نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

سلام بچه ها

من یه دور دفترچه رو نگاه انداختم

بیولوژی که امسال مولکولار بود

خون شناسی آسون بود ولی بانک خون سوالا مبهم بود- این سوالا معلومه که طراح میخواد فقط دانشجو رو اذیت کنه و خود طراح هم نمیدونه چی میخواد از دانشجو

ایمنی شناسی هم سوالای عملی آزمایشگاهی آورده بودن و سوالای ریزتر که برای رشته ایمنی هست رو آوردند

بیوشیمی هم که بیشتر متابولیسم بود- البته به نظره من سوالش خوب بود باید چرخه ها رو تصویر سازی میکردین

ضرری که بچه های هماتو میبینن بیشتر از ایمنی هاست- چون اونا فقط 10 سوال ایمنشون کم شده و 10 تا باکتری اضافه شده

حالا با این تفاسیر یه مثلی داریم: مرگ جماعت چیه؟؟؟؟؟؟؟......................... آره عروسیه.

امسال ممکنه یکی با میانگین 55 درصد هم اول بشه- مهم اینه که نسبت به بقیه چیکار کرده باشین

دیگه هر چی بوده گذشت

موفق باشید انشاالله

zmh

New member
دوستان اون سوال شاخصcd5درکدامیک ازفرمهای
سرطانی بیان میشود رو جی زدین؟؟؟
ب نظرتون کدوم درسته.من ک ج زدم اخه تو یکی از زیز گروهای ccl-bاون لنفوم سلول جبه ای cd5رو بیان میکرد

hhhmmm

New member
سلام بچه ها

من یه دور دفترچه رو نگاه انداختم

بیولوژی که امسال مولکولار بود

خون شناسی آسون بود ولی بانک خون سوالا مبهم بود- این سوالا معلومه که طراح میخواد فقط دانشجو رو اذیت کنه و خود طراح هم نمیدونه چی میخواد از دانشجو

ایمنی شناسی هم سوالای عملی آزمایشگاهی آورده بودن و سوالای ریزتر که برای رشته ایمنی هست رو آوردند

بیوشیمی هم که بیشتر متابولیسم بود- البته به نظره من سوالش خوب بود باید چرخه ها رو تصویر سازی میکردین

ضرری که بچه های هماتو میبینن بیشتر از ایمنی هاست- چون اونا فقط 10 سوال ایمنشون کم شده و 10 تا باکتری اضافه شده

حالا با این تفاسیر یه مثلی داریم: مرگ جماعت چیه؟؟؟؟؟؟؟......................... آره عروسیه.

امسال ممکنه یکی با میانگین 55 درصد هم اول بشه- مهم اینه که نسبت به بقیه چیکار کرده باشین

دیگه هر چی بوده گذشت

موفق باشید انشاالله

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و دفترچه ما رو بررسی کردین.نظرتون درسته...منم میگم به نظرم میانگین پایینه و دلیلش شوک بجه ها سر جلسه هست!کنکور 50 درصدش سواده 50 درصد روحیه و تسلط به شرایط هست!
موفق باشی دوست خوب

twilight

New member
بله سوالا همینجوری بودن که فرمودین.
ما که تلاشمون رو کردیم هر چند این جور طراحی سوال واقعا انصاف نبود .
ِولی توکل بر خدا
زین پس هر چه پیش آید خوش آید ...

شفق بانو

New member
توکل به نام اعظمش

سلام به همه دوستان هماتولوژیست

خسته نباشید منو پذیرا باشید

خداقوت

کنکور امسال هم با همه سختی ها و انتظارهاش بالاخره تموم شد. امیدوارم همه دوستان نتیجه زحماتشون رو بگیرن .

شما همه تلاشتون رو کردین. دیگـــــه نتیجه رو واگذار کنید به خدا. هرچی که بشه نتیجتون، بعد تلاش خودتون، مصلحتیه که خدا براتون درنظر گرفته.

خواهشی که از دوستان دارم این هست که نظراتشون در مورد کنکور ارشد 94 حتما ثبت کنند . تبادل نظر داشته باشید .

بی شک این نظرات حتما برای دوستان و داوطلبان سال آینده مفید خواهد بود

همگی از تعطیلاتتون لذت ببرید.

برای همگی شادی و پیروزی رو از صمیم قلبمان ارزومندیم :rose:

mohana

Well-known member
ب نظرتون کدوم درسته.من ک ج زدم اخه تو یکی از زیز گروهای ccl-bاون لنفوم سلول جبه ای cd5رو بیان میکرد

سلام
به نظر منم گزینه"ج" cll درسته

sadlove

New member

اين سوال بنظرم بحث ميشه روش من نزدم.

ج cll درسته کليد سايت فک کنم غلط باشه

love virology

New member
بچه های هماتو رو دوست دارم ارووم و همیشه مظلوووم امیدوارررررررم نتیجه خوبی بگیررید

zmh

New member
سوال اخرو چی زدین همون سوال ک ممانعت 12ماه از تزریق دارن؟؟؟
ب ج نزدیک بهمن من ب زدم

Z0HRE

New member
:65d6a5d6s:ما ک کنکور ندادیم
اوناییک دادن بیان درصد بذارن یالاااااااااا:New (6):

zmh

New member
اره خیلی بد سوال دادن...
یعنی ب خدا این همه سال خوندیم زحمت کشیدیم بعد طراح اینجوری سوال بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

mehrdad.b

New member
هماتو عالی . ایمنو عالی . زیست افتضاح. بیو متوسط زبانم متوسط خخخخخخ من اینجوری زدم. ولی در کل نامردی بود . من که 4 تا کتا واسه هماتو خوندم فک کنم با کسی که فقط بانک خون گل افشانو خوندهبود یکی می زد

- - - Updated - - -

:wacsmiley:هماتو عالی . ایمنو عالی . زیست افتضاح. بیو متوسط زبانم متوسط خخخخخخ من اینجوری زدم. ولی در کل نامردی بود . من که 4 تا کتا واسه هماتو خوندم فک کنم با کسی که فقط بانک خون گل افشانو خوندهبود یکی می زد

بالا