نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kghm

New member
salam soal 73 b 77b 78 motmaen nistam a 84g 85 motmaebam g to jadval neveshte mabhas ofonat

kghm

New member
ba che formoli bayad darsad begirim bacheha mam kheili omidvar bodam ama ..... in che solayi bod mam aslan ketab milz ro peida nakardam ... solaye 9 10 11 31 32 chi bod open book ham natonestam...

نازگیس

New member
بچه هااااااااااااا توروخداااااااااااا بگین میانگین درصدا واسه قبولی چه قد باید باشه ؟؟؟؟؟؟؟ :rolleyessmileyanim:

mrc

New member
سلام من هم کنکور دادم ولی با دختر کوچولوم نشد که اونطوری که باید درس بخونم واسه همین خیلی خیلی محتاج دعاتونم توروخدا برام دعا کنید

maryam1368

New member
نازگیس جون باید ببینی بقیه چه جوری دادند نمیشه میانگین داد من همه درسامو تقریبی 50درصد زدم زبان 7درصد ولی اصلا امید به قبولی ندارم.فرمول محاسبه اینه درسایی که ضریب 3هستند تعداد صحیح ضربدر 3 منهای تعداد غلط تقسیم بر تعداد سوال ضربدر 3.درسای ضریب 2 هم تعداد صحیح ضربدذ2 منهای تعداد غلط تقسیم بر تعدادسوالات ضربدر 2

نازگیس

New member
مریم جان واقعا عالیه درصدات حتما قبول میشی ایشالا
خوش به حالت که تونستی درصد بگیری
من اصا سوالا یادم نیست
حالا بقیه خوب بودن یا نه ؟؟ بگید بچه ها لطفا

- - - Updated - - -

تو سایت علوم پزشکی تخمین رتبه هست
البته مال پارساله

نازگیس

New member
بچه ها بیاین باهم سوالارو بررسی کنیم و درصد بگیریم توروخداااااااااااا من از استرس دارم میمیرم

maryam1368

New member
نازگیس جون من خواستی سوالایی رو که میدونم جواباشو میگم هرکدومو خواستی بپرس درصدام خوبه ولی زبان که 7درصد زدم باعث میشه قبول نشم.من 1سال مداوم درس خوندم ولی بی فایده بود.خیلی بد شد که قبول نمیشم خیلی اعصابم خورده خیلی بدشانسم.

kghm

New member
ooohhh maryam joom mak=n ke chand sale alaki sherkat mikardam amoozesh mamayi emsal khondam am... har sal midonestam soal az koja dadn emsal ke aslan nemidonestam az kodoom safhe dadan kheili bad bood... mam bayad hatman ghabool mishaoam.... kheili vazam zayas ghaboolam nemisham

kghm

New member
nafar parsal mashhad ghabol shode bardari 65 ravan 77 behdasht 57 nozadan66 va zaban nazade

kghm

New member
maryam joon nashod ke ina chie bedas miaram 4.7 6.9.... chi mishe man bardari az 36 ta 5 ta javab nadadm 9 ta ham ghalat daram chi mishe vay bebakhid sharmande hamin bardari ro chan darsad zadam?che eftezah.....

noorizadeh24

New member
بچه ها توی نوزادان سوالی که گفته کدوم در مورد غربالگری گلوکز نوزادان صحیح است؟کدوم میشه؟وسوال که نزاد38هفته با پارگی پرده ها به مدت 10 ساعت جوابشو چی زدید؟توی بهداشت شاخص تن سنجی در ارتباط با بیماری های قلبی کدوم درسته؟ومصرف بیش لز حد کدوم ویتامین ها آپار منفی نداره؟مرسییییییی[/QUOTE
سلام نگران نباشید چند روز دیگه جواب سوالات میاد تو همین سایتم تخمین رتبه گذاشتن عالیه البته من رشتم مامایی نیست برا رشته ما که دقیق تخمین زده بود تقریبابا دوتا اختلاف من تا روز اخری که میرفتم تخمین رتبه,رتبمو 26 میزداما رتبه واقعیم 28 شد دوستا وهمکلاسیام هم به همین نحو, الان شهید بهشتی میخونم چون حس وحال بچه هارو میدونم میام هم انگیزه وهم آرامش بهشون میدم ایشالا شمام موفق میشید

نازگیس

New member
مریم من با درصدام از تو خیلی بدتر شده ولی من از اول بهار شروع کردم به خوندن یعنی سه ماه تقریبا
خدا بزرگه
ولی اگه درصدات بالای 50 باشه حتما قبول میشی مریم بانو

نازگیس

New member
بچه ها میگن امسال شرکت کننده های مامایی کم شدن واسه مشاوره زیاد شده
از هر طرف بد شانسی میبااااااااااااره خداااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا