نظر آمریکاییها راجع به ایرانیان (جالبه حتما بخونید)

ghazal26

New member
ممنون kb عزیزم خیلی جالب بود برام!
احساسم اینه که این آقا واقعا قصدش فقط نزدیک کردن دلهای مردم دنیاست بدون نگاه به سیاستهای دولتمردان..
اما یه کوچولو هم با نوتر93موافقم..ای کاش بیشتر از کسانی عکس گرفته میشد که فرهنگ اصیل مارو بیشتر نشون بده..درهر صورت جالب بود و زنده باد ایران:auizz3ffy9vla57584x

ROJO

New member
حالا امریکایی ها بخاطر سیاست کشورشون حداقل میدونن ایران کجاس اسمشو شنیدن ،خیلی از کشورا حتی نمیدونن ایران تو آسیاس:riz303:

iranian girl

New member
كافيه به بوشش خانوم هايي كه ازشون عكس كرفته شده يه نكاهي بندازيم ! ميبينيم واقعا متناسب با فرهنك اصيل ديني و اسلامي ما نيست ! جيزي كه تلاش مي كنيم به عنوان ضد ارزش بشناسيم رو در غالب ارزش به خوردمون ميدن ! حرفم اينه : مراقب باشيم! دسيسه هاي دشمن انواع مختلف داره! كاهي هم ممكنه از در تمجيد و تعريف فرد رو كمراه كنند
یه چیزی بگم.. این قدر از این حرفا بهمون گفتن پارانویید شدیم.. تو هر چیزی شک می کنیم.. من به شخصه دیگه یواش یواش با این فرهنگی که بهش میگیم اصیل اسلامی دارم مشکل پیدا میکنم.. این اسلام اصیل نیست.. تصویریه که از اسلام واسمون ترسیم کردن.. با توجیه و سفسطه از قرآن و ترسوندن مردم از اینکه هر چی به جز این نافرمانی خداست.. البته هنوز تو برزخم نمی دونم..

بالا