هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

shayeste

New member
وای ممنون خیلی زیبا است.:riz304:
پس زحمت شعر خوانی واسه روز آمار و برنامه ریزی امسال میفته گردن شما:motat:

imanmirr

New member
وای ممنون خیلی زیبا است.:riz304:
پس زحمت شعر خوانی واسه روز آمار و برنامه ریزی امسال میفته گردن شما:motat:

خواهش میکنم.قابل نداشت...دیدم ناراحتید بابت نگار گفتم که غزلی بسرایم بلکه ناراحتی رخت بندد...
مگر روز آمار شعرخوانی هم دارید؟؟

shayeste

New member
والا پارسال یه دور همی داشتیم یه آیتمش شعر بود.اونم مدیر گروه انداخت گردن من.منم گشتم اینترنت یه شعر طنز درباره ی آمار پیدا کردم خوندم.جالب بود :4d564ad6:

imanmirr

New member
والا پارسال یه دور همی داشتیم یه آیتمش شعر بود.اونم مدیر گروه انداخت گردن من.منم گشتم اینترنت یه شعر طنز درباره ی آمار پیدا کردم خوندم.جالب بود :4d564ad6:

حالا ایشااله اگه عمری بود غزل یا مثنوی آماده میکنم برای روز آمار...

shayeste

New member
انشالا .طنز باشه بهتره.فکر کنم شعره رو اینجا گذاشتم.اما نمیدونم کدوم تاپیک و کدوم صفحه است :whistle:

shayeste

New member
پیداش کردم
رشته ام آمار است

سری و بیز و فرآیند و مدل می خوانم

من با تاب، من با تب

پی درسم اکنون

تا بخواهی برگه، تا بخواهی ، تا بخواهی تکثیرداخل کیف من است

رشته ام آمار است

دیگران پندارند، که شمارشگر سرها هستم

من خودم پندارم که محقق هستم

گاه می اندیشم، که پس از اخذ یکی مدرک ناب

دولت و مجلس و فولاد و دگر ارگانها سر کارایی من بحث کنند

و یکایک از من، ایده درخواست کنند یا یک طرح

چه خیالی، چه خیالی

من خودم می دانم

رشته ام بی اجر است

دوستی با لبخند گفت روزی با من

علم انجام دگر دانشهاست، رشته ما ای دوست

من نمی دانم که چرا می گویند: همه چیز نرمال است

گاما چوله به راست

و چرا هیچ کسی در طلب کوشی نیست

تی و خی دو چه کم از توزیع نرمال دارند

برگه ها را باید شست

جور دیگر باید خواند

نمره ها را باید شست

نمره باید خود بیست

نمره باید کم کم، هفده و هجده باشد

رشته ام آمار است

گاه گاهی آگهی می گیرم

و در آنها، پی نامی

ردی

و نشانی ز خودم می گردم

کار ما گم شده است

کار ما نیست شناسایی افراد بشر

کار ما شاید این است

که میان رقم و داده و نرخ

پی مقدار حقیقی بدویم

imanmirr

New member

این غزل را تقدیم میکنم به تمام دوستان عزیز...
در روزگاری که قلبها رو به سنگ شدن میروند برایتان دلی سرشار از احساس آرزو دارم...

آواز غم سر میدهم,او با دلم بیگانه شد
کاخی به نام آرزو,در حسرتش ویرانه شد

او شمع جان من شده,ورد زبان من شده
جان در طواف کعبه اش,پربسته چون پروانه شد

مسکین شدم در کوی او, آشفته ام چون موی او
در کنج دیوار دلم ,غم آمد و همخانه شد

هر شب به راه میکده, سر می نهم ماتم زده
با دیگران می نوشد و, خون در دلم پیمانه شد

او مظهر جورو جفا , فارغ ز مهر است و وفا
هر قطره ی اشکم به رخ , چون گوهر در دانه شد

دل در رهش چون خون شده , دیوانه چون مجنون شده
خوناب دل سر میکشم , شادی به دل افسانه شد

شد راهمان از هم جدا , دل داده ام دست خدا
هر کس که دل بندد بر او,جانش به سر جانانه شد

او خالق بی منت است , در داده هایش رحمت است
نا داده اش حکمت بود, هستی بر او شکرانه شد

یک شب نشستم تا سحر, بر سجده با چشمان تر
ناگفته ها گفتم به او , دل عاقل و فرزانه شد

گر جان به تیرش شد نشان, جان را دهم بر دلستان
"ایمان" به راهش میدهم , جان در رهش دیوانه شد

(ایمـــان میـــر)

parasto104

New member
سلام
دوستان الان فهمیدم یک از ترم بالایی های من اهواز قبول شده

- - - Updated - - -

سلام

imanmirr

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام...فعلا که 3تا از بچه های اینجا...کاربرهای nerci...sadegh9089...,و بنده هم در خدمتشان اهواز قبول شدیم حالا هم که دوست شما هست...ولی فکر کنم امسال آخرین نفر پذیرفته شده من باشم...به هر حال امیدوارم همه به هرآنچه که دوست دارند و صلاحشان در آن هست دست پیدا کنند...

parasto104

New member
سلام
دوستان وزارت بهداشت مثل علوم کارنامه کلی میده که بدونیم به غیر جایی که قبول شدیم کدوم انتخاب های دیگه می تونستیم قبول بشیم؟؟

- - - Updated - - -

سلام
دوستان وزارت بهداشت مثل علوم کارنامه کلی میده که بدونیم به غیر جایی که قبول شدیم کدوم انتخاب های دیگه می تونستیم قبول بشیم؟؟

nbio

New member
سلام دوستای گلم راستش بعد نتایج قبولی فکر کنم.ابن اولین یا دومین باریه که میام انجمن تو این مدت اینقد درگیر بودمو خسته که فرصت هیچ کاریو نداشتم مامانم مریض شد مجبور شد عمل جراحی بشه خیلی ناراحت بودمو نگران خدارو شکر الان بهتره حالش دوست داشتم تابستون نرم افزار کار کنم که قسمت نشد کم کم دیگه باید بارو بندیلمونو اماده کنیم و اماده سفر بشیم ارزو میکنم این سفر پر از خاطرات خوب و رنگارنگ و سرشار از موفقیت های روز افزون واسه تک تک دوستای گلم که تو این یه سال واسه همدیگه دلگرمی و قوت قلب و انگیزه بودیم بشه فقط یادتون نره ما باز به کمک همدیگه نیاز داریم پس همدیگرو تنها نزاریم و تا پایان راه با هم باشیم البته همیشه گفتم و بازم میگم اگه هم موفقیتی نصیبم شده بعد از لطف خدا مدیون راهنماییهای بسیار مفید و ارزشمند اقای کیانی عزیز میدانم برای ایشون هم ارزوی موفقیت های بیشترو دارم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
سلام nbio
امیدوارم و دعاگو که مادرتان حالشان روز به روز بهتر و بهتر شود .
من به همه کمک کردم اما نتایج داوطلبان متفاوت شد چرا که تلاش هایشان متفاوت بود چرا که شما مزد زحمات تان را گرفتید ,
به امید موفقیت های بیشتر و اینده ای پر از امید برای شما و دیگر دوستان پر تلاش امارزیستی

biosta

Well-known member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام
تاجایی که میدانم چنین نیست اما کن و بیش مشخص هست باتوجه به ظرفیت ها و رتبه ی داوطلب

shayeste

New member
از نامه های بابا لنگ دراز به جودی ابوت :
جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند و زندگی را یک مسابقه دو می دانند و می خواهند هرچه زودتر به هدفی که درافق دوردست است دست یابند و متوجه نمی شوند که آن قدرخسته شده اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگرهم برسند ناگهان خود را در پایان خط می بینند. درحالی که نه به مسیر توجه داشته اند و نه لذتی از آن برده اند. دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود درحالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و اهداف هم برایش بی تفاوت می شود و فقط او می ماند و یک خستگی بی لذت و فرصت وزمانی که ازدست رفته و به دست نخواهد آمد. ...
جودی عزیزم!
درست است، ما به اندازه خاطرات خوشی که از دیگران داریم آنها را دوست داریم و به آنها وابسته می شویم. هرچه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد علاقه و وابستگی ما بیشتر می شود. پس هرکسی را بیشتر دوست داریم و می خواهیم که بیشتر دوستمان بدارد باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم دردلش ثبت شویم ....

imanmirr

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام...فکر کنم امسال هم وزارت بهداشت مثل وزارت علوم کارنامه کلی بده...تو سایت سنجش پی تو یکی از اطلاعیه های اخیرش این مطلب عنوان شده بود...فکر کنم اطلاعیه شماره 16 بود...

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام...فکر کنم امسال هم وزارت بهداشت مثل وزارت علوم کارنامه کلی بده...تو سایت سنجش پی تو یکی از اطلاعیه های اخیرش این مطلب عنوان شده بود...فکر کنم اطلاعیه شماره 16 بود...

بالا