پشتیبان علوم پزشکی دات کام!

fateme1990

New member
ویدااااا
فاطمه
سنیوریتاااااا
قبول که شدین کلا داوطلبارو فراموش کردین
:mad_majidonline:

ای بابا منکه نوشتم پیغام خصوصی بذارین شمارمو براتون میذارم. :21:بچه هایی که تا حالا گذاشتن جوابشونو دادم

fateme1990

New member
این ویدا و فاطمه رو میبینین که داوطلب پشتیبان شدن هستن شدید
الان جو گیر شدن
تو انجمن گفتگوی مامایی دات آی آر قبلا این دونفر اعلام آمادگی کردن
اما انقد کم سر میزنن که دیگه ازشون نا امید شدیم.
این از این
:sad:
بعدشم منظور از پشتیبان،مشاوره با قبولی های ارشده دوستان
نه مثل پشتیبانای قلم چی
روشن شدین دوستای گرامی؟؟؟:sarma:

آذر جون باور کن من چند بار اومدم دبدم بچه ها برنامه ریختن با هم دارن برنامه ریزی میکنن هیچ سوالی چیزی ام ندارن.

setareh58

New member
سلام دوستان واقعا" اگه این برنامه رو پیش ببرید عالیه
پشتیبان که خیلی عالیه داشته باشم اما میدونم امکانش برا رشته من کمه ولی من برا درس زبان مشکل دارم راستش تا حالا خیلی براش زحمت کشیدم چون هم زبانم ضعیف بود و هم فاصله زیادی ازش گرفته بودم اگه یه دوست باشه که بتونه حداقل درس زبان منو پشتیبانی بکنه که بتونم زحمتم رو به ثمر برسونم دنیا دنیا ممنونش میشم حتی درحد مشاوره های مکاتبه ای کوتاه هم باشه بازم راضیم

سلام دوستان واقعا" اگه این برنامه رو پیش ببرید عالیه
پشتیبان که خیلی عالیه داشته باشم اما میدونم امکانش برا رشته من کمه ولی من برا درس زبان مشکل دارم راستش تا حالا خیلی براش زحمت کشیدم چون هم زبانم ضعیف بود و هم فاصله زیادی ازش گرفته بودم اگه یه دوست باشه که بتونه حداقل درس زبان منو پشتیبانی بکنه که بتونم زحمتم رو به ثمر برسونم دنیا دنیا ممنونش میشم حتی درحد مشاوره های مکاتبه ای کوتاه هم باشه بازم راضیم

با من هماهنگ باش.مسنجر يا تلفن يا ي امكان دسترسي خوب برا ارتباطمون فراهم كن.زبان كمكت ميكنم

pary

New member
منم پشتیبان میخوااااااااااااااام وضع ناجوری دارم
اصلا برنامه ریزیهام منطقی نیستن

vida68

New member
سلام به همه دوستان. منم یه پشتیبان میخوام که کمکم کنه ... برنامه ریزی درستی ندارم. واقعا درمونده شدم!!!
خوشحال میشم یکی بیاد به کمک من !!! رشته اصلا مهم نیست همینکه با من باشه کافیه... منو یه جور تحت نظر بگیره!!!
ممنون از همگی..

f.abbasi

New member
سلام بچه ها جوون منم ميخوام آزمون بدم واسه قبولي ايشالا. تورو خدا يكي پشتيبان من باشه وايه مدت كم باقيمونده

mehdi61

New member
ایده جالبیه ولی کو پشتیباااااااااااااااان؟؟؟؟

من از دانشجویان ارشد مهندسی بهداشت محیط تهران هستم آیسل خانم یا هر دوست عزیز دیگه ای که بخواد تو رشته مهندسی بهداشت محیط راهنمایی و مشاوره بگیره من در خدمتشم
آدرس ایمیلمم میزارم که هر کسی نیاز داشت بهم ایمیل بزنه با هم هماهنگ کنیم. اینم به این دلیل هستش که خودم موقع کنکور دادن کسی را واقعا نداشتم و سختی های زیادی کشیدم
mehdirahmani13@yahoo.com

mehdi61

New member
بنده از دانشجویان ارشد مهندسی بهداشت محیط تهران هستم هر کدوم از دوستان نیاز به راهنمایی داشت میتونه برام ایمیل بزنه چون کسی به خودم کمک نکرد و خودم خیلی اذیت شدم ولی من دوست دارم به بقیه کمک کنم
mehdirahmani13@yahoo.com

بالا