نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ebi

New member
بچه ها صاحابش اومد.زیاد شلوغش نکنید یهو دیدید هممونو اخراج کرد:biggrinsmiley:

آخرین ویرایش:

baran

New member
دوستان عزیزم این قانون در کنکور کارشناسی ارشد بهداشت هم اجرا شده ، من از چند تن از اساتید کنکور شنیدم ، پارسال هم بومی گزینی بوده ولی نه به اندازه امسال ...

کارمند

New member
دوستان عزیز شما که این مسایل میدونید چرا برای اعتراض به وزارتخانه مراجعه نمی کنید ما از پا دراومدیم ازبس رفتیم و اومدیم . . .

mohammad

New member
میبخشید من سوال دارم..................................
اگه کسی یک رشته رو انتخاب کرده و امتحان هم داده و در منطقه که زندگی میکنه اون رشته در هیچ دانشگاهی نباشه .ایا طرح نسبت به اون چطور اجرا میشه ؟؟ یا شاید سرش کلا میره؟؟؟؟؟؟؟
:((

Farzan

New member
میبخشید من سوال دارم..................................
اگه کسی یک رشته رو انتخاب کرده و امتحان هم داده و در منطقه که زندگی میکنه اون رشته در هیچ دانشگاهی نباشه .ایا طرح نسبت به اون چطور اجرا میشه ؟؟ یا شاید سرش کلا میره؟؟؟؟؟؟؟
:((

دوستان اشتباه نکنید حق با ادمین . سیاست بومی گزینی درمورد ارشد بهداشت نبوده ، یعنی نمیتونه بشه چون درخیلی از استانها رشته شرکت کننده ی داوطلب وجود نداره
و این موضوع درمورد خودم صدق شده من در دانشگاه علوم پزشکی استان خودم و 2استان همجوار پذیرفته نشدم درصورتیکه در دورترین انتخابم پذیرفته شدم...!!

mohammad

New member
انشا الله .ولی ممکنه اصلا تکمیل ظرفیتی وجود نداشته باشه و در نهایت فقط کارنامه های شرکت کننده ها رو می دن:((((((((((((((((((((((((((
البته باید اصلاح کنم که در اطلاعیه شماره 14 بند 6 در مورد تکمیل ظرفیت برای دانشجویانی که نمره قبولی را اوردن ولی در جایی قبول نشدن کلمه تکمیل ظرفیت ذکر شده است.................................
و همچنین در بند 23 همین اطلاعیه هم ذکر شده که _____در صورت تصویب ____افراد جایکزین به جای افرادی که ثبت نام نکرده اند ممکن است در 12 مهر وارد دانشگاه شوند.........................................................................................

آخرین ویرایش:

disjermino

New member
گیر آوردن

میگم اینا هم با این تکمیل ظرفیتشون واقعا"ما رو گیر آورنا:New (6):وگرنه امروز که به اصطلاح خودشون تکمیل ظرفیته سایت سنجش هیییییییییییییچ فرقی با روز اعلام نتایج نداشت (فقط میخواستن ما رو دق بدن و اون کلمه ی قرمز رنگ مسخره رو دوباره ببینیمممم ):(حتی نکردن حداقل لطف رو کنن و کارنامه هامون بذارن

آخرین ویرایش:

لیلا

New member
تکمیل طرفیت علوم پزشکی12مهراعلام میشه-80درصدافزایش ظرفیت شامل همه رشته هانشده.

لیلا

New member
افزایش ظرفیت

افزایش ظرقیت کلی50درصدبوده.بعضی رشته ها 80درصدافزایش داشته اند مثل اموزش بهداشت که سال پیش74نفرپذیرش داشته امسال136نفر-بعضی رشته هانسبت به سال پیش کمترپذیرش داشته مثل روان شناس که سال پیش50نفر(افزایش 20درصدی)وامسال باافزایش19درصدی 59نفرشده.درسایت علوم پزشکی دات کام تعدادپدیرفته شده هررشته ثبت شده به قسمت راهنمای ازمون علوم پزشکی درهمین سایت مراجعه کنیددراین بخش موضوع مربوط به رشته خودتون روکلیک کنید.

بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا پس کارنامه ها کی میااااااااااااااااااااااااااااااااد؟

zahra

New member
سلام شما میتونید تو قسمت نتایج تکمیل ظرفیت نتیجه رو ببینید . من اموزش بهداشت بودم قبول نشدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا