نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maryam1368

New member
آخه کلید نهایی که نیومده بعد هم بعضی سوالا تابلو اشتباست من اعتراض فرستادم با سند کدوم کتاب صفحه ی چند جواب درست.به نظرم توکلیدنهایی سوالای غلط رو تصحیح میکنند

kghm

New member
are manam soal 70 ro b zadam chizi peida nakardam ama safhe 1329 novak ya chizayi neveshte ke na b doroste na d

kghm

New member
آخه کلید نهایی که نیومده بعد هم بعضی سوالا تابلو اشتباست من اعتراض فرستادم با سند کدوم کتاب صفحه ی چند جواب درست.به نظرم توکلیدنهایی سوالای غلط رو تصحیح میکنند
movafegham khodeshon goftan residegi mishe va salhaye ghabl ham eslahie midadan. maryam khanoom chand safhe pish man soalaye eshtebaho neveshte bodam vase hamash eteraz ferestadi, nazaret chi bod ? ba man movafeghi ke ona eshtebah bod?

sam mama

New member
من تعجب می کنم شما دنبال چی هستین اونا روی تین کلید سوالارو چک می کنن شما دارین دنباله جوابه درست می گردین؟منظورم اینه که این از نظر اونا صحیحه

دکتر محمودی لطفا پاسخگوی مسیجاتون باشین:motat:

آخرین ویرایش:

maryam1368

New member
عزیزم فعلا اینارو فرستادم سوال 1و4و19و21و22و24و26و32و35و38و48و70و78و94,104,116

نازگیس

New member
مریم تو قبول نشی بخدا من فک نکنم کارنامم نیگا کنن
من با این کلید اینا بارداری ده درصد زدم فکرشو کنننننننننننننن
ای خدا
من منابعم نداشتم از رو درسنامه خوندم میخوام از هفته بعد برم منابع بگیرم واسه سال بعد

نازگیس

New member
khob kari kardi ishala ke javab bede. faghat man 32,35, 104 ro to ketab peida kardam dorost goftan

باباااااااااااا اینا همون کلیدو میگن سنده و بس
هزارتا دلیلم میارن که فلان سوال فلانه جوابش
خودمونو خسته میکنیم
اگه کلید اشتباس واسه همه اشتباس پس در قبولی چندان اثری نداره دیگه
وااااااااااااالا:whistle:

kghm

New member
jane ma bebin parsal az maylz 2 ta soal dadan emsal... ki in ketabo beheshon neshon dad... ma to viliamz o novak mondim ona hey manba ezaf mikonan...

maryam1368

New member
سوال 32 صفحه ی 1084 نواک 2007این سوال هم ب میشه هم ج.35قبلا سوال کنکور بوده بیوپسی برای موارد خونریزی بدون علت پس از یایسگی اولین اقدامه تو تاپیک مامایی بری سوال اونا هم بوده راجبش توضیح دادند.منم 104 رو کل اون فصلارو خوندم پیدا نکردم پس سوال خارج منبععه اصولا باید حذف شه شما هم برید اعتراض بزنید الان تا اعتراضا زیا شه

maryam1368

New member
برید سنجش رو کلید سوالات که کلیک کنید فرم بررسی سوالات هست کد رهگیری رو وارد کنید اعتراضتونو بزنید

kghm

New member
باباااااااااااا اینا همون کلیدو میگن سنده و بس
هزارتا دلیلم میارن که فلان سوال فلانه جوابش
خودمونو خسته میکنیم
اگه کلید اشتباس واسه همه اشتباس پس در قبولی چندان اثری نداره دیگه
وااااااااااااالا:whistle:
na masalan solali ke man bar asase in pasokhnameye ghalat dorost zadam javabe doroste maryam eshtebah mishe... be harhal adam vaghti bebine soalayi ke motmaen bode doroste ghalat mishe to zoghesh mikhore taze vase sale bad bayad be javabe dorost beresim... salhaye ghabl man didam ke kelid avalie eslah mishe

نازگیس

New member
سوال 32 صفحه ی 1084 نواک 2007این سوال هم ب میشه هم ج.35قبلا سوال کنکور بوده بیوپسی برای موارد خونریزی بدون علت پس از یایسگی اولین اقدامه تو تاپیک مامایی بری سوال اونا هم بوده راجبش توضیح دادند.منم 104 رو کل اون فصلارو خوندم پیدا نکردم پس سوال خارج منبععه اصولا باید حذف شه شما هم برید اعتراض بزنید الان تا اعتراضا زیا شه

مریم جان بریم کجا
چی بنویسیم
؟؟؟ بگو اطاعت کنیم

نازگیس

New member
na masalan solali ke man bar asase in pasokhnameye ghalat dorost zadam javabe doroste maryam eshtebah mishe... be harhal adam vaghti bebine soalayi ke motmaen bode doroste ghalat mishe to zoghesh mikhore taze vase sale bad bayad be javabe dorost beresim... salhaye ghabl man didam ke kelid avalie eslah mishe

ایشالاهرچی خدا بخواد همون میشه

maryam1368

New member
نازگیس جون نگو اینطوری تو لصلاحیه درستش میکنند ما رفرنسامون معلومه نمیتونند بگند از نظر ما اینه اونا که ویلیامز ونواک نیستند

- - - Updated - - -

نازگیس جون نگو اینطوری تو اصلاحیه درستش میکنند ما رفرنسامون معلومه نمیتونند بگند از نظر ما اینه اونا که ویلیامز ونواک نیستند

maryam1368

New member
نازگیس جون سایت سنجش سوالایی که من چند صفحه قبل راجبش با ذکر منبع گفتم.نمیدونم شایدم اصلاح نکنند عجب کنکوری بود امسال

نازگیس

New member
نازگیس جون نگو اینطوری تو لصلاحیه درستش میکنند ما رفرنسامون معلومه نمیتونند بگند از نظر ما اینه اونا که ویلیامز ونواک نیستند

- - - Updated - - -

نازگیس جون نگو اینطوری تو اصلاحیه درستش میکنند ما رفرنسامون معلومه نمیتونند بگند از نظر ما اینه اونا که ویلیامز ونواک نیستند

من که ارزومه عوض شه کلیدا خداااااااا
مریم بانو تو اعتراضا لازمه سوالارم بگیم ؟؟
تو واسه چیا اعتراض زدی منم بزنم

kghm

New member
maryam jon manam in soalaro eshtebah zadam va alan javaba ro peyda kardam 32 boro safhe 512 radif 2 , soale 35 safhe 418 radife 2 gofte avalin eghdam pap esmir va moyenas va bad ... manam mese u g zadam. 104 az novak safhe 314 hamon balaye safhe omade

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا