پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مربوط

mahabad

New member
سلام
به چن نفر پيشنهاد کردم بيان همچنان هم ادامه ميدم تا جامعه امارى بيشترى داشته باشيم

vatson

New member
دوستان بنظرم طراحی یه سایتی در این زمینه بیشتر بتونه کمک کنه. چون اینجا سایت علوم پزشکی هس و بچه های زیست کمی هستن. یه سایتی که رنک بالایی داشته باشه و... میتونه تو گردهمایی بچه ها خیلی کمک کنه.

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان بنظرم طراحی یه سایتی در این زمینه بیشتر بتونه کمک کنه. چون اینجا سایت علوم پزشکی هس و بچه های زیست کمی هستن. یه سایتی که رنک بالایی داشته باشه و... میتونه تو گردهمایی بچه ها خیلی کمک کنه.

موافقم من در این آدرس که متعلق به علوم زیستی هست هم فعالیت می کنم مباحث صنفی زیست شناسی اگر شما هم جایی رو در نظر دارید اعلام کنید تا به اون جا بریم و تبلیغ کنیم
تشکیل سایت مجزا هم در اولویت های بعدی هست...

vatson

New member
موافقم من در این آدرس که متعلق به علوم زیستی هست هم فعالیت می کنم مباحث صنفی زیست شناسی اگر شما هم جایی رو در نظر دارید اعلام کنید تا به اون جا بریم و تبلیغ کنیم
تشکیل سایت مجزا هم در اولویت های بعدی هست...
من نه فعلا جایی مد نظرم نیس منظورم این بود که اگه اون دوستمون طراحی سایت رو به عهده بگیرن و بنظرم اونجا اهدافمون رو پیگیری کنیم بهتر نتیجه میگیرم. ولی خب باز اینجا هم اطلاع رسانی میکنیم.

melodi1991

New member
سلام منم اگر کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم کنارتون باشم :smilies-azardl (113

مجید دیجی

مدیر بخش
من نه فعلا جایی مد نظرم نیس منظورم این بود که اگه اون دوستمون طراحی سایت رو به عهده بگیرن و بنظرم اونجا اهدافمون رو پیگیری کنیم بهتر نتیجه میگیرم. ولی خب باز اینجا هم اطلاع رسانی میکنیم.

ممنون واتسون فکر خیلی خوبیه به امید خدا در آینده نزدیک این کار رو انجام خواهیم داد
مهم قالب سایت هست که هنوز وقت نکردم که یه قالب کلی براش در نظر بگیرم چون احتیاج به یک قالب انحصاری و متمایز داریم (البته این نظر من هست)

sanaz alizadeh

New member
من متاسفانه همیشه خیلی عجولم ...دوس دارم کارمونو زودتر شروع کنیم......کی دقیقا میتونیم استارت بزنیم؟؟؟؟؟

AliDaDa

New member
سلام دوستان
این کار ک شروع کردین خیلی کار خوبی می تونه باشه فقط مشکلی ک هس این ک از این جا نمی شه و بهتره برا شروع کار از یک وبلاگ استفاده بشه و چند تا زمینه کاری مربوط به رشته گذاشته بشه تا میزان علاقه مندی افراد ب اونها هم سنجیده بشه صرف اعلام آمادگی کردن ک نمی تونه کار رو جلو ببره.
اگه کار اصولی انجام بشه و رویکرد و چشم انداز خوبی داشته باشه من موافقم
در ضمن بهترین کار ممکن در حال حاضر هم می تونه تاسیس شرکتی دانش بنیان باشه ک تا توجه ب وضع کشور حمایت خیلی خوبی از ظرف دولت در سال 93 شده. و این می تونه شروعی باشه برای اهداف والاتر
یا حق

مجید دیجی

مدیر بخش
من متاسفانه همیشه خیلی عجولم ...دوس دارم کارمونو زودتر شروع کنیم......کی دقیقا میتونیم استارت بزنیم؟؟؟؟؟

استارت زده شده... ما فعلا توی بخش اول یا همون تبلیغ هستیم.
اهداف مشخص شده...
چشم انداز بلند و کوتاه مدت هم نوشته شده...
در حال تحقیق برای یک پروژه دانش بنیان هستیم...

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام دوستان
این کار ک شروع کردین خیلی کار خوبی می تونه باشه فقط مشکلی ک هس این ک از این جا نمی شه و بهتره برا شروع کار از یک وبلاگ استفاده بشه و چند تا زمینه کاری مربوط به رشته گذاشته بشه تا میزان علاقه مندی افراد ب اونها هم سنجیده بشه صرف اعلام آمادگی کردن ک نمی تونه کار رو جلو ببره.
اگه کار اصولی انجام بشه و رویکرد و چشم انداز خوبی داشته باشه من موافقم
در ضمن بهترین کار ممکن در حال حاضر هم می تونه تاسیس شرکتی دانش بنیان باشه ک تا توجه ب وضع کشور حمایت خیلی خوبی از ظرف دولت در سال 93 شده. و این می تونه شروعی باشه برای اهداف والاتر
یا حق

بدون شک ساخت یک سایت جدید در اولویت هامون هست
موافقم باید یک پروژه رو آماده و ثبت اختراع کنیم. آیا شما پروژه ای رو در نظر دارید که بتونید ثبت اختراع و تجاری سازیش کنید ؟
راستی اگر اطلاعاتی در زمینه تاسیس شرکت دانش بنیان دارید ، خوشحال میشیم که تو یک پست جدید کنار همین پست قرار بدید .

b.nafas

New member
سلام به همه ی بچه ها منم هستم .راستش درسته رشته ما طوریه که خودمون باید برای خودمون تلاش کنیم و بخوایم یه کاری انجام بدیم :thumbsupsmileyanim::smilies-azardl (113

AliDaDa

New member
سلام دوست عزیز
راستشو بخاید ما ی سالی هس درگیز ی کار یا ایده هستیم با دوستانمون البته تو این یه سوال وقفه های زیادی هم خورده ولی ما در ابتدا از طریق شرکت دانش بنیان یکی از دوستان اقدام کردیم و این ایده رو به مرکز رشد بردیم و تونستیم تاییدیه اقامت یک ساله در مرکز رو بگیریم و اونا هم گفتن ک می تونن کمک کنن ولی بعد ی مدت دوستمون ک شرکت داشتن ب تعهداتشون عمل نکردن و ما هم مجبور شدیم ادامه ندیم.
ولی خوب خوشبختانه تو دو سه ماه گذشته ب کمک یکی از اساتید شروع ب تاسیس شرکت دانش بنیان کردیم ک در مراحل اولیه ثبت تاسیس قرار داریم و ان شالله در آینده ای نزدیک ثبت خواهد شد تا از اون طریق ادامه کار رو دنبال کنیم.

در ضمن طرح ما در مورد تولید ی ماده هست....... ک با اجازتون و با عرض پوزش نمی تونم چیزی در موردش بیان کنم

خداقوت
یا حق

AliDaDa

New member
راستی برا ثبت شرکت دانش بنیان حداقل 5نفر لازم هست ک بعد از اینکه اعضا تکمیل شد از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت/
می تونید به صورت اینترنتی شروع به ثبت کنید. ک خیلی راحت شده و دیگه نیازی نیس ک به سازمان اسناد رفت
موفق باشید عزیزان
یا حق

- - - Updated - - -

راستی برا ثبت شرکت دانش بنیان حداقل 5نفر لازم هست ک بعد از اینکه اعضا تکمیل شد از سایت http://irsherkat.ssaa.ir/
می تونید به صورت اینترنتی شروع به ثبت کنید. ک خیلی راحت شده و دیگه نیازی نیس ک به سازمان اسناد رفت
موفق باشید عزیزان
یا حق

پروانه

New member
کسانی که بخوان وارد گروه شن ولی به اینترنت خانگی دسترسی نداشته باشن،دیگه نمیتونن شرکت کنن؟

مجید دیجی

مدیر بخش
کسانی که بخوان وارد گروه شن ولی به اینترنت خانگی دسترسی نداشته باشن،دیگه نمیتونن شرکت کنن؟

نه ، نوع ارتباط هر شخص مربوط به خودش هست .
هر چند نفر میتونن یک نماینده داشته باشن و اون شخص میتونه به جای همه صحبت کنه
در طول هفته های آینده سایت اینترنتی راه اندازی میشه اونجا راههای ارتباطی مختلف رو بررسی میکنیم .

baharran

New member
من هم کارشناسی زیست بودم دوست دارم همکاری با دوستان هم رشته ای رو...

مجید دیجی

مدیر بخش
تا الان 15 نفر اعلام آمادگی کردن 3 نفر هم توی سایت های دیگه جذب شدن
ابن آمار تا این لحظه

genetic93

New member
سلام أقا مجيد خدا قوت منم هستم البته اكه كاري از دسم بر بياد...........

بالا