چرا زن و شوهر به هم خیانت میکنند؟

اگه روزی کسی که دوستش داشتی بهت خیانت کرد امکان داره بب

• مجموع رای دهندگان
    0

sara77

New member
خب عدم جذابیت طرفین.زندگی یکنواخت...فاصله ی زیاد بین طرفین.کم شدن محبت و ابراز علاقه.سرد شدن زندگی همه باعث میشه که طرفین مخصوصا مرد بره دنبال خیانت و این چیزا
با:(50):

- - - Updated - - -

فيلم هاي ايراني ماهواره رو ديديد؟! جي تبليغ ميكنه! دوستي با جنس مخالف روابط نامشروع خيانت علاقه هاي بنهاني معرفي ناهنجاره هاي اجتماعي و ضد دين به عنوان ارزش ! من حسني در ماهواره نمي بينم و باهاش مخالف ام ولي در مورد اينترنت حق با شماست

لایکککککککککککککککککککک مهرشاد اورین

- - - Updated - - -

خوب نگشتی، اگه میگشتی پیداش میکردی!اگه تفاهم باشه وفاداری هم پیداش میشه(ادمهای عاقل رو میگم با احساساتیاش کار ندارم)

اگه عشق و دوس داشتن باشه خیانت نیست

شفيع

New member
من که تا حالا دختری رو در شان و منزلت والای خودم نیافته ام لذا در صورتیکه دختری با این ویژگی ها یافت شد دلیلی برای خیانت نمیبینم و خیانت بنظر بنده کار انسانهای ضعیف هست.
اما هیهات که دختران زیادی در تلاش و کوشش برای به دست آوردن من ناکام مونده اند لذا بسیار سخت است بتوانم دختری پیدا کنم

sara77

New member
من که تا حالا دختری رو در شان و منزلت والای خودم نیافته ام لذا در صورتیکه دختری با این ویژگی ها یافت شد دلیلی برای خیانت نمیبینم و خیانت بنظر بنده کار انسانهای ضعیف هست.
اما هیهات که دختران زیادی در تلاش و کوشش برای به دست آوردن من ناکام مونده اند لذا بسیار سخت است بتوانم دختری پیدا کنم

من باید یه مذاکره ی با دخدرای اطراف شما داشته باشم
اصن مشخصه تورو تو کف گذاشتن که اینو گفتی خخخخخخخخخخخخخخخخخ

شفيع

New member

من باید یه مذاکره ی با دخدرای اطراف شما داشته باشم
اصن مشخصه تورو تو کف گذاشتن که اینو گفتی خخخخخخخخخخخخخخخخخ

من دختری رو که لایقم باشه ندیدم(با احترام به تمام دخترای عزیز)

شفيع

New member
اما جدای از شوخی بنظر من بیشترین عامل این روزگار تلخ ما،بی تربیت تربیت کردن ماهاست.من تقصیر رو گردن تمام مادران و پدران این نسل میذارم.دخترانان رو بسیار لوس و پرتوقع بار میارن و پسران را بسیار سوسول و تنبل بار میارن بصورتی که پسر تا بعداز ازدواج پول تو جیبیشو از باباش میگیره.
اگر ما دختران خود را در خانه زن بار بیاوریم و پسران خود را در خانه مرد بیاوریم باور کنید بیشتر مشکلات ما حل شده هست.
خیانت هم درست به نوع بار اومدن برمیگرده

بانو

New member
من ک از بس دیدم وشنیدم از اطراف ک از هر چی پسر و عشق و عاشقی فراریم.... شدم مانکن از بدوبدوهایی کردم :25r30wi:

نمیزارن وگرنه مجرد میموندیم بهتراز ترس برا خیانت طرف مقابله:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
من ک از بس دیدم وشنیدم از اطراف ک از هر چی پسر و عشق و عاشقی فراریم :25r30wi:

نمیزارن وگرنه مجرد میموندیم بهتراز ترس برا خیانت طرف مقابله:65d6a5d6s:

دقیقا نگاه کن حتی برای انتخاب مجردی یا متاهل شدنمونم بهمون حق نمیدنا

roj

New member
بنظرم عامل اصلییش همون ناخود اگاهی هست که فروید خدا بیامورز ازش میحرفه بقول فروید اگه در ان قسمت ناخود اگاه شخص آن قسمت از چیزها فعال بشن و نشه اونا رو ارضا کرد تبدیل به یه چیز میشن چیزی که بهش میگین عقده و انجام این عقده در مباحثی که فروید مادر مرده انجام داده بصورت جبری برای هر انسانی در اومده یعنی آدما کشته مرده اونجور مسائلی میشن که تو ناخود آگاه خودشون تبدیل به عقده کردن حالا این بماند که سیگار کشیدن بشود یا مصرف مشروب یا خیانت به جنس موخالف

لایکم بخاطر آواتارت بود چون اصلا با فروید میونه ی خوبی ندارم

ketabsabz

Well-known member
فيلم هاي ايراني ماهواره رو ديديد؟! جي تبليغ ميكنه! دوستي با جنس مخالف روابط نامشروع خيانت علاقه هاي بنهاني معرفي ناهنجاره هاي اجتماعي و ضد دين به عنوان ارزش ! من حسني در ماهواره نمي بينم و باهاش مخالف ام ولي در مورد اينترنت حق با شماست

موافقم ضررای ماهواره بیشتر از حسناشه ، تا جایی که من دیدم اینطور بوده ، خونواده ها بیشتر سمت چیزای بدش رفتن البته دسته خودشونم نیس گاماس گاماس تاثیرش میذاره .

varia

Well-known member
quote_icon.png
نوشته اصلی توسط ROJO بنظرم دور از شوخی، عامل اصلیش دوری از خداس و نترسیدن از خدا،،، خدا که نگفته چشم بسته انتخاب کن پس اول دوسش داری ،دل خوشم تو همین دوس داشتن و محبتس، بعدشم اگه مشکلی داری با طرفت 1000تا راه واسه حل کردنش هست... خیانت کار ترسوهای از خدا بیخبره...

ببخشید من منظورتونو نفهمیدم!:(50):
خب اگه مشکلی هست ولو کوچک که قابل حل نیست و طرفین احساس میکنند همین مشکل زمینه ساز مشکلات دیگه هست بهتره همون اولهای رابطشون که دیدند نمیتونند با قضیه کنار بیان از هم جدا شند. و این امر اصلا هم خیانت نیست(حتی اگه یکی از طرفین به تنهایی به این نتیجه رسیده باشه)

ROJO

New member
گلچین جون از شما توقع نداشتم که متوجه نشی!

anyway ، خیانت ینی چی? ینی اینکه یه نفر تو یه رابطس درگیر یه تعهده ولی 'در عین حال' میره وارد یه رابطه دیگه میشه (که حالا dna گفتن و انواعی داره), اونی که جدا میشه که مشمول این قضیه نیس که! من ازدواجو یه چیز الهی میبینم چون من در حضور یه روحانی دارم این عهدو با یه نفر میبندم ،

اگه من خیانت کنم بنظرم در اولین مرحله به تعهدی که در پیشگاه خدا بستم پشت کردم ،بعد به حقوق یه انسان دیگه، در حق خودمم ظلم کردم،بنظرم اصلأ قابل بخشش نیست;-) ...در ضمن منظورم از حل کردن همون مواردیه که میشه حل کرد اون غیر قابل حلا که بقول شما جدا میشن

pasteur

New member
وقتی در این چنین بحث هایی بحث خدا وسط میاد بحث کلی میشه. در حالی که نظر بقیه بحث در مورد جزئیات بود. و گرنه بر منکرش لعنت که کسی که خدایی نباشه قطعا تو همه مراحل زندگیش شکست میخوره نه فقط تو بحث ازدواج
با خداست که ادم میتونه جزییات رو ببینه و حل کنه.اتفاقا خداست که در تمام جزییات وجود داره و ما باید اونو درک کنیم.بحث خدا که میشه یعنی همه چیز مخصوصا جزییات نه کلیات!!!!!!!!!!

نوتر

New member
با خداست که ادم میتونه جزییات رو ببینه و حل کنه.اتفاقا خداست که در تمام جزییات وجود داره و ما باید اونو درک کنیم.بحث خدا که میشه یعنی همه چیز مخصوصا جزییات نه کلیات!!!!!!!!!!

دوست خوبم بله قبول دارم.منظور من و بچه ها از ارائه راه حل، نقض هیچ کدام از صحبت های خوب شما نیست. منظورم اینه خیلی آدمای با خدایی هم هستند که تا سی سالگی نتونستند ازدواج کنن. آدمایی که واقعا با خدا هستند رو میگم دیدم.
مثلا عین اینه من میگم من آدم باخدایی هستم پس درس نمیخونم و همین شکل میرم سر جلسه خدا خودش کریمه و حل میکنه!! مگه میشه؟؟؟
خب راه صحیحش اینه که من تلاشمو بکنم مشکلاتمو از سر راه با کمک خدا بردارم خدا هم یقینا تو نتیجه گیری کمکم میکنه. البته این صرفا یه مثال بود.
در این مورد و این بحث هم قضیه همینه.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

pasteur

New member
دوست خوبم بله قبول دارم.منظور من و بچه ها از ارائه راه حل، نقض هیچ کدام از صحبت های خوب شما نیست. منظورم اینه خیلی آدمای با خدایی هم هستند که تا سی سالگی نتونستند ازدواج کنن. آدمایی که واقعا با خدا هستند رو میگم دیدم.
مثلا عین اینه من میگم من آدم باخدایی هستم پس درس نمیخونم و همین شکل میرم سر جلسه خدا خودش کریمه و حل میکنه!! مگه میشه؟؟؟
خب راه صحیحش اینه که من تلاشمو بکنم مشکلاتمو از سر راه با کمک خدا بردارم خدا هم یقینا تو نتیجه گیری کمکم میکنه. ابته این صرفا یه مثال بود.
افرین منظور منم همین بود دیگه میشه با کمک خدا و راه حل های موجود.و تلاش خودمون مسائل رو حل کرد.

varia

Well-known member
گلچین جون از شما توقع نداشتم که متوجه نشی!

anyway ، خیانت ینی چی? ینی اینکه یه نفر تو یه رابطس درگیر یه تعهده ولی 'در عین حال' میره وارد یه رابطه دیگه میشه (که حالا dna گفتن و انواعی داره), اونی که جدا میشه که مشمول این قضیه نیس که! من ازدواجو یه چیز الهی میبینم چون من در حضور یه روحانی دارم این عهدو با یه نفر میبندم ،

اگه من خیانت کنم بنظرم در اولین مرحله به تعهدی که در پیشگاه خدا بستم پشت کردم ،بعد به حقوق یه انسان دیگه، در حق خودمم ظلم کردم،بنظرم اصلأ قابل بخشش نیست;-) ...در ضمن منظورم از حل کردن همون مواردیه که میشه حل کرد اون غیر قابل حلا که بقول شما جدا میشن

من فکر کردم منظور شما اینه که مسئله و یا یک مشکلی که پیش اومد رو باید حل کرد اگه حل نشد نوعی خیانت میشه!! نقد منم به این حرف بود. :rose:

varia

Well-known member
خب راه صحیحش اینه که من تلاشمو بکنم مشکلاتمو از سر راه با کمک خدا بردارم خدا هم یقینا تو نتیجه گیری کمکم میکنه. البته این صرفا یه مثال بود.
متاسفانه تو این دور زمون واقعا مرد میخواد جلوی این مشکلات بایسته. تلاشمونو هم بکنیم ولی بقول نوتر خان با وجود تلاش و استمداد از خدا باز هم همون 30 سالگی! دلیل این حرفم هم اینه که یک دست صداش کمه!و متاسفانه بیشتر مردم سکوت کردند و یا درگیر شعار و منتظر معجزه هستند!

parastar tbz

New member
به خاطر همون مشکلاتی که اشاره شده تو اولین پست و به خاطر جامعه و مسایل زیادی که توش هستش.زندگی کردن واقعا تو این دو روزمونه سخت شده.توقعات بالاست.
از یه طرفی هم رسم و رسوم و اداب هر منطقه تاثیر گذاشته.
به نظر من خیانت از زمانی تو یک رابطه ریشه میدواند که طرفین هیچ وقت از بودن با هم راضی نشند و به دل هم نشسته نباشند در این صورت نفر سومی وارد زندگی میشه متاسفانه!!!

بالا