نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ebi

New member
سلام شما میتونید تو قسمت نتایج تکمیل ظرفیت نتیجه رو ببینید . من اموزش بهداشت بودم قبول نشدم.
طبعا کسانی که قبول شدن میتونن نتایج تکمیل ظرفیت رو ببینن.اما کارنامه آزمون رو همه میتونن ببینن.

متاسفانه امسال نمره آخرین فرد پذیرفته رو نزدن.:14:

لیلا

New member
این چه کارنامه ای دیگه- چرا مثل سال پیش نمره اخرین نفرقبولی ثبت نشده ؟ثابت کردن که تقلب کردن.

mahtab_m

New member
سلام میشه لطفا بگید نمره درس زبانو برای رشته ژنتیک چه جوری حساب میکنند چون 40 تا سوال یعنی ضریب 2 ممنون

Behdis

New member
چرا نمره و رتبه آخرين فرد قبولي رو نگفتن؟ با نمره 283.6 قبول نشدم. شهرستان هم زدم. مگه ميشه؟!

hossein-sara

New member
این کارنامه من نیست.به قرآن نیست. به پیر به پیغمبر درصدای من اینا نیس. به کی بگم حرفمو؟

لیلا

New member
من بانمره امسالم جزوقبولیهای سال پیش میشدم -من که سال پیش بااختلاف3تست افتادم امسال که بیشترازسال پیش خونده بودم نمیدونم چطور معجزه ای اتفاق افتاده که نفرات بعد ازمن امسال جلوافتادن اون هم با پذیرش کم این رشته.تازه رشته ماامسال منابع جدید اعلام کرده بود ولی به هرزحمتی بود اونها رو هم خونده بودم.

لیلا

New member
بایداضافه کنم که :اعلام کردن که4311نفرپذیرش داشتن من که تعدادپذیرش هررشته روجمع زدم شد3498نمیدونم چرا این همه تناقض وجود داره (البته تکمیل ظرفیتشون عروس پس پرده شده)
. تازه از اونجایی که ما نامحرم هستیم نمره آخرین نفر قبولی را هم نباید ببینیم.

خسته نباشی خانم دستجردی

disjermino

New member
سلام بچه ها.کسی میدونه سهم معدل تو ارشد چند درصده؟؟؟؟؟؟؟:apologetic:

mahtab_m

New member
زبان واسه رشته ژنتیک چه ضریبی داره؟؟؟
منظورم اینه که نمره هر فرد که مجموع تعداد سوال درست ضربدر 3 هست .به جز زبان که اینجوریه تعداد سوالای درست زبان ضربدر 0.75 *3 میشه حالا این 0.75 برای همه رشته هاست یا فقط بعضی از رشته ها؟؟؟ممنون

sali

New member
سلام. منم به درصدام معترضم. چرا نمره آخرین فرد قبولی رو نزدن؟ اسکن پاسخ نامه هامون کو؟؟؟ هیشکی نیست نظارت کنه! کاش میتونستیم از طریق مجلس یه هیئت نظارتی واسه رسیدگی به اعتراض داوطلب ها داشته باشیم! هر شکایت و اعتراضی هم در وزارت بهداشت چه در معاونت آموزشی چه در مرکز سنجش داشته باشیم در نهایت زیر دست خودشونه!!! اینا که خودشونو واسه اعتراض ما ضایع نمیکنن یه هیئت نظارت از بیرون وزارت بهداشت باید باشه که بدونه این همه پنهان کاری واسه چیه؟ چرا روزی که قرار بود نتایج بیاد افزایش ظرفیتی دادن که فقط در حد یه حرف بود نه واقعیت؟ چرا روزی که نتایج اومد کارنامه رو ندادن ؟ چرا بعد یک ماه که کارنامه ها اومد درصدامون واقعی نیستن؟ اگه نمره آخرین فرد قبولی رو میگفتن اگه نمره من و شما بیشتر از این نمره میبود دیگه وزارت بهداشت....... واسه همین ترجیح دادن که ...... حق همه شرکت کننده هاست بدونن چقد با آخرین فرد قبولی تفاوت داشتن. حق همه ماست بدونیم رشته ایی که شرکت کردیم آیا تکمیل ظرفیت داشته اگه داشته چه کسی قبول شده اگه این افراد به حق انتخاب شدن چرا نباید اعلام بشن؟ سیستم وزارت بهداشت چرا باید اینقد با وزارت علوم متفاوت باشه؟

لیلا

New member
سلام شما میتونید تو قسمت نتایج تکمیل ظرفیت نتیجه رو ببینید . من اموزش بهداشت بودم قبول نشدم.

نمره و رتبه شما چند شده بطور اتفاقی از نمره و رتبه یکی که قبول شده خبردارشدم وخیلی برام جالبه

mortaza

New member
سلام دوست عزیز من امسال بیوتک علوم پزشکی تبریز با رتبه 27 قبول شدم.درصدهام:شیمی:67/26 سلولی:83/75 میکروب:67/31 و زبان:67/81 به نظر من کلید موفقیت زبانه

disjermino

New member
سلام به همه ی بچه هایی که امسال خیلی بیشتر از اونایی که الان تو کلاسهای ارشد نشستن زحمت کشیدن اما نتیجه هاشون با کارای این مسئولین رفت زیر سوال...............خوب واقعا وقتی توی این مملکت صحبت از اختلاص میلیاردی میشه به نظرم اعتراض به این نتایج کار ÷یش ÷ا افتاده ایه......................:eek:fftopic::eek:fftopic:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا