پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مربوط

مجید دیجی

مدیر بخش
صنف چیست ؟
صِنف یا رَسته انجمنی است که از سوی گروهی از افراد دارای یک حرفه تشکیل می‌شود تا، از این راه به بهبود کیفیت و بالابردن سطح کیفی ، در کنار تعیین تدابیری برای مقابله با تخلفات، و همچنین انجام وظیفهٔ اطلاع‌ رسانی دربارهٔ اتفاقات حوزه‌های مرتبط با صنف موردنظر، یاری رساند.
.
مجموعه در خواست های گروه زیست شناسان از دولت ، مجلس ، دانشگاهها ، کرسی های علمی ، ارگان ها ، دستگاههای دولتی و خصوصی و... . این در خواست ها عبارتند از : 1)ایجاد شغل و کسب و کار 2) علم محوری بجای مدرک و ثروت محوری 3)توجه بیشتر به علوم پایه و تولید نظریات جدید 4)آسان سازی تاسیس شرکت های دانش بنیان 5)ورود علم های نو به دانشگاهها 6)ورود اساتید به نام دنیا در دانشگاهها 7)ورود به عرصه های جدید تولید ثروت از علم 8)اختصاص یارانه و بودجه کلان به بخش های تولید کننده علم 9)حضور زیست شناسان در دولت و مجلس 10)حضور مشاوران زیست شناس در مجلس و استانداری ها 11)مبارزه با نظریه پردازی های اشتباه زیست شناس غربی 12)و...

AliDaDa

New member
سلام
دوستان حتما یادتون باشه ک برای اینکه بشه تاییدیه بگیرید تا ازتون حمایت خوبی بشه باید طرحی ک ارائه داده می شه در بحث کلان هم بهش توجه بشه. یعنی باری از دوش یک ارگان یا جایی برداشته بشه.
ی مثال براتون می زنم: در حدود 4یا5 سال پیش یک شرکت دانش بنیان اقدام ب راه اندازی طرح تولید دی ال متیونین می کنن ک در ابتدا این طرح پایلوت رو انجام می دن و بعد از موفقیت در اون می تونن از دولت وقت بودجه ای بالغ بر 8 میلیاد تومان برای احداث کارخانه در اراک بگیرن.
دی ال متیونین از افزودنی های مکمل آمینواسیدی در جیره غذایی طیور هست ک انحصار تولیدش تو دست چندتا کشور بوده و هزینه وارداتش نسبتا بالا بوده ولی با تصویب این طرح پیش بینی شد در آینده ای نزدیک نیاز ب واردات این محصول مهم نخواهد بود هرچند ک هنوز ب علت خلف وعده مسئولان امر طرح کارخانه ب سرانجام نرسیده و واردات ادامه دارد....... هرچند ک اعلام شده پایان 93 افتتاح خط تولید خواهد بود!!!!!!!
دوستان هرکس فکری یا ایده ای داشته باشه در آینده مطرح کنه ولی ن ب صورت عمومی. چون همه ایده ها با ارزشن و مطرح کردنشون تو محیط و فضای عمومی ک در اختیار خیلیا می تونه باشه خوب نیس.
موفق باشید
یا حق

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام من خودم با شرکتهای طراحی سایت کار می کنم. از نظر طراحی سایت، هاست و دامین روی من می تونید حساب کنید(اونم در حد حرفه ای) هزینه شم چون قاطی سایتهای دیگه م هست چیز زیادی در نمیاد بنابراین توقع مالی بابت اینکار ندارم چون واقعا دوست دارم خلا همچین سایتی در اینترنت پر بشه

سلام کم کم وقت اون رسیده که یه سایت راه اندازی کنیم
ما احتیاج به یک سایت مستقل جهت ذخیره سازی و طبقه بندی اطلاعات افراد داریم .
این سایت احتیاج به یک تالار گفتمان داره .
فعلا همین مقدار کافیه بعدا سایر قابلیت ها رو اضاف میکنیم
اگر کسی میتونه طراحی کنه و یا اینکه فضا و دومین رایگان گیر بیاره خبر کنه .

مجید دیجی

مدیر بخش
اولین در خواست کار گروهی
یکی از کارهایی که به منظور گسترش فعالیت ها باید انجام شود ، جلب زیست شناسان به منظور بالا رفتن جامعه آماری و افزایش قدرت گرو ه هست . دوستان عزیز خیلی از ما ها در سایت های همگانی دیگه ای عضو هستیم من از شما تقاضا دارم که توی سایت های دیگه هم یه پست باز کنید و در مورد اهداف گروهمون صحبت کنید . من خودم توی انجمن زیست شناس ایران فعال هستم " مباحث صنفی زیست شناسی "
لطفا اعضا به صورت خصوصی و عمومی پیغام بدن و تالار و سایتی که توش میتونن فعالیت کنند به همراه نام کاریشون رو اعلام کنند .
با تشکر

منم هستم

:riz304::riz30:riz304:
اولین در خواست کار گروهی
یکی از کارهایی که به منظور گسترش فعالیت ها باید انجام شود ، جلب زیست شناسان به منظور بالا رفتن جامعه آماری و افزایش قدرت گرو ه هست . دوستان عزیز خیلی از ما ها در سایت های همگانی دیگه ای عضو هستیم من از شما تقاضا دارم که توی سایت های دیگه هم یه پست باز کنید و در مورد اهداف گروهمون صحبت کنید . من خودم توی انجمن زیست شناس ایران فعال هستم " مباحث صنفی زیست شناسی "
لطفا اعضا به صورت خصوصی و عمومی پیغام بدن و تالار و سایتی که توش میتونن فعالیت کنند به همراه نام کاریشون رو اعلام کنند .
با تشکر

مجید دیجی

مدیر بخش
ضمن خوش آمد به چند دوست جدیدمون باید بگم که تا الان 19 در این سایت و 5 عضو در سایت های دیگر داریم
دوستان باید صبور بود و آهسته و پیوسه به جلو حرکت کرد .
از صبر و بردباری همه ممنونم

هانیه

Well-known member
:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584xمن کار خاصی فک نمیکنم بلد باشم:sadsmiley:

مجید دیجی

مدیر بخش
:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584xمن کار خاصی فک نمیکنم بلد باشم:sadsmiley:

تو تلارهای دیگه تبلیغ میتونید بکنید که...
دوستانتون رو که میتونید دعوت کنید که...
در مورد شرکت های دانش بنیان تحقیق میتونید بکنید که...
به دنبال بازارهای جدید کاری در حوزه رشته خودتون که میتونید بگردید که...
و...

b.nafas

New member
سلام به همگی ..بچه ها میشه یه زمان مشخص کنیم و همه تو یه زمان بیایم اینجا اینطوری خیلی خوب میشه ها ...
بچه ها کسی هست که به حیوانات آزمایشگاهی فکر کنه اینکه بتونه خودش پرورش بده من از کسی شنیدم که درامد خوبی هم داره و می تونه خیلی کمک کنه ...

Hamidvet

New member
سلام به همگی ..بچه ها میشه یه زمان مشخص کنیم و همه تو یه زمان بیایم اینجا اینطوری خیلی خوب میشه ها ...
بچه ها کسی هست که به حیوانات آزمایشگاهی فکر کنه اینکه بتونه خودش پرورش بده من از کسی شنیدم که درامد خوبی هم داره و می تونه خیلی کمک کنه ...

آره به نظر منم درآمدش خوبه ... :painting:

vatson

New member

فکر خوبیه دوستم. فقط بنظرم کمی کار سختی باشه. یه بار که رفته بودم موش بخرم حیوون خونه رو دیدم کلی موش کلی سروصدا داشتن از طرفیم بوی واقعا بدی داشت درکل زحمت زیادی میخواد. و به طبع اون علاقه میخواد که بتونی خوب کار کنی.

بالا