نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

midwif.mah

New member
ماندانا جون.. دوست خوب من... جدا از همه شوخي ها،
برات در تمام مراحل زندگي آرزوي بهترين ها رو دارم... چون تو لايقش هستي...
اگه از من خواهر كوچيك ترت و كسي كه شايد به عنوان دوست قبولش داشتي كاري بر مي اومد حتما بگو... در خدمتت هستم.. اونم دربست...
در راه موفقيت و اثبات خود از هيچ مانعي نترسيد...
بهترين ها ازان شما عزيزان باشد...:riz304::riz304:

*somaye*

New member
سمیه جون تبریک .خیلی خوشحال شدم شما هم قبول شدی؟کجا قبول شدید؟

سلام دوستای خوبم .من با رتبه 108 ارومیه قبول شدم.....با اینکه خیلی از مشهد دوره ولی تصمیم گرفتم برم و ادامه بدم........برای همه شما دوستای خوبم آرزوهای خوب خوب دارم .......موفق باشـــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــد و امیــــــــــــــــــــــــــــدوار:a2d3:

maryam1368

New member
سلام دوستای خوبم .من با رتبه 108 ارومیه قبول شدم.....با اینکه خیلی از مشهد دوره ولی تصمیم گرفتم برم و ادامه بدم........برای همه شما دوستای خوبم آرزوهای خوب خوب دارم .......موفق باشـــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــد و امیــــــــــــــــــــــــــــدوار:a2d3:

خیلی خوشحال شدم.ایشاالله موفق باشی.

obstetrician88

New member
بچه ها تودلم ول وله ست واسه ثبت نام کلیییییییییییی هیجان دارم بازم میرم یونی کلییییییییییییییییییی
امیدوارم این خوشی نصیب همه بشه الهی امین
همگی موفق باشید
در پناه حق

شما لطف داری عزیزم
انشااا...در همه مراتب عالی تر بقیه دوستان که قبول شدند را ببینیم........
برای ما هم دعا کنید

obstetrician88

New member

سلام سمیه جان...واقعا از صمیم قلب بخاطر قبولیت خوشحال شدم یاد خیلی از خاطرات با شما میفتم.....امیدوارم در همه مراحل زندگیت موفق باشی...................بازم به ما سر بزن و به ما نیرو بده..................وجودتو صحبتتاتونو تا روزهای آخر کنکور که خیلی امید بهم میدادو هیچوقت فراموش نمیکنم
ممنونم از بودنه دوستای خوبی مثل شما و امیدوارم ما رو هم تنها نذارید

پاینده باشی

obstetrician88

New member
بچه هاییم که میگن امسال طرحیم نمیشه میخوام یه نکته ای رو بگم
من امسال تو طرحم بودم که خوندم و از اول بهارم شروع کردم
حالا شما که فرصت بیشتریم دارید خیلی بهتر رتبه میارید
حتما بخونید
به امید خدا قبولید سال بعد

توکل به خدا

kghm

New member
are azizam.be salamati azizam sabte nam kardi khialet rahat shod.kelasat chejoorie?chandrooz dar hafte kelas dari???
mersi azizam. are bavaram nemishe ghabool shodam kheili khoshhalam faghat bad shod mosaferatemoon ba rozaye aval tadakhol dare nemitonam az roze moarefe beram ta chand rooz. ma 3 shanbe ta 5 shanbe az 8 sob ta 6 har roz kelas darim. 8 haftaye akhar ham 2shanbe ha zadan karvarzie genetic... fekr mikardam to kaeshenasi be zoor pas kardam rahat shodam ama... akhe ma ostade geneticmoon enghad khob bod ke hata mioz mitoze dabirestan ro ke balad bodim ghati kaerimo hichi chodim.... vahedamoon 1jorie maharathaye ertebati,sistem etela resani... vali dost daram 2bare sare kelas beshinam

kghm

New member
maryam joon enghad vase u va nazgis va doste ghazvinimoon khoshhalam ke sharaye khodetoon ghabool shodin... khili khob shod manam shahrodo dost dashtam ... faghat hamin bad shod ke fahmidam type 3 ama bekhatere masafat majboor bodam ...

maryam1368

New member
maryam joon enghad vase u va nazgis va doste ghazvinimoon khoshhalam ke sharaye khodetoon ghabool shodin... khili khob shod manam shahrodo dost dashtam ... faghat hamin bad shod ke fahmidam type 3 ama bekhatere masafat majboor bodam ...

eshkal nadare azizam mamoolan harkas shahre khodesh entekhab avalesh boode mohem ine ke ghabool shodim hala harkas ye shahri.vai age kelasa injoori bashe man sarekaramo bayad bikhial sham.khoda kone ostada hamkari konand.man shanbe miram vase sabtenam.

mw.ashel

New member
با سلام خدمت همه دوستان و همکاران خوبم و عرض تبریک ، امیدوارم همیشه موفق و موید باشید و بقیه دوستان کنکوری خودتون رو فراموش نکنید.:rose:

زمان بسته شدن تایپیک فرا رسید و برای همه دوستانم که در آزمون ارشد 94 شرکت خواهند کرد آرزوی موفقیت میکنم.
:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا