نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

mehrdad.b

New member
دوستان اون سوال شاخصcd5درکدامیک ازفرمهای
سرطانی بیان میشود رو جی زدین؟؟؟
ب نظرتون کدوم درسته.من ک ج زدم اخه تو یکی از زیز گروهای ccl-bاون لنفوم سلول جبه ای cd5رو بیان میکرد
دقیقا میشه cll.sll . تو کتاب هاف براند حدولاشو نگاه کنی قشنگ معلومه . سوال خوبی بود

mehrdad.b

New member
اقا برا سوال یک فریتین زیر 15 میشه نه زیر 20 ...من فک میکنم گزینه 4 هم درست باشه برا 1
سوال پراکنش من از یکی از اونایی که تو ازمایشگاهن پرسیدم گفت شناسایی ساختمان سلول
من اکثز سوالا رو چک کردم از کتاب از 30 تا سوال 23 درست زدم . اما نمی دونم شاید غلط محاسبه کرده باشم:wacsmiley:

zmh

New member
اون سوال کارخونه باطری سازیش خیلی مسخره بود....
یعنی عین بچه ادم نمیتونن سوال بیارن

mehrdad.b

New member
اره . اون دیگه چی بود اه اه . به خدا خوده طرف نفمیده بود چی می خواد

hhhmmm

New member
اقا برا سوال یک فریتین زیر 15 میشه نه زیر 20 ...من فک میکنم گزینه 4 هم درست باشه برا 1
سوال پراکنش من از یکی از اونایی که تو ازمایشگاهن پرسیدم گفت شناسایی ساختمان سلول
من اکثز سوالا رو چک کردم از کتاب از 30 تا سوال 23 درست زدم . اما نمی دونم شاید غلط محاسبه کرده باشم:wacsmiley:
اون سوال لوبولاریته:فصل اول دیوید سون،قسمت تکنولوژی دستگاهی...پراکنش نور...طبق این میشه گرانول دار

parvan5819

New member
من واقعا جرات نمی کنم حتی نگاه کنم به دفترچه ام... شما چطور دونه دونه سوالارو برسی می کنید ....اخه چرا هرسال یه چیز جدید رو باید اجرا کنن!! اخه چرا چرا.... 😟😟😟😟😟

mehrdad.b

New member
من واقعا جرات نمی کنم حتی نگاه کنم به دفترچه ام... شما چطور دونه دونه سوالارو برسی می کنید ....اخه چرا هرسال یه چیز جدید رو باید اجرا کنن!! اخه چرا چرا.... ??????????????????????????????

چه میشه کرد.من خودم زیستو افتضاح زدم.به زور شاید 30 درصد بشه

- - - Updated - - -

من واقعا جرات نمی کنم حتی نگاه کنم به دفترچه ام... شما چطور دونه دونه سوالارو برسی می کنید ....اخه چرا هرسال یه چیز جدید رو باید اجرا کنن!! اخه چرا چرا.... 😟😟😟😟😟

چه میشه کرد.من خودم زیستو افتضاح زدم.به زور شاید 30 درصد بشه

mehrdad.b

New member
واقعا سوالا خیلی افتضاح بود. الان من سوال یکو نگا میکنم می بینم تو گل افشان گفته فریتین زیر 15 نه 20 . اخه این چه گزینه ای.:14:

بالا