همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mohana

Well-known member
شاید!
خوب وقتی گفتین 24 ساله ایشون خیلی جلز وولز میکردن!!!!!!!!

حالا من که دهه 70ایم اظهارنظر نکنم؟؟:dadad4:

جواب من و چشمک و ندادین هاااااا
چه طور باید تو این دوره زمونه متوجه شد طرف مومنه واقعا؟:33:

gentelman70

New member
یعنی چی!!!!!!!!

من موندم تا کار تو جنتلمن، پستاتم می خونم اینور و اونور،

هنوز به یک جمع بندی نرسیدم!

مردم ي كمي زود قضاوت كن نباشن اينجا بعضيا زود قضاوت ميكنن برادر خوب

عكس آواتارتون هم ي حس قشنگ بهم ميده

آخرین ویرایش:

mj1919

New member
یک سوال کلیدی و خیلی مهم:

شاید به بحث خیلی کمک کنه:

دختر خانم های مجرد، بفرمایید که دوس دارین، پسرها روز خواستگاری چی ازتون بپرسن که بتونید خود تون رو نشون بدید، و یا مهمه واستون که ازتون بپرسن؟

آقا پسرها هم همینطور!

mosaferkocholo

New member
به طور کامل نمیشه فهمید
ولی وقتی طرف میگه من دوست ندارم زنم با با پسر های فک و فامیلش چه خوب چه بد سلام علیک کنه و آنوقت خودش با خانم دوستش دست میده و خوش و بش میکنه و کمدش پر از فیلم های یه جوری و شراب میخوره در حد مستی بد میگه من به همه چیز اعتقاد دارم و تو عاشورا سینه نزنم نمیشه تازه آهنگ پیشوازمم عاشورایی ولی قبول ندارم شراب حرامه و بعد به خانومه میگه اگر داداشت بخوره تو رو طلاق میدم خوب این انسان ناهنجاره ظاهرا مخواد خودشو مذهبی نشون بده و با غیرت تازه تو گوشیشم کلی کلیپ جشن دختر های دانشجویی که تو مجلسه دخترونه رقصیدن

راضیه

New member

دختر خانم های مجرد، بفرمایید که دوس دارین، پسرها روز خواستگاری چی ازتون بپرسن که بتونید خود تون رو نشون بدید، و یا مهمه واستون که ازتون بپرسن؟

آقا پسرها هم همینطور!

اگه به جوابی که میدم باور داشته باشه و از روی عادت نپرسه.........
این که چی تو زندگی برام مهمه
نه اینکه فردا به عنوان نقطه ظعف ازش علیه خودم استفاده کنه هااااااااااااا!!!!!!!!

mosaferkocholo

New member
شما قبلا دوست پسر داشتین اگر داشتین خیلی دوسش داشتین:4d564ad6: البته شوخی بود

mikhak s

New member
به طور کامل نمیشه فهمید
ولی وقتی طرف میگه من دوست ندارم زنم با با پسر های فک و فامیلش چه خوب چه بد سلام علیک کنه و آنوقت خودش با خانم دوستش دست میده و خوش و بش میکنه و کمدش پر از فیلم های یه جوری و شراب میخوره در حد مستی بد میگه من به همه چیز اعتقاد دارم و تو عاشورا سینه نزنم نمیشه تازه آهنگ پیشوازمم عاشورایی ولی قبول ندارم شراب حرامه و بعد به خانومه میگه اگر داداشت بخوره تو رو طلاق میدم خوب این انسان ناهنجاره ظاهرا مخواد خودشو مذهبی نشون بده و با غیرت تازه تو گوشیشم کلی کلیپ جشن دختر های دانشجویی که تو مجلسه دخترونه رقصیدن

مسافر جان ميشه نقل قول بزني؟ اينطوري نمي فهميم در جواب كي اين حرفارو ميزني:21:

mosaferkocholo

New member

آقا پسرها هم همینطور!
دوست دارم بپرسه هدفت از ازدواج چیه؟

mohana

Well-known member

آقا پسرها هم همینطور!

سوالتون خیلی کلی هست.....
خب...میشه گفت سوالاتی درمورد اعتقادات،شخصیت و ...
یا مثلا درباره برنامه ریزی آینده...
خیلی چیزهاست...یه لیست بلند بالا میشه!
ولی خو نباید کلیشه ای باشه...

mosaferkocholo

New member
این درسته که خیلی ها بعدا به عنوانه نقطه ضعف استفاده میکنن اما خیلی وقت ها تاکید آقایون نقطه ضعف هاشون رو رو میکنه مثلا من از دخالت متنفرم=یعنی خانوادم به شدت اهل دخالتن

mosaferkocholo

New member
اگر بپرسه هدفم از ازدواج چیه ؟ میبرمش پاساژ طلا فروش ها یه حلقه دیدم اندازه قابلمه کلی ام سنگ دار ه این یکی از اهدافمه
دومین هدف لباس عروس بپوشم از اون گرونا بچرخم دامنش بره بالا پایین خودم حال کنم
از این هدف های خوب زیاده سرویس های الماسو که نگو وایییییییییییییییییییییییی:rolleyessmileyanim::riz481:

mj1919

New member
اگر بپرسه هدفم از ازدواج چیه ؟ میبرمش پاساژ طلا فروش ها یه حلقه دیدم اندازه قابلمه کلی ام سنگ دار ه این یکی از اهدافمه
دومین هدف لباس عروس بپوشم از اون گرونا بچرخم دامنش بره بالا پایین خودم حال کنم
از این هدف های خوب زیاده سرویس های الماسو که نگو وایییییییییییییییییییییییی:rolleyessmileyanim::riz481:

:smiliess (15):.................

mosaferkocholo

New member
من دختر قانعیم

مخواست نیاد خواستگاریم اومده الان اسمش رو م موند مجبوره با این شرایط عقدم کنه و گر نه...............

mosaferkocholo

New member
آقای mj1919 شما احتمالا متاهلی که با خیال راحت پرچم نگه داشتی؟
:smiliess (8):

بالا