همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

gentelman70

New member
اخه گفتی جورابتو دراره یه لحظه به قرنی که داریم زندگی کردم شکیدم اخه تو رویاها هم باید ما بدبختی بکشیممممممم:motat:

عشق جوراب نميشناسه كه؟؟؟ اون عاشقمه، مگه شما عاشق همسرتون باشيد هر كاري واسش نميكنيد؟؟؟؟

بدبختي نيست كه؟؟؟؟؟؟!!!! عشق و زندگي در كنار عاشق كه بدبختي نداره!

gentelman70

New member
نميدونم چرا ناگهاننننن يه كيس اومد تو ذهنم كه بهت معرفيش كنم ،...يادم مياد بچه كه بودم يه سريال ميذاشت يه شخصيت معروف داشت به اسم اوشين نميدونم ديديش يا نه اما خيلي ب معيارات نزديكه فقط مزدا 3 رو نداره ببين اگه ميتوني از مزدا فاكتور بگيري بهم بگو جورش كنم ...قرمه سبزي با تربچه برات ميپره اوهههه ماماننننن...بچه هاتو نگه ميداره در حد عروسك !
يه قلم هم ارايش نداره ...تا اخر امشب فكراتو بكن خبرم كن

نه ديگه نشد مهمترينش همون مزدا 3 نفتيش بود

setayesh71

New member
دوباره از این تاپیک جنجالی ها ؟؟!!!
منم به موقع اش شرکت می کنم !!!:smiliess (11):

gentelman70

New member
من که گفتم وجود نداره رفته تو افق کلاً:black_eyed:

خوب شد گفتم همسر روياهاتون
فكر ميكني بتونم همسري به اين خوبي پيدا كنم؟؟؟؟ ولي ميگردم شايد تو.....پيدا شد ميگردم تا به مطلوب برسم

شما هم بگو همسر روياهاست ميدونم كه جنتلمن يكيه ولي شما بگو

mosaferkocholo

New member
مرد رویاهام: هر وقت میاد خونه از همه انگشتاش میوه گوشت سبزی ... آویزونه یه دونشم با دندون گرفته میاد تو آشپز خونه خالی میکنه

بعد غذا رو آماده میکنه منی که خانومه خونه باشم از در میام اول اون سلام میکنه میدووه و کیفمو از دستم میگیره خستگیم در بره بعد هم سفره رو میچنه و از تو جیبش اون حلقه طلایی که خریده رو تقدیم میکنه
منم لطف میکنم غذا رو میخورم
:25r30wi:خودشم شوهرم باید پول دار خوشکل نه خوشکل نه منصرف شدم زن ها از راه به در میکنن معمولی باشه روشنفکر جنتل من عاشق هم باشه

mw.ashel

New member
دوستان از من گفتن ،ظرف دو روز آینده این تایپک بسته میشه چون آخرش به نتیجه ای ختم نمیشه.

cheshmak

New member
همسر روياهاي من با مزدا 3 آبي نفتي مياد با تريپ خوشگل البته بدون آرايش... با مدرك كارشناسي انرژي هسته اي و به خاطر من ترك تحصيل ميكنه و نميگم من ميخوام ادامه تحصيل بدم اون ميگه تو نون آور خانواده باش من خونه بچه هاتو نگه ميدارم و برات قورمه سبزي درست ميكنم و وقتي مياي خونه كشفاتو و جوراباتو برات در آرم، از تو پيش همه تعريف ميكنم، مهريه هم يه شاخه نبات و هزار دوستت دارم طلايي،:painting:

....................:5::

راضیه

New member
همسر روياهاي من با مزدا 3 آبي نفتي مياد با تريپ خوشگل البته بدون آرايش... با مدرك كارشناسي انرژي هسته اي و به خاطر من ترك تحصيل ميكنه و نميگم من ميخوام ادامه تحصيل بدم اون ميگه تو نون آور خانواده باش من خونه بچه هاتو نگه ميدارم و برات قورمه سبزي درست ميكنم و وقتي مياي خونه كشفاتو و جوراباتو برات در آرم، از تو پيش همه تعريف ميكنم، مهريه هم يه شاخه نبات و هزار دوستت دارم طلايي،:painting:

الهیییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!
شتر در خواب بیند پنبه دانه که میگن همینه هاااااااااااااااا:25r30wi::25r30wi:

gentelman70

New member
آها

جیگر عشق که مزدا 3سرش نمیشه مگه تو عاشق همسرت نیستی پس بدون مزدا بخاااااااااااااااااا:New (6):در جواب اون حرف بالاییت:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

باشه مزدا رو بيخي
ولي اوشين خوشگل بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara77

New member
کم کم داره آمار اعتماد به نفسیای سایت میره بالا:25r30wi:
یکیشون بن شد شونصد تا جاش اومدن:rolleyessmileyanim:
iiiهههههههههههههه با این حرفت یاد اریا افتادم اصننننننننننننننن یه وضی شده پسرا چه اعتماد بنفس کاذبی پیدا کردن

gentelman70

New member
این که دیگه عاشق نیست کوزته:65d6a5d6s:

عشق باید با احترام همراه باشه از طرف هرکدوم از طرفین:smilies-azardl (181

دلیل نمیشه چه دختر چه پسر از کسی که عاشقشونه به دلیل علاقش سوء استفاده کنن و اونو تحقیر کنن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

بردار من خواهرانه توصیه میکنم شما اول سعی کن به بلوغ فکری برسی بعد راجع به ازدواج و معیار همسر آینده فکر کن:rose:

شما هم به بلوغ فكري...... مگه جوراب درآوردن همسر تحقير شدنه؟؟؟ بهتر از اينه كه....

sara77

New member
باشه مزدا رو بيخي
ولي اوشين خوشگل بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوبه دیگههههههههههههههههههههههههههه ممممممالکه بچههااااااااااااااااااااااااا دیگه تاپیکو ببندیم زن رویاها پیداشد ماهم میشین نیگاشون کنیم تابرنامه بعددددددد

mohana

Well-known member
iiiهههههههههههههه با این حرفت یاد اریا افتادم اصننننننننننننننن یه وضی شده پسرا چه اعتماد بنفس کاذبی پیدا کردن
نه منظورم یکی دیگه بود سارا ولی خو بله شما هم درست میگی یکی دوتا نیستن ک:65d6a5d6s:

راضیه

New member
خانوما حالا نوبت شماست

بی شوخی من دوس دارم یک مرد خوش اخلاق،با ایمان،خوش قیافه،مستقل،با درک وشعور بالا،نمازخون،با اعتماد بنفس......................
وای چی گفتم مگه یه همچین چیزی تو بهشت پیدا شه!!!!!!!!!!!!

بالا