نظر آمریکاییها راجع به ایرانیان (جالبه حتما بخونید)

sa@@ra

New member
اینا فال فروش بودن. فال من این دراومد: با آدمای حسود مشورت نکن !

nuter.93

New member
جالب بود و البته كمي هم بزركش كردن جون فقط ازمون تعريف شده خوشمون اومده؟ واقعيت اينه كه شايد 1% جنين نظراتي داشته باشن! يكي از دوستام كه 16 ساله استرالياست ميكفت ايراني ها وقتي ميان اينجا ابروي كشورمون رو ميبرن! و ديد مردم نسبت به ايراني ها منفيه! نه در كشور هاي بيشرفته حتي در كشور هايي مثل تايلند! واقعيت اينه ما بايد خيلي تلاش كنيم! تا خوب باشيم! لطفا رفرنس اصلي به زبان انكليسي رو هم بكيد ممنون

sa@@ra

New member
بام تهران

نیکول: هرکی رو تو ایران میبینی فتوژنیکه و آماده اس برای عکسبرداری !
هاولی: اگه لیز بخوره… :دی
ادموند: من عاشق کتش هستم. چه فشن شویی. ای کاش میتونستم اینو به خودش هم بگم
کریس: عجب منظره زیبایی. عکس هایی که گرفتی من رو ترغیب میکنه یه سفر به ایران برم. علیرغم بی ثباتی سیاسیش
کارولین: میخوام ازت تشکر کنم به خاطر این تصاویر. تو یک نمای بسیار زیبا و کاملا متفاوت نسبت به اون چیزی که رسانه ها پخش میکنند رو از ایران و مردمش به ما نشون دادی
تنا: با این عکسا من دارم به این فکر میکنم که احتمالا نیمی از دخترای ایرانی مدل های فشن هستن
شرمین آشا: چرا دخترای ایرانی اینقدر خوشگلن؟ من مطمئنم جهش های ژنتیکی باعث شده اونا با ویژگی های مثبت ظاهری متولد بشن

sa@@ra

New member
جالب بود و البته كمي هم بزركش كردن جون فقط ازمون تعريف شده خوشمون اومده؟ واقعيت اينه كه شايد 1% جنين نظراتي داشته باشن! يكي از دوستام كه 16 ساله استرالياست ميكفت ايراني ها وقتي ميان اينجا ابروي كشورمون رو ميبرن! و ديد مردم نسبت به ايراني ها منفيه! نه در كشور هاي بيشرفته حتي در كشور هايي مثل تايلند! واقعيت اينه ما بايد خيلي تلاش كنيم! تا خوب باشيم! لطفا رفرنس اصلي به زبان انكليسي رو هم بكيد ممنون

توی صفحات قبا ادرس پیجشو دادیم توی فیسبوک هست فقط تهداد عکسای ایران 7000تا زیر عکسای جدیده من هرکار کردم نشد تا اونجا بره هنگ کرد ولی من اون موقع هم نظراتشونو خوندم نه هیچ بی احترامی بوده نه.....
همه ایزاتیاا این شکلی نیستن اما اینجا ایران است با قدمتی از تاریخ 2500 ساله اما با فرهنگ پایین
جلب اینه که ما ایرانیا یه عکس ساده از یه دوست خودمونو ببینیم مثلا:
کامنتا:
اه این دیگه چیه
جه زشته
همه جاش عمله
چندشم شد
همجین ادمایی هستیم ما

sa@@ra

New member
و اینم آخرین عکس من در ایران

جیمز: من نمیدونستم ایران اینقدر رنگارنگ هست. حتی نمیدونستم اونجا برف هم میاد. ممنونم ازت به خاطر همه عکس ها
آمبر: مطمئنا دل ایران برای تو تنگ میشه ولی نیویورک از بازگشتت خوشحال خواهد شد

sa@@ra

New member
یعنی 1 درصد فکر نمیکردم این براندن مسیج منو تو فیس بوک جواب بده:black_eyed:
گویا عکسا از تایم لان پیج برداشته شده
اما تو سایتش میتونید بخش مربوط به ایرانوببینید
اینم لینک

http://http://www.humansofnewyork.com/tagged/iran

nuter.93

New member
بايد ببذيريم تا رسيدن به فرهنك ايده ال فاصله زيادي داريم! البته بايد بكم واقعا ديد مردم دنيا به ما خيلي نورمال نيست! شايد بخاطر تبليغات باشه ولي خودمون هم كاستي هايي داريم كه بايد اصلاح كنيم! من عكس خانوم هاي جادري رو نديدم! يني كزينه هاي انتخابي براي عكس ها واقعا فرهنك ما رو نشون نداده! فرهنك افرادي كه به غرب نزديك بوده رو نشون داده!

nuter.93

New member
من به تعريف و تمجيد هاي امريكاييها هم كمي شك دارم! بعيد هم نيست براي ترغيب دختراي ايراني به سمت بوشش غربي و غربزدكي باشه يا دلايل مشابه! به قول اقا وقتي ديديد دشمنتون داره ازتون تعريف ميكنه يه جاي كارتون ايراد داره احتمالا! بصيرت!

sa@@ra

New member
من به تعريف و تمجيد هاي امريكاييها هم كمي شك دارم! بعيد هم نيست براي ترغيب دختراي ايراني به سمت بوشش غربي و غربزدكي باشه يا دلايل مشابه! به قول اقا وقتي ديديد دشمنتون داره ازتون تعريف ميكنه يه جاي كارتون ايراد داره احتمالا! بصيرت!
:5::5::5::5:

nuter.93

New member
كافيه به بوشش خانوم هايي كه ازشون عكس كرفته شده يه نكاهي بندازيم ! ميبينيم واقعا متناسب با فرهنك اصيل ديني و اسلامي ما نيست ! جيزي كه تلاش مي كنيم به عنوان ضد ارزش بشناسيم رو در غالب ارزش به خوردمون ميدن ! حرفم اينه : مراقب باشيم! دسيسه هاي دشمن انواع مختلف داره! كاهي هم ممكنه از در تمجيد و تعريف فرد رو كمراه كنند

mohana

Well-known member
عجب ژستایی گرفتن
Just_Cuz_19.gif

میخواهند پیغام های شخصیشان را به جنیفر لوپز برسانیم
:riz481:

بالا