نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کارمند

New member
شاید حرفم زیاد قابل قبول نباشد ولی صرف نظر از نوع رشته ؛ کسی با درصدهای 58 - 61 - 79 - 56 - 58- 55زبان ؛ رتبش میشه 99 ؟؟؟؟؟؟؟
میشه اخرین فرد قبول شده درصداشو بگه ؟ چون وقتی وزارت محترم بهداشت اینجوری مثل عروس پشت پرده است اینجوری باید درصد گدایی کرد دیگه مگه نه ؟؟؟

eli

New member
سلام بچه های عزیز منم معترضم چرا نمره ی آخرین فرد قبول شدرو نزدن .نیست که وقت نداشتن.این همه وقت پس دلیل چیه؟چرا انقد بی نظم و ........ هستن. عجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:ambivalence:

disjermino

New member
والا تا اونجایی که من میدونم وقتی بادرصدای 43.61.48.40.56.50رتبه ی آدم بشه 48 و ارشد دانشگاه تهران قبول شه درصدای شما اصلاجای تعجبی نداره:wacsmiley::j58r36j3gcr4suxymup:mad:

آخرین ویرایش:

zahra

New member
نمره من اصلا جالب نشده ، چون اولی ن بار بود که واسه رشته های علوم پزشکی امتحان میدادم ، تصمیمم برای سال دیگس ،شما هم موفق باشید.

meysam311

New member
بالاخره نمره آخرین فرد قبولی رو زدن
با اختلاف 12 نمره رد شدم
سال دیگه میشم رتبه تک رقمی

آخرین ویرایش:

mojtabak62

New member
سلام بر دوستان من یه توصیه ای به شما میکنم دیدتان را نسبت به توانایی هایتان تغییر دهید تا چیزهایی زیبا تر از قبولی ببینید اگر بدنبال رتبه خوب باشید دیگر قبولی برای شما ملاک نیست امیدوارم به چشمانتان بهترین ها را نشان دهید
موفق و پیروز باشید

reza.f

New member
این همه شک وتردید چرا ؟؟؟؟ چرا فک نمیکنید کسای بودن که بهتر امتحان دادن/؟ ما که قبول شدیم کی بوده و به چه دلیل مارو قبول کرده ؟ جز اینه که خودمون خوندیم 1 سال از زندگیمون زدیم . خدارو خوش نمیاد با دلایل عجیب غریب همه رو زیر سؤال ببرید.

medicalphysics

New member
تو سایت علوم پزشکی دات کام!
اگه نتونستید پیدا کنید تو قسمت جستجو بزنی کارنامه ی قبول شدگان میاد واستون...

ممنون از پاسختون

منظور من نمونه ی کارنامه های افراد پذیرفته شده در سالهای قبل بود. تو سایت برا رشته ی من فقط دانشگاه تهران و ایران رو زده.من همه ی دانشگاهها رو میخواستم.

25RR

New member
بچه ها ؟ من درصداي رتبه 7 رشته خودمو براتون مينوسيم .درصداي خودمم با رتبه 100 رو هم مي نويسم. رتبه 7: 46-52-41-69-19 رتبه خودم 40-35-30-60-10 شما نظر بدين !!!!!!!!!!!!!!!!!!اختلاف ما 100 رتبه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtabak62

New member
رتبه 1 سال 87
میکروب 91
ویروس 82
انگل 86
قارچ 86
ایمنی 100
بیوشیمی 38
زبان 50

baroon90

New member
سلام دوستان کسی میدونه درصدهای آخرین فرد قبول شده وانشاسی بالینی سال90چندبوده?

مارتین

New member
سلام ویژه به بچه های مراقبت ویژه - واسه امتحان اماده اید یا مثل من استرس دارید؟لطفا کسی که امادگی کامل داره واسه امتحان
خودشو به من معرفی کنه چند تا سوال ازش دارم مممممممممممممرسی

آخرین ویرایش:

kian

New member
دیروز گروه زیست شناسی هم بلاخره آزمون ارشد دانشگاه آزاد رو شرکت کردن....
و اما چند نکته که به نظرم قابل بحث هست رو به اشتراک میزارم اگه نظری دارین بدین!!!
1-من که نفهمیدم این زبان تخصص زیست شناسی بود یا بیوشیمی!؟؟؟؟ البته با احترام به همه بیوشمیستریتها..
2-من که برای اعتراض به غیر تخصصی کردن این گرایش با توجه به حضور 2درس زیست گیاهی وجانوری در هر دو آزمون ارشد این 2ضریب رو 0% گزاشتم!!..
3-امسال اما یه تکون اساسی به تمام سوالات دروس بیو شیمی و میکروب داده شده بود و یکم تخصصی شده بود ومثل سالهای پیش فقط مربوط به مباحث مولکولی نبود!! که باعث میشد رقابت! بین همه زیرگروهها رعایت بشه یکم هم بیشتر شبیه به آزمون وزارت علوم بشه...
4-ولی مهمترین نکته اینه که چرا امسال به جای ارتقای کیفی سوالات آزمون خصوصا مبحث ژنتیک از منابعی در حدود سالهای 76-77 سوال طراحی شده بود!!!/ البته تعداد کساتی که از لیسانسه های فارغالتحصیل همین سالها در گرایش بهداشت و آزمایشگاه بودن در حوضه ما کم نبودها.. حال امیدوارم اینم ربطی به ارتقای سطح علمی کارکنان دولت در مصوبات جددید هیئات گرامی دولت نداشته باشه!!! الله اعلم!!
خلاصه این که امیدوارم کسانیکه به امیدی در این آزمون شرکت کرده بودن که بعد از قبولی به تحصیل علم بپردازن ونه گرفتن مدرک موفق باشن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا