نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خوشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

محمدنبی

New member
چرا هیچکی نمیاد یه چیزی بگه؟
یا اینقد امتحان واسشون سخت بوده که همه تو لکن
یا اینقد خوب دادن که الان تو کیفو حال خودشونن
ولی خداییش سخت بود.من که این همه مولکولی خوندم هیچی نیومد اونوقت زدم الفا یا بتا بودن گلوکز و اشتباه زدم

vitamin

New member
[ من نميدونم اين چه سوالاتي بود واسه شيمي طرح كرده بودند خيلي سوال بهتر ميشد طرح كرد... حيف اين وقتي كه واسه شيمي گذاشتم :mad_majidonline:

vitamin

New member
بچه هاي بيوشيمي باليني كجاييد پس اين همه شركت كننده چي شد ؟؟؟!!!!

nocerino

New member
واقعا این چه سوالات شیمی که بود داده بودن؟.به ترتیب بیوشیمی خوب -شیمی افتضاح بد-زیست نه بد نه خوب و زبانشم که تعریفی از شیمیش نداشت. به قل خانم حسین زاده حیف اون همه شیمی عالی که خوندیم!!!!:smiliess (5):

d67

New member
slm bacheha emtehan chetor bod?baraye man ke bio va zist ali vali shimi bad va zaban motevaset bod!!!!!!

mohamad21

New member
shimi baraye shoma ham haminjuri budan soalash? vase sam shenasi ke aslan az mortimer nabudan! man ba etelate omumim javab dadam

parinaz00200

New member
آخه این چه سوالایی بود!حیف اون همه وقتی که و1سه شیمی گذاشتم!زبان هم که بدتر!و حیف اون همه وقت که واسه این کنکور گذاشتم!

noorolhoda

New member
سلام.
من اولا از ممتحن های برگزاری آزمون که نا آزموده بودند گله مندم.دفترچه سوالها رو با پاسخنامه از ما گرفتند بعد که اعتراض کردیم چندتا از دوستان دفترچه های مال خودشونو نبردند ! مال من معلوم نیست دست کی هست؟!دوم اینکه اگر بگم منبع سوالهای شیمی چی بود همگی برای همیشه قید کنکور را خواهید زد!پس بهتره سکوت کنم!:smiliess (12):... صفحه 198 تا 220

آخرین ویرایش:
من فک میکردم فقط من شیمی روبدجواب دادم نگوبچه های شیمی هم گله دارن

:smiliess (11):
سلام.
من اولا از ممتحن های برگزاری آزمون که نا آزموده بودند گله مندم.دفترچه سوالها رو با پاسخنامه از ما گرفتند بعد که اعتراض کردیم چندتا از دوستان دفترچه های مال خودشونو نبردند ! مال من معلوم نیست دست کی هست؟!دوم اینکه اگر بگم منبع سوالهای شیمی چی بود همگی برای همیشه قید کنکور را خواهید زد!پس بهتره سکوت کنم!:smiliess (12):... صفحه 198 تا 220

M

mozila

Guest
یه وقتایی آدم میشنوه که یه عده قبل از امتحان به سوالات دسترسی دارن اما تا با چشمهای خودش نبینه باور نمی کنه:5:
رفیق من چهار شنبه دم غروب حول حولکی اومد واسه رفع اشکال زیست و بیوشیمی(هرچند عقل ندارم اما گوش شیطونه کر درس و مرس ام بدک نیست).نانوفناوری پزشکی می خواست شرکت کنه ،اما بگو اَ رو از وَ تشخیص میداد ،من می گم نمی داد، اما از اوناییکه همه پیش باباش لنگ می اندازن(از استاد گرفته تا رئیس دانشگاه).
امروز داشتم سوالات زیست رشته های مختلف رو تو آزمون دیروز برانداز می کردم،شما بگو این رفیق ما شب قبل از امتحانش یه دونه از سوالات زیست و بیوشیمیشو از قلم انداخته بود یا یه نکته واسه رضای خدا بیشتر پرسیده بود من می گم نپرسیده بود.البته نوش جونش ، از شیر مادر حلال ترش باشه اما واقعا یه عده مثل من یکسال شب و روز ندارن ، یه عده دیگه...:smiliess (2):
اگه میکروب امتحان داده بود الان میرفتم از حرصم خرخرشو می جویدم
واقعا وزارت بهداشت شورشو درآورده همین پارسال بود گند کار یه عده شون دراومده بودا ، واسه مابقی درس عبرت نشد.پارسال که امتحان تخصصو تکرار کردن گفتم بابا دمشون گرم اما گویا پارسال با هم توافقات لازم رو نکرده بودن.واسه همین گندکاریاشه که اینقدر روی وزارت علوم مانور میدن اما واسه آزمون ارشد وزارت بهداشت، رسانه های جمعی تره هم خرد نمی کنن،همیشه در حاشیه وزارت علومه.
:ph34r-smiley:

manutd_1090

New member
به هر حال رشته بيوشيمي بود و سطح سوالاي بيوشيمي طبيعتاً بالا بود زبان هم كه سختر از سالهاي گذشته بود زيست هم خوب بود

شيمي خيلي بد سوال داده بودن حيف اين وقتا كه بچه ها واسه شيمي آلي گذاشتن و اون طراح سوالاي شيمي واقعاً بي سواد و بيشعور تشريف داشته كدوم عقل سالمي قبول ميكنه كه توي امتحان شيمي آلي اسمي از آلدهيد . كتون .

كربوكسيليك استر . آلكان آلكن آْكين الكل اتر آروماتيك آليفاتيك و الكل و ... با بهتر بگم اصلاً هيچ ربطي به شيمي آلي موريسون و شيمي عمومي مورتيمر جلد اول كه ما خونده بوديم نداشت.

shilan

New member
شیمی افتضاح بود.اصلا نمیدونم از کجا این سوالارو اورده بودن!نسبت به سوالای پارسال زمین تا اسمون فرق کرده بود. چرا اینجوریه وزارت بهداشت!کاراش حساب کتاب نداره واقعا چه هدفی داره که هر سال سبک سوالارو عوض میکنه.

d67

New member
اگه امکان داره درصد های تقریبی رو که زدید رو بذارید!

d67

New member
slm darsadhaye man:bioshimi:85-zist:82-shimi:33.5-zaban:40
benazare shoma koja ghabol misham?

erfanet

New member
بیوشیمی پایه زیاد سوال داده بودند. سوال هل مفهومی کم بود. بالینی سوال از بیماری زیاد سوال بود شاید 6 تا و چند تا از سوالات که تکرار سال های گذشته بودند تله داشتندکه 7-8 تاش به من گیر کرد.شیمی آلی که نبود یه سری اطلاعات عمومی بود که ربطی به رفرنس معرفی شده نداشت و طبیعتا همه آلی خونده ها ناراحت هستند. زیست شناسی باز هم مثل سال های گذشته بسیار آبکی و بی رمق بود و قابل توجه دوستان که در این گونه موارد زیست اصلا تعیین کننده نیست چون همه بالا میزنند. زبان هم معمولی به بالا بود و من اولین بار بود که وقت کردم همه سوالای زبان ببینم .
بیوشیمی حدود % 73
آلی ////////// %50
زیست //////// % 82
زبان ///////// % 20

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا