پشتیبان علوم پزشکی دات کام!

mw.ashel

New member
ویدا به جز برنامه ریزی توانایی بالایی در فراهم کردن امکانات داره:smiliess (3): مخصوصا خر ویژه برای ماه های پایانی:tonguesmiley:
جودی جون ممنون میشم بیشتر در مورد این قضیه خره ماهای پایانی توضیح بدی؟

mw.ashel

New member
ممنونم لیلی جان خیلی واسمون عزیزی و عاشق این مرامتم و امیدوارم همیشه شاد باشی و سلامت

pariya

New member
خیلی فکر خوبیه بچه هاااااااا
منم میییییییییییخواااااااااااام:13:پشتیبان:sadsmiley:
خووووووووووووووووووووووووشبحالتون:j58r36j3gcr4suxymup:dadad4:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
از بچه های پشتیبان مامایی:
منم هستمممممممممممممممممممممممممممممم کنکوری هاااااااااااااااااااااااااااااااا

بچه ها اگه خواستین بهم پیغام بدین شمارمو براتون تو پیغام خصوصی بفرستم

منم هستم اما من چند کارم !!!!!!!!!!!!!!! هم پشتیبان میشم هم پشتیبان میخوام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودمم هستم البته... :28:

از بچه های پشنیبان مهندسی پزشکی:

از بچه های پشتیبان ژنتیک:

منم هستم به عنوان پشتیبان

خب خب خب...بچه های دیگه ارشد؟؟؟؟؟؟؟ اپی خان؟ زنبق؟ نازی؟ بقیه؟
بچه های دکتری؟؟؟؟؟ ادمین خان ک سرشون خیلی شلوغه...مجتبی خان؟ دیگــــــــــــه؟؟ :33: بقیه؟؟؟
زودی حضوری بزنیدااااااا....
فقط بچه های پشتیبان اگه چن نفر بهتون پیام دادنو با همدیگه همکاریتونو شرع کردین!و دیگه نمی تونید بیشتر وقت بذارید،می تونید تو همین تاپیک بیاید بگید ک پشتیبان شدید تا بچه های دیگه بدونن ک باید برن سراغ گزینه های بعدی... (چی گفتم!)
:tonguesmiley:
با تشکرات... :auizz3ffy9vla57584x

leiliyebidel

New member
خیلی فکر خوبیه بچه هاااااااا
منم میییییییییییخواااااااااااام:13:پشتیبان
خووووووووووووووووووووووووشبحالتون:dadad4:

نگران نباش عزیزم خودم برات پشتیبان پیدا می کنم....
از بچه های ایمونو... ارشد خاااااااااااااان کجاییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad_majidonline:ی دوست گل دیگه داشتم اینجا،belbasim.... اونم ارشد ایمونو تهران بود...خیلی خاااااااانومه...البته از انجمن لغو زده ولی من باهاش ارتباط دارم هنوز...اگه تونستم باهات آشناش می کنم دوس جون... :auizz3ffy9vla57584x

Persian-Masoud

New member
منم هستم اما خودم دارم برای ارشد میخونم و سال اولم که کنکور میدم! :motat:
اما معلوماتم توپه در مورد ارشد آموزش بهداشت و همچنین پرستاری.
در خدمتم. :28:

hadis.236

New member
سلام بچه ها من هم هستم فقط اگه ميخوايد شماره تونو با پيام خصوصي واسم بفرستين

خودمم هستم البته... :28:

از بچه های پشنیبان مهندسی پزشکی:

از بچه های پشتیبان ژنتیک:

خب خب خب...بچه های دیگه ارشد؟؟؟؟؟؟؟ اپی خان؟ زنبق؟ نازی؟ بقیه؟
بچه های دکتری؟؟؟؟؟ ادمین خان ک سرشون خیلی شلوغه...مجتبی خان؟ دیگــــــــــــه؟؟ :33: بقیه؟؟؟
زودی حضوری بزنیدااااااا....
فقط بچه های پشتیبان اگه چن نفر بهتون پیام دادنو با همدیگه همکاریتونو شرع کردین!و دیگه نمی تونید بیشتر وقت بذارید،می تونید تو همین تاپیک بیاید بگید ک پشتیبان شدید تا بچه های دیگه بدونن ک باید برن سراغ گزینه های بعدی... (چی گفتم!)
:tonguesmiley:
با تشکرات... :auizz3ffy9vla57584x[/QUOTE]

hadis.236

New member
سلام بچه ها من هم هستم فقط اگه ميخواين شماره تونو با پيام خصوصي واسم بفرستين

sss

New member
سلام ،میشه یه برنامه درسی برا منم بریزید من هرروز ساعت شش صبح ازخونه میزنم بیرون و ساعت سه بعداز ظهر میرسم خونه(سر کارم) تا ساعت چهار نهار رو برای خودم و همسر و فرزندم آماده میکنم .بعد از اون تا ساعت پنج و نیم استراحت و خواب ناشی از خستگی ،بعد که بیدار شدم و چای را آماده کردم و نماز م رو خوندم از ساعت 7 تا 9 مطالعه میکنم و بعد از ساعت 9 شب تا 10 ،10.5 نهار فردارو میپزم .10.5 تا 11.5 هم اگه میهمان نیاد و برنامه بازدید های خانوادگی پیش نیاد یا مراجعه به متخصص جهت بیماری نباشد و یا خرید هفتگی نباشه و پسرم اجازه بده مطالعه میکنم تنها روز تعطیلی من جمعه ها اس که روز نظافت شخصی ،تمیزی منزل شتسوی لباس ها و .... است لطفا کمکم کنید چطور مطالعه کنم که قبول شم >

mamai86

New member
این ویدا و فاطمه رو میبینین که داوطلب پشتیبان شدن هستن شدید
الان جو گیر شدن
تو انجمن گفتگوی مامایی دات آی آر قبلا این دونفر اعلام آمادگی کردن
اما انقد کم سر میزنن که دیگه ازشون نا امید شدیم.
این از این
:sad:
بعدشم منظور از پشتیبان،مشاوره با قبولی های ارشده دوستان
نه مثل پشتیبانای قلم چی
روشن شدین دوستای گرامی؟؟؟:sarma:

mamai86

New member
ویدااااا
فاطمه
سنیوریتاااااا
قبول که شدین کلا داوطلبارو فراموش کردین
:mad_majidonline:

leiliyebidel

New member
سلام بچه ها من هم هستم فقط اگه ميخوايد شماره تونو با پيام خصوصي واسم بفرستين

سلام،از بچه های مامایی ک دنبال پشتیبان بودن کسی با حدیث ارتباط گرفت؟؟

ایده خوبیه
اما منم پشتیبان میخوام
کو؟!
عزیزم این همه پرستاری تو انجمن هس...خو دس بجنبون!14 هفته بیشتر نمونده...ولی هنوزم دیر نیس...

سلام ،میشه یه برنامه درسی برا منم بریزید من هرروز ساعت شش صبح ازخونه میزنم بیرون و ساعت سه بعداز ظهر میرسم خونه(سر کارم) تا ساعت چهار نهار رو برای خودم و همسر و فرزندم آماده میکنم .بعد از اون تا ساعت پنج و نیم استراحت و خواب ناشی از خستگی ،بعد که بیدار شدم و چای را آماده کردم و نماز م رو خوندم از ساعت 7 تا 9 مطالعه میکنم و بعد از ساعت 9 شب تا 10 ،10.5 نهار فردارو میپزم .10.5 تا 11.5 هم اگه میهمان نیاد و برنامه بازدید های خانوادگی پیش نیاد یا مراجعه به متخصص جهت بیماری نباشد و یا خرید هفتگی نباشه و پسرم اجازه بده مطالعه میکنم تنها روز تعطیلی من جمعه ها اس که روز نظافت شخصی ،تمیزی منزل شتسوی لباس ها و .... است لطفا کمکم کنید چطور مطالعه کنم که قبول شم >

دوست گلم خوش اومدی ب انجمن...:riz304:ببین عزیزم باید ب یکی از بچه های مامایی ک گفته میتونه پشتیبان بشه پیام بدی...با هم جلو برید...
باید خوب برنامه ریزی کنی تا بیشتر از ساعتای مرده مثه مسیر رفت و آمدت استفاده کنی...

سلام دوستای خوبم منم تازه اینجا عضو شدم منم پشتیبان میخوام

سلام ب روی ماهت...خوش اومدی ب انجمن..:riz304:
باید ب یکی از بچه های مامایی ک اعلام آمادگی کرده،مثه حدیث،پیام بدی عسیسم...

این ویدا و فاطمه رو میبینین که داوطلب پشتیبان شدن هستن شدید
الان جو گیر شدن
تو انجمن گفتگوی مامایی دات آی آر قبلا این دونفر اعلام آمادگی کردن
اما انقد کم سر میزنن که دیگه ازشون نا امید شدیم.
این از این

بعدشم منظور از پشتیبان،مشاوره با قبولی های ارشده دوستان
نه مثل پشتیبانای قلم چی
روشن شدین دوستای گرامی؟؟؟

وااااااااااای آذرییییی دلم واست ی نقطه شده بود دوس جونم...
بی معرفتیه منو با همه ی مرامت ببخش عزیزم...ولی سرم خیلی شلوغه...طرح میرم!:riz513:
ولی دوسم منظورم از پشتیبان مشاوره نبودااااا!دقیقا منظورم ی چیزی تو همون مایه های پشتیبان آموزشگاهای کنکوریه...
خو مام کنکوریم دیگه! :dadad4:
درسته تو نگاه اول ب نظر ی کم سخت میاد ولــــــــــی اگه شروع بشه عااااالیه...
درسته ک هیشکی ب اندازه ی خود فرد نمی تونه ب خودش کمک کنه!اما بیشتر مواقع حضور ی حامی خیلــــــــــی حس میشه.....
کسی ک بفهمتت...و دغدغه تو حس کرده باشه...

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
اوا!یادم رف... سلاااااااااااااااام... از نوع تگریش...:4d564ad6:
خوبین همه؟خوشین؟
ینی ملتی هستین شمااااااا... ک ب حال خودتون بذارم دیگه سراغ تاپیک نمیاید! مگه نگفتم هرکی وا3 خودش پشتیبان انتخاب کنه؟؟ها؟ ها؟ ها؟
همه چرا اومدن گفتن نیس؟
همیشه نیس!راحت ترین حرفه...(ب قول مامانم!خخخخخخ)
ب هر حال من خیلــــــــی وقته پیش، با یکی از بچه های گل مامایی شروع کردم...خیلی ام راضی ام...
شمام شروع کنید دیگه...
من ب دوتا از بچه های ارشدم پیام دادم...امیدوارم زودی بیان :thumbsupsmileyanim:
ایشالا بعد کنکور وا3 این طرح!!!! کلـــــــــی برنامه دارم...اینو جزء چشم اندازای کوتاه مدت ک میشه روش حساب کرد بدونید... :a2d3:
با انرژی درس بخونیدااااااااا :riz304:
راه برو...خسته شدی بدو

zanbagh

New member
سلاااااااااام منم خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بربیاد انجام بدم
لیلی جوووووووووووون تایید خوفه؟

leiliyebidel

New member
سلاااااااااام منم خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بربیاد انجام بدم
لیلی جوووووووووووون تایید خوفه؟

سلااااام ب روی خوجل موجلت :(40):
Wow...!عجب سرعت عملی... (o_O)
اوهوم...خوب ک چ عرض کنم... عااااااااااالــــــیه... خیلــــــی مرســـــــی...:thanks:
ایشالا دکتر ک شدی بیای پشتیبان بچه های ارشد بشی.. بگو ایشالاااااااا...
خب خب خب...
بچه های بیو!اینم زنبق جون من.....
دیگه نبینم از بیو کسی بیاد بگه کو پشتیباناااااا... :(50):

راســــــــــی... ی دوست خوب و با معرفت دیگه هم داریم....جو بوی...
من خودم قبلا کمک درسی گرفتم ازشون...
جو بوی خان،داوطلبای هماتو منتظر شما هستن...
میدونم ک کمک درسی خیلی بهشون کردینو کلــــــی هم مثه زنبق جون سوالاشونو جواب دادین...ولی می خوام لطف کنید پشتیبان شید...
البته اگه ممکنه..
با تشکراااااات..

سلام...درسته مامايي ها همه اينجا دارن ويراژ ميدن..منم بابايي وار ميخوام به بچه هاي مهندسي پزشكي ويراژ بدم...

خودم الان ي ارشد دارم و بازم دانشجوي ارشدم...اما اين دومي رو ميخوام ول كنم مهندسي پزشكي بخونم...
حالا بچه هاي مهندسي پزشكي اگر كسي هست كه تمايل داره به اين هماهنگي لطفا يا شمارشو يا ميلشو برام بفرسته

برنامه هاي من بصرت هر 24 ساعت ي برنامه و بودجه بندي تعريف شده داره...كسي دوس داشت درخدمتيم...

بالا