farzin.nurse

New member
انتشارات جنگل خوبه ...
آزمون زبان چی دادی فرزین جون؟!

اگه منظورتون ازمون بین المللیه هیچی ولی ازمون های جهاد دانشگاهی و اواتاک شرکت کردم ولی بعد ازمون ارشد می خوام مهارت های دیگه تافلو قویتر کنم که هم برای تحصیلات تکمیلی خوبه و هم شاید یه روزی ازمون تافل شرکت کردم. شما چی؟ ازمون دادین؟

بالا